L`oreal professionnel

  • 18 531
  • 39
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 456
Някой,ако може да ми каже от къде мога да поръчам онлайн тук в Бг. Rolling EyesБлагодаря предварително Peace

# 1
# 2
# 3
  • Мнения: 84
Здравейте и от мен!!!
Аз от 2год.ползвам марката и съм много доволна !
Обикновенно си я купувах от моята фризьорка но на скоро открих този он-лайн магазин и смятам да си поръчвам от там;защото като сравних цените (особенно на шампоаните)излизат в пъти по евтини .
Въпросът ми е към тези които са си поръчвали от "Златна рибка" дали сте доволни от качеството(в смисъл същите ли са като в салоните)?
Извинявам се за наивния и даже малко глупав въпрос предварително ;но до сега ни съм си поръчвала от ел.магазин! Embarassed

# 4
  • Мнения: 15
абсолютно същите са и съм много доволна

# 5
  • Мнения: 84
абсолютно същите са и съм много доволна


Благодаря за бързия отговор!!!  bouquet
Ще си поръчам смело че съм си направила списък от няколко продукта.

# 6
  • Мнения: 155
    Здравей !
Аз също съм си поръчвала страшно много неща от Златна рибка и съм изключително доволна от всички продукти, както и от обслужването. Много са коректни от сайта.  Според мен няма да сбъркаш ако си поръчаш.  Щом си ги ползвала, знаеш, че са много икономични и стигат за доста дълго време    Peace.

# 7
  • Мнения: 595
На продуктите от златна рибка пише на френски, на холандски и на немски упътването, а на тези при фризьорите не. Поне при мен така се е случвало, а цените наистинаса доста по-добри.

# 8
  • Мнения: 113
От Златна рибка са друг вносител- Мастото ООД или нещо такова, а тези по салоните ги внася Илиада или нещо подобно...внасят ги от различни страни,но разлика в самите продукти поне аз не намирам  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 2 271
Някой ползвал ли е този балсам за обем? Добър ли е? Има ли по-добър на тази марка?

# 10
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Само от златна рибка си поръчвам продукти за косата. Сега ми свърши шампоана и пак от там  Simple Smile.

# 11
  • Мнения: 2 280
Аз току що платих 35 лв за маска на лореал, и малко след това разбрах за сайта, където същата е 26 лв. .... Как не съм го знаела по-рано... ето я маската http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=94&products_id=556

Някой ползвал ли е тази серия и доволни ли сте? Доста ми е изтощена косата и се надявам тези продукти да ми я позакрепят.

А до колко дни идват нещата?

# 12
  • Мнения: 84
Аз току що платих 35 лв за маска на лореал, и малко след това разбрах за сайта, където същата е 26 лв. .... Как не съм го знаела по-рано... ето я маската http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=94&products_id=556

Някой ползвал ли е тази серия и доволни ли сте? Доста ми е изтощена косата и се надявам тези продукти да ми я позакрепят.

А до колко дни идват нещата?

От тази серия съм ползвала точно само маската и е страхотна.
Дано да останеш доволна.Моята коса е по - сухичка и ми я правеше мека и жива.
Другите не съм поръчвала но сигурно и те са хубави Peace.
Аз си поръчах от Златна рибка скоро серията за боядисана коса Витамино Колор и дойде за два дена.
Наистина са много коректни и бързи.Поръчката идва със Спиди и си плащаш на куриера направо.
Следващият пък когато си правя поръчката непременно ще си взема маската.
  bouquet

# 13
  • Мнения: 155
Аз също преди няколко дни си поръчах отново Боя Majirel , дойде за два дни, пак със Спиди. Отново много съм доволна, както от продукта, така и от перфектното обсужване от сайта   Peace . Че съм се загледала и по разни други нещица, ама за сега май ще почакат  Embarassed .

# 14
  • Мнения: 1 322
И аз съм доволна от Златна рибка.

# 15
  • Мнения: 49
Моля тези, който са ползвали Боя Majirel да кажат цветовете по-тъмни ли стават, отколкото изглеждат на каталога, че се чудя точно кой цвят да избера, а и така, като не е пред мен каталога немога да направя много добра преценка?

# 16
  • Мнения: 3 830
И аз от тоя онлайн магазин си пазарувам. Peace

# 17
  • Мнения: 752
много са внимателни и винаги ми отговарят на имейлите.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 231
Не прочетох за колко време ви пристига поръчката от "Златна рибка"  Rolling Eyes

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 1 231
Мерси Jaquie   bouquet

# 21
  • Мнения: 155
prolet_1   аз съм ползвала Боя Majirel , но черен цвят  и нямам представа как са другите цветове  Peace .Дано се включат други момичета, които са ползвали  цветове, различни от моя и да си кажат мнението.

# 22
  • София
  • Мнения: 901
Аз съм с 4.07 на Мажирел, което се води тъмно кафяво, на мен ми стана почти черно...

# 23
  • Мнения: 595
Аз ползвам русите. Много са щадящи за косата, пробвах и вела, но ми дойде много силна и се върнах на лореал.

# 24
  • Мнения: 1 418
Единственият РАЗПРОСТРАНИТЕЛ на Лореал Проф.
за България е "Илиада".
Продуктите в "Златна рибка" идват незнайно откъде,
както и качеството им е под въпрос.Лично съм питала.
Но в крайна сметка вие си решавате откъде да
пазарувате.
А вносителят на Лореал Проф. е съсем различен от
ЕДИНСТВЕНИЯТ РАЗПРОСТРАНИТЕЛ.

# 25
  • Мнения: 13 624
Сравнявала съм им продуктите. Едни и същи са напълно. Ползвам ги от доста време и мога да различа дали качеството им е съмнително

# 26
  • Мнения: 1 418
Аз повтарям-продуктите не идват от единственият вносител за Бг.

# 27
  • Мнения: 13 624
А ти от къде знаеш, че е само един, а не са и други лицензирани да внасят? А и все пак хората се интересуват от качеството на продукта, а не от това кой го внася Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 418
Знам,защото познавам президентите на вносителят и на разпространителят.
Едни единствени са.Работя с тях.Въпросът е,че качеството е под въпрос.
Те самите се чудят от къде се вземат...

# 29
  • Мнения: 636
Знам,защото познавам президентите на вносителят и на разпространителят.
Едни единствени са.Работя с тях.Въпросът е,че качеството е под въпрос.
Те самите се чудят от къде се вземат...

Това звучи много наивно. Какво искаш да ти кажат?  Аз ползвам Лореал Проф. от повече от 8 години, продуктите са абсолютно еднакви.  Това, че на теб не ти харесва, или на тях не им харесва, че вече не са единствените не ти дава право да правиш такива изказвания. Има толкова много чужди он-лайн магазини, на някои хора им е трудно да свикнат с развитието на света. Аз си купувам и Керастаз от чужди сайтове, какво толкова странно има. Ама да не ме убеждава някой, защото съм маниачка на тема коса.

Разбира се, че ние си решаваме откъде да купуваме. Имаме глави на раменете си.   bouquet

# 30
  • Мнения: 1 418
Наивно?Цял свят е залят от ментета,ако не ти е ясно!
Аз се занимавам с коси и продукти 22год.Айде да не
си мерим ... разни работи.
Не говоря за чужди сайтове-говоря за Бг.
И всички имаме глави на раменете си-не само ти.
Въпросът е какво има в тях...  bouquet

# 31
  • Мнения: 160
Момичета никога не съм ползвала L`oreal professionnel. Родих второто си дете преди 2 месеца и половина и от няколко дена косата започна да капе доста. Проблема след първото раждане беше много сериозен и сега направо изпитвам ужас какво ме чака пак. Тогава пробвах много неща, но ефект почти от нищо нямаше. С времето нещата се оправиха. Молбата ми е да ми препоръчате продукти, които мога да използвам в моя случай. Ще ви бъда благодарна ако споделите вашия опит.

# 32
  • Мнения: 636
Ти видяла ли си продукт, за да твърдиш това? Пазарът е залят от парфюми ментета, не съм видяла фалшиви кремове на Шанел, например. Аз си мисля, че и магазините, които продават маркова козметика са потресени, че съществува Ягодка /strawberrynet.com/, но аз ще продължа да пазарувам от там, защото ми е по-изгодно.

Е, недей така, какво й е на БГ? Хубав ден  Heart Eyes

Диди, навсякъде пише, че е нормално да има по-засилен косопад след раждането  Peace

# 33
  • Мнения: 1 418
А ти знаеш ли какво е изключителен представител?

# 34
  • Мнения: 636

 От няколко години насам паралелният внос е абсолютно законово регламентиран. След като стоките са закупени с фактура, плащат се  данъци и са оригинални, всичко е законово. Доста съм чела за права върху марките, за изчерпване на правата и т.н. Понятия като изключителен представител вече не съществуват, откакто сме в ЕС. Аз съм говорила с управителка на най-големите вносители на парфюми в България, т.н. официален представител.

Жената ми сподели на ухо, че освен тях има и други фирми, които внасят оригинални парфюми, т.н. паралелен внос, който си е легален и че те нищо не могат да направят за това, още повече, че има и закон за защита на конкуренцията. Единственото, което се опитват да направят е да внушат на обществото, че само те имат право да ги продават  Grinning. Нормални неща в европейските страни, само че тук всичко е със закъснение.  Grinning

# 35
  • Мнения: 1 418
Права си-не знаех. Peace

# 36
# 37
# 38
  • Мнения: 2 280
Ти видяла ли си продукт, за да твърдиш това? Пазарът е залят от парфюми ментета, не съм видяла фалшиви кремове на Шанел, например. Аз си мисля, че и магазините, които продават маркова козметика са потресени, че съществува Ягодка /strawberrynet.com/, но аз ще продължа да пазарувам от там, защото ми е по-изгодно.

Е, недей така, какво й е на БГ? Хубав ден  Heart Eyes

Диди, навсякъде пише, че е нормално да има по-засилен косопад след раждането  Peace

Току що за първи път разгледах отгоре - отгоре този сайт, но не разбирам кое ви излиза по-изгодно??
Примерно, сравних маска на лореал, която в златнарибка.ком е 24 лв, а от този сайт излиза 40 ??

# 39
  • Мнения: 636
Raliva, преди да я има Златна рибка съм пазарувала от Ягодка големите шампоани от 500 мл. Ползвам 15 % като поръчам повече неща и ми излизаше по-изгодно, може би и курсът на долара беше по-нисък ...  Но като че ли цените в ягодка вече са по-високи, а на парфюмите още повече от  едно време

Общи условия

Активация на акаунт