L`oreal professionnel

  • 18 532
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 418
Наивно?Цял свят е залят от ментета,ако не ти е ясно!
Аз се занимавам с коси и продукти 22год.Айде да не
си мерим ... разни работи.
Не говоря за чужди сайтове-говоря за Бг.
И всички имаме глави на раменете си-не само ти.
Въпросът е какво има в тях...  bouquet

# 31
  • Мнения: 160
Момичета никога не съм ползвала L`oreal professionnel. Родих второто си дете преди 2 месеца и половина и от няколко дена косата започна да капе доста. Проблема след първото раждане беше много сериозен и сега направо изпитвам ужас какво ме чака пак. Тогава пробвах много неща, но ефект почти от нищо нямаше. С времето нещата се оправиха. Молбата ми е да ми препоръчате продукти, които мога да използвам в моя случай. Ще ви бъда благодарна ако споделите вашия опит.

# 32
  • Мнения: 636
Ти видяла ли си продукт, за да твърдиш това? Пазарът е залят от парфюми ментета, не съм видяла фалшиви кремове на Шанел, например. Аз си мисля, че и магазините, които продават маркова козметика са потресени, че съществува Ягодка /strawberrynet.com/, но аз ще продължа да пазарувам от там, защото ми е по-изгодно.

Е, недей така, какво й е на БГ? Хубав ден  Heart Eyes

Диди, навсякъде пише, че е нормално да има по-засилен косопад след раждането  Peace

# 33
  • Мнения: 1 418
А ти знаеш ли какво е изключителен представител?

# 34
  • Мнения: 636

 От няколко години насам паралелният внос е абсолютно законово регламентиран. След като стоките са закупени с фактура, плащат се  данъци и са оригинални, всичко е законово. Доста съм чела за права върху марките, за изчерпване на правата и т.н. Понятия като изключителен представител вече не съществуват, откакто сме в ЕС. Аз съм говорила с управителка на най-големите вносители на парфюми в България, т.н. официален представител.

Жената ми сподели на ухо, че освен тях има и други фирми, които внасят оригинални парфюми, т.н. паралелен внос, който си е легален и че те нищо не могат да направят за това, още повече, че има и закон за защита на конкуренцията. Единственото, което се опитват да направят е да внушат на обществото, че само те имат право да ги продават  Grinning. Нормални неща в европейските страни, само че тук всичко е със закъснение.  Grinning

# 35
  • Мнения: 1 418
Права си-не знаех. Peace

# 36
# 37
# 38
  • Мнения: 2 280
Ти видяла ли си продукт, за да твърдиш това? Пазарът е залят от парфюми ментета, не съм видяла фалшиви кремове на Шанел, например. Аз си мисля, че и магазините, които продават маркова козметика са потресени, че съществува Ягодка /strawberrynet.com/, но аз ще продължа да пазарувам от там, защото ми е по-изгодно.

Е, недей така, какво й е на БГ? Хубав ден  Heart Eyes

Диди, навсякъде пише, че е нормално да има по-засилен косопад след раждането  Peace

Току що за първи път разгледах отгоре - отгоре този сайт, но не разбирам кое ви излиза по-изгодно??
Примерно, сравних маска на лореал, която в златнарибка.ком е 24 лв, а от този сайт излиза 40 ??

# 39
  • Мнения: 636
Raliva, преди да я има Златна рибка съм пазарувала от Ягодка големите шампоани от 500 мл. Ползвам 15 % като поръчам повече неща и ми излизаше по-изгодно, може би и курсът на долара беше по-нисък ...  Но като че ли цените в ягодка вече са по-високи, а на парфюмите още повече от  едно време

Общи условия

Активация на акаунт