L`oreal professionnel

  • 18 533
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 49
Моля тези, който са ползвали Боя Majirel да кажат цветовете по-тъмни ли стават, отколкото изглеждат на каталога, че се чудя точно кой цвят да избера, а и така, като не е пред мен каталога немога да направя много добра преценка?

# 16
  • Мнения: 3 830
И аз от тоя онлайн магазин си пазарувам. Peace

# 17
  • Мнения: 752
много са внимателни и винаги ми отговарят на имейлите.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 231
Не прочетох за колко време ви пристига поръчката от "Златна рибка"  Rolling Eyes

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 1 231
Мерси Jaquie   bouquet

# 21
  • Мнения: 155
prolet_1   аз съм ползвала Боя Majirel , но черен цвят  и нямам представа как са другите цветове  Peace .Дано се включат други момичета, които са ползвали  цветове, различни от моя и да си кажат мнението.

# 22
  • София
  • Мнения: 901
Аз съм с 4.07 на Мажирел, което се води тъмно кафяво, на мен ми стана почти черно...

# 23
  • Мнения: 595
Аз ползвам русите. Много са щадящи за косата, пробвах и вела, но ми дойде много силна и се върнах на лореал.

# 24
  • Мнения: 1 418
Единственият РАЗПРОСТРАНИТЕЛ на Лореал Проф.
за България е "Илиада".
Продуктите в "Златна рибка" идват незнайно откъде,
както и качеството им е под въпрос.Лично съм питала.
Но в крайна сметка вие си решавате откъде да
пазарувате.
А вносителят на Лореал Проф. е съсем различен от
ЕДИНСТВЕНИЯТ РАЗПРОСТРАНИТЕЛ.

# 25
  • Мнения: 13 624
Сравнявала съм им продуктите. Едни и същи са напълно. Ползвам ги от доста време и мога да различа дали качеството им е съмнително

# 26
  • Мнения: 1 418
Аз повтарям-продуктите не идват от единственият вносител за Бг.

# 27
  • Мнения: 13 624
А ти от къде знаеш, че е само един, а не са и други лицензирани да внасят? А и все пак хората се интересуват от качеството на продукта, а не от това кой го внася Simple Smile

# 28
  • Мнения: 1 418
Знам,защото познавам президентите на вносителят и на разпространителят.
Едни единствени са.Работя с тях.Въпросът е,че качеството е под въпрос.
Те самите се чудят от къде се вземат...

# 29
  • Мнения: 636
Знам,защото познавам президентите на вносителят и на разпространителят.
Едни единствени са.Работя с тях.Въпросът е,че качеството е под въпрос.
Те самите се чудят от къде се вземат...

Това звучи много наивно. Какво искаш да ти кажат?  Аз ползвам Лореал Проф. от повече от 8 години, продуктите са абсолютно еднакви.  Това, че на теб не ти харесва, или на тях не им харесва, че вече не са единствените не ти дава право да правиш такива изказвания. Има толкова много чужди он-лайн магазини, на някои хора им е трудно да свикнат с развитието на света. Аз си купувам и Керастаз от чужди сайтове, какво толкова странно има. Ама да не ме убеждава някой, защото съм маниачка на тема коса.

Разбира се, че ние си решаваме откъде да купуваме. Имаме глави на раменете си.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт