От днес АПРИЛките нетърпеливи си имат четири талисманчета щастливи!

  • 18 564
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14
Нека и аз се запиша в страхотната темичка. На Дея и Abrikon   bouquet
Peace

# 16
  • not found
  • Мнения: 581
Io_io рони благодаря за отговора .

 

# 17
  • Мнения: 14
Хайде и аз на първа страничкаааа Party

И най-после да честитя радостта:ДА СА МНОООГООО ЗДРАВИ И СИЛНИ БЕБЧЕТАТА НА ДИДКА,ДА СЛУШКАТ И ДА РАДВАТ МАМА И ТАТИ,А НА ДИДКА БЪРЗО И БЕЗПРОБЛЕМНО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  newsm51 smile3501 newsm68 newsm68  newsm44 newsm44  Two Hearts newsm06Ехххх,че хубава новина.Хайде отсега нататък само хубави неща да се случват.[/color]
Кенга миличка много се радвам,така се вълнувам хайде скоро ще чакаме хубави новини и от теб EFP Hug Hug Hug Hug
[/color]
ksd_g и Толинка и вас ще очакваме с хубави новини,дай Боже скоро Hug Hug Hug Hug



Е докато се ослушвам и съм вече на втора страничка Whistling

Олеее,голям съм заплес съвсем забравих да поздравя Бен,малката Деси.Бен мила много щастие,любов и красиво здраво бебче през април,а на малката Деси да е жизнерадостна ,здрава и да радва всички около нея newsm59 nbirthday  bigdance2Четит рожденник и на Олимпия   Gift baloni

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 20:17 от ssillvvi

# 18
  • София
  • Мнения: 5 079
Във вълнението си забравих да честитя на рождениците:  Crazy

Ч.Р.Д на Бен, на бъдещата кака на Деси и на мъжа на Олимпиас! Нека само хубави неща ги спохождат и превръщат мечтите им в реалност!

Дея, благодаря за пролетната тема! Heart Eyes
Струва ми се обаче, по - подходящо да използваме някое от предложенията за заглавие, което предложиха някои мами, във връзка със Събитието и Радостта, които донесе Дидка в нашата темичка. Peace

# 19
  • Мнения: 137
Здравейте момичета  Hug
Намерих комп и реших да се включа и какво да видя само хубави новини  Flutter
Честити бебки на Дидка да са и живи и здрави много да я радват и слушкат, а щастливата мама да се възтановява бързо  newsm51 newsm51  love001
Kenga много се радвам за вас дано скоро да се похвалиш с щастливи новини  Hug
ben78 честит рожден ден да си жива здрава много щастлива и нека април да прегърнеш най-здравото и красиво бебенце  Hug Hug
Аз иначе съм добре днес докато се разхождах реших да посетя една лекарка различна от моята, за да чуя и друго мнение относно развитието на бебка  Flutter потвърдиха ми пола момиченце  Wink развива се напълно нормално за седмиците си защото мен ме притесняваше факта че имам много малък корем за началото на 8 месец  Peace Всичко е наред и се успокоих  Simple Smile тежи 1900гр и плацентата е добре
Поръчахме кошарката и купих цял куп щуротийки за бебка  Hug много съм доволна   Hug само незнам как ще се доберем с нея до Бургас  newsm78 че кашоните са много дълги

Дея много настроение лъха от темичката благодаря ти за което  Hug
Поздрави от нас двете и цунки на тумбачетата  Hug

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 17:41 от keli_f

# 20
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Аз докато се наканя да пиша, после докато успея да ви изчета и за малко да изпусна новината.  Grinning Започна се вече, а!  Mr. Green Веднага сметнах колко дни преди мен е Дидка... 12. Дано и аз изтрая докъм 35-36 седмица.

Дидка, честита ти розова радост! Да са живи и здрави двете Малечки, бързо да наддават и скоро да се гушкате у дома!

Честито на всички рожденици! Да са живи и здрави!

Кенга, надявам се скоро да се похвалиш с нова бременност! А снимки обещавам да има много и без това съм фотоманиак.  Blush

Аз днес си изпълних списъка от аптеката, сортирах дрешките и се захващам сериозно с прането, гладенето и подреждането.

# 21
  • Мнения: 4 362
Момичета,моля ви пишете на лични какво съм забравила да впиша или кого,че си спомням че съм забравила,ама не си спомням какво  Blush  Mr. Green

Олимпиас, ЧРД на мъж ти!
ben78  честит рожден ден  Hug

Деси054224,да ти е жива и здрава рожденничката  Hug


Струва ми се обаче, по - подходящо да използваме някое от предложенията за заглавие, което предложиха някои мами, във връзка със Събитието и Радостта, които донесе Дидка в нашата темичка. Peace

Няма никакъв проблем,само да бях ги видяла по рано,явно са се появили предложенията след като съм публикувала темата  Rolling Eyes

Забравих да ви пиша,че имате специални поздрави от Таи,била е малко болна ,но всичко вече е наред  Hug




Дидка 132,честити ти момиченца,да са ти живи и здрави,да растат много усмихнати и ведри като мама  Hug А на теб бързо възстановяване!   bouquet

# 22
  • Мнения: 80
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА ДИДКА!!! newsm51 newsm06
ДА СА ТИ ЖИВИ И ЗДРАВИ,И МНОГО,МНОГО ДА ТЕ РАДВАТ.А НА ТЕБ БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ!!! Hug Hug Hug

# 23
  • Мнения: 6
Дея ,страхотна тема както винаги  bouquet Heart Eyes newsm74 smile3501
 oops стана голяма каша с кръстницата на темата! newsm53 Принцеса рая не е видяла че съм цитирала dena klv  amiiii така че ИСТИНСКАТА КРЪСТНИЦА НА ТЕМИЧКАТА Е DENA KLV  Flowers Bouquet  love001

# 24
  • Мнения: 36
Ей, че страхотна новина наистина!!!

ЧЕСТИТА ДВОЙНА РАДОСТ НА ДИДИ ! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ МЪНИЧЕТАТА И ДА НОСЯТ МНОГО УСМИХНАТИ МИГОВЕ НА ЦЯЛОТО СЕМЕЙСТВО  Hug!!! А някой може ли да каже как са наречени нашите талисманчета?
Ч.Р.Д. И НА ВСИЧКИ РОЖДЕНИЦИ ДНЕС!!! МНОГО ЗДРАВИ И ЩАСТЛИВА ДА СА!

# 25
  • Мнения: 4 362
Дея ,страхотна тема както винаги  bouquet Heart Eyes newsm74 smile3501
 oops стана голяма каша с кръстницата на темата! newsm53 Принцеса рая не е видяла че съм цитирала dena klv  amiiii така че ИСТИНСКАТА КРЪСТНИЦА НА ТЕМИЧКАТА Е DENA KLV  Flowers Bouquet  love001

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ех,докато рабера аз коя принцеса,какво заглавие  Crazy
Няма проблем,поправихме го  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 6
Мерси Дея,така е по-добре newsm44 smile3501  love001
ДАНО САМО ДОБРИ НОВИНИ ДА ИМА В ТЕМИЧКАТА НИ Peace Praynig fingerscrossed

# 27
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цоп в темата. Много е хубава и заглавието е супер!  bouquet

# 28
  • Мнения: 309
Извинете ме момичета, аз от вълнение не съм разбрала кой кого цитира и кой е измислил в крайна сметка заглавието!Яника, Дея, Дена, много съжалявам! EmbarassedЗначи в крайна сметка - браво на Дена Клв!  bouquetИ на Дея, разбира се за старанието!  bouquet
Ееех, много се радвам на тия хубави новини!!!Дай Боже всеки му!!!
 newsm63 family Hands Clap  Hands Clap moresmile

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 347
Маминки, благодаря ви за хубавите пожелания  Hug
Благодаря за хубавата темичка и заглавие Simple Smile
Все такива хубави работи да се случват и занапред... много се радвам че се случи точно днес  Hug (освен ако бебоците не са се родили преди полунощ, което също е възможно Simple Smile )
Отново да напомня на мамите от Бургас, моля ви, който ще идва утре да пише в тази темичка
kate-rina, мисля че ти питаше..., а миналата седмица доста мами проявиха желание, но сега нещо ги няма... Имамама, нали каза че и ти ще дойдеш Simple Smile
Покрай страхотните новините днес, май пропуснахме да се уговорим Simple Smile  Hug

Общи условия

Активация на акаунт