Пелени и гащички за многократна употреба - сайтове за поръчки 2

  • 22 829
  • 288
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 6 839
Мда, на 2 пъти прах, че беше само напишкана, но явно като ходи доста се намачква и събира и 'хваща' малка част. Whistling

# 151
  • Мнения: 668
Аня - мерси, може да пробвам и с тях.  Hug

# 152
  • Мнения: 174
sabotage, допреди половин месец не доставяха Shocked . В смисъл, този, с когото си писах каза, че трябва да направи цена за доставка, защото по принцип до тук не доставят. Та трябваше да направя поръчка, той да ми каже колко ще ми струва и аз да потвърдя устройва ли ме или не Rolling Eyes . Ти откъде ги взе тези цени за доставка?
Ами аз си напълних кошницата, попълних си данните и накрая ми излезе колко ще е доставката. Иначе си пиши на сайта им за страни извън UK, но в Европа, колко е доставката. Аз между другото без да искам натиснах, че потвърждавам поръчката, и ми изпратиха потвърдителен имейл. Така че предполагам, че доставят до България. Това от BabyKind.

# 153
  • Мнения: 1 170
Ами аз си напълних кошницата, попълних си данните и накрая ми излезе колко ще е доставката. Иначе си пиши на сайта им за страни извън UK, но в Европа, колко е доставката. Аз между другото без да искам натиснах, че потвърждавам поръчката, и ми изпратиха потвърдителен имейл. Така че предполагам, че доставят до България. Това от BabyKind.

Mи онзи тип какво ме размотава тогава ooooh! ? Ясно, благодаря ти за инфото Hug

# 154
  • София
  • Мнения: 423
И мен ме интересуват вече умалели гащички за новородено.Пишете като сменяте размера първо тук преди Продавалника.

# 155
  • Мнения: 2 132
sabotage, допреди половин месец не доставяха Shocked . В смисъл, този, с когото си писах каза, че трябва да направи цена за доставка, защото по принцип до тук не доставят. Та трябваше да направя поръчка, той да ми каже колко ще ми струва и аз да потвърдя устройва ли ме или не Rolling Eyes . Ти откъде ги взе тези цени за доставка?
Ами аз си напълних кошницата, попълних си данните и накрая ми излезе колко ще е доставката. Иначе си пиши на сайта им за страни извън UK, но в Европа, колко е доставката. Аз между другото без да искам натиснах, че потвърждавам поръчката, и ми изпратиха потвърдителен имейл. Така че предполагам, че доставят до България. Това от BabyKind.
Значи вече си поръчала, така ли?

# 156
  • София
  • Мнения: 6 839
Ха, сега видях, че са ни преместили в 'На пазар'.

# 157
  • София
  • Мнения: 13 099
  За перящи се кърпички мисля че тук има - http://www.babykind.co.uk/wipes.htm

# 158
  • Мнения: 344
sabotage, ако не си поръчала още и правите обща поръчка, бих се включила и аз с 2-3бр. аз също съм от вн  Wink

# 159
  • София
  • Мнения: 659
Сега започнах да се колебая за bumGenius!. Дали тях някой ги е ползвал-имат най-добър рейтинг в www.diaperpin.com и ако ги поръчам от http://nickisdiapers.com, ми излизат с безплатна доставка.
Аз имам един чифт от тях, но тепърва ще ги ползвам.

 И Бамбиното имат перящи се кърпи, но незнам дали са същите, за които говори JeniB

 А от пелените Wonderoos и аз засега се отказах, поради факта, че ги дават от 5кг. нагоре. По-натам сигурно ще си взема, но за началото реших, че няма да ми вършат работа и ще карам с Бамбино.

# 160
  • Мнения: 2 132
  За перящи се кърпички мисля че тук има - http://www.babykind.co.uk/wipes.htm
Да. Аз имам първите - Value Washable wipes. От едната страна са мекички, а от другата като кърпа.

Бумджиниус бях поръчала 2, но ми се загуби колета Sad Така, че не съм ги пробвала.

# 161
  • Мнения: 3 869
Кои от вас ползват covers?
Трябва да поръчам някакъв преходен размер, тъй като нашата система е с много големи разлики между размерите. Още сме с размера за новородени, а следващия ползвам само нощем - тогава и пелената е по-голяма и има допълнителна високопопиваща подложка, и пак са на най-задните копчета; докато стигне дотам да му стават за денем, одавна ще сме минали на памучни гащички Mr. Green
Дайте отзиви, моля   bouquet

# 162
  • Мнения: 174
Значи вече си поръчала, така ли?
Ами така се оказва, но смятам да им пиша, че или отказвам поръчката, или искам да направя някои промени. Ако се съгласят на промени, някой друг ще се включва ли?

# 163
  • Мнения: 344
Ами така се оказва, но смятам да им пиша, че или отказвам поръчката, или искам да направя някои промени. Ако се съгласят на промени, някой друг ще се включва ли?
sabotage, ако не си поръчала още и правите обща поръчка, бих се включила и аз с 2-3бр. аз също съм от вн  Wink

# 164
  • Мнения: 174
Сега им писах, че искам да си променя поръчката и да добавя още артикули, чакам отговор.

Общи условия

Активация на акаунт