Мамчета с кореми чакат,Март да почне и бебенца да проплачат!!!

  • 13 995
  • 291
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 659
 Честити бебчета на Роси Талева и shushi13 Бързо възстановяване на мамите и много да ги слушат бебоците

 cvetka, прекрасни сте Hug особено малкия Борис  Wink

 Много добри новини от oki4 само така да продължава и скоро да ги изписват

 Много се радвам, че ЛЮБИМА и TaniaR се включиха - дано всички да намираме поне малко време след раждането, че да не се забравим

 glafira, и от мен стиснати палчета имаш fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

 Абе аз все си мисля, че още едно бебче ще имаме днес или най-късно утре  Laughing

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 19:12 от veroniki

# 271
  • Мнения: 35
TaniaR  Hug Hug Hug
glafira ще стискам и аз палци, дано всичко да бъде ок, да мине бързо и безпроблемно.
Ади дано да успеете да закрепите положението още малко, за да поотрасне още малко

Като се замисля, че другата седмица по това време моя бебо вече ще се е родил и ще мога да го гушна newsm53

Инфакол и аз сега се опитвам да се снабдя с 2 опаковки от Гърция, ама тези дето уж ще ни ги пращат, жената е медицинска сестра и като се е запряла, че не били добри за бебета smile3515. Аз им викам вие ми ги пратете, а аз вече ще си говоря с педиатъра и той ще ми каже кое е най-добро.

Багажа за болницата съм си го оправила, само някои дребни неща останаха да сложа Simple Smile

# 272
  • Варна
  • Мнения: 858
Абе аз все си мисля, че още едно бебче ще имаме днес или най-късно утре  Laughing

И аз така  Mr. Green  ама да не споменавам имена  Mr. Green

# 273
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
СЗА давала ли си вече Инфакол,ако да как се понася от бебчо?По колко пъти даваш?


Аз давам на Симона Инфакол. Преди всяко ядене по 1 капкомер. Понякога забравям да й ги давам. Приема си ги много добре. Не мога да се оплача засега.
Аз вече съм на масата. Едно голямо наздраве имате от мен. По късно пак ще пиша

# 274
  • Мнения: 3 379
Инфакол и аз сега се опитвам да се снабдя с 2 опаковки от Гърция, ама тези дето уж ще ни ги пращат, жената е медицинска сестра и като се е запряла, че не били добри за бебета smile3515. Аз им викам вие ми ги пратете, а аз вече ще си говоря с педиатъра и той ще ми каже кое е най-добро.

Доколкото чух, тези гръцките били менте Simple Smile - в смисъл, нямали този ефект, който имат оригиналните. Казват се Инфаколик. Не знам дали за същите става дума.

# 275
  • Мнения: 422
Честито! Всички бебчета да са живи и здрави!

Честит рожден ден на Слънцето!   bouquet

# 276
  • Мнения: 64
Абе аз все си мисля, че още едно бебче ще имаме днес или най-късно утре  Laughing

И аз така  Mr. Green  ама да не споменавам имена  Mr. Green

Айде да не я мислиме мамата,та всичко да мине по вода!  Whistling

# 277
  • Мнения: 10 031
Честити бебенца на Мимито, Стейси, Симеонка, Роси Талева и Шуши 13!
Да са живи и здрави и да донесат много радости на мама и татко!  bouquet

Слънце, честит рожден ден! Желая ти много семейно щастие, сбъднати мечти и добри приятели!

# 278
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239

Колко е съдържанието на симетикон в Colief? Rolling Eyes


Colief не е симетикон. Това е лактаза, ензимът който липсва при бебетата до 3 мес, за да преработват лактозата в млякото. Аз ги ползвам вече 3ти ден и детето се успокои, не се свива от колики. Преди пробвахме всякакви разновидности на газогона Симетикон, но естествено полза никаква Rolling Eyes

# 279
  • Мнения: 5
На Слънцето Честит Рожден Ден  bouquet На мамите с нови бебета и тези които вече гушкат бебетата си в къщи , поздравления от сърце Hug Момичета утре рано рано е и моят ден, много се вълнувам..а да не говорим колко съм разсеяна днес Embarassed Искам да попитам раждалите в Тина Киркова ,кога татковците виждат бебето за първи път. В смисъл дали нашият татко да чака докато родя и някой да му го покаже от персонала, или да си го пращам в къщи и чак аз когато излезна от реанимация мога да му  покажа бебето.

# 280
  • Варна
  • Мнения: 858
nereneia успех и на теб утре, дано всичко мине като по вода  Praynig  Hug

# 281
  • София
  • Мнения: 12 298
  За ТК мога да се включа само с инфо от преди две години и половина. Родих близначките секцио и веднага след като са ги повили са ги показали за съвсем кратко на таткото.

# 282
  • Мнения: 1 734
Хайде и аз да се включа преди да е завършила темата  Laughing
ЧРД на Слънцето и от нас   bouquet
Честито на новите бебчовци!!! Да са живи и здрави и много да слушкат мама и да наддават добре!
Я да си питам за коликите, май и нас започват да ни мъчат, но толкова рано възможно ли е  newsm78 утре сме на лекар , дано Лора е започнала да наддава вече че много ме притеснява този въпрос.
Хубава вечер от нас!

nereneia , стискам палци,Успех!!!

# 283
  • Стара Загора
  • Мнения: 135
nereneia  успех и на теб утре. Господ да е с вас!!!

# 284
  • Мнения: 267
А аз да питам тези Colief  продават ли ги тука по аптеките

Общи условия

Активация на акаунт