За бебетата от 0 до 6 месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 1

  • 15 797
  • 304
  •   1
Отговори
# 165
  • Пловдив
  • Мнения: 2 387
Теста престо е за ранна бременност, преди закъснението.... не винаги показва вярно, но все пак - вариант....Simple Smile
Ми то хубаво,ама моя е някакъв CLEAR CHOICE.Това ми се намира в къщи в момента.Да опитам ли?Тъкмо го няма таткото,та да го изненадам /може би/.

# 166
  • София
  • Мнения: 47 993
Ами ако не е специално тест за ранна бременност, а стандартен надали ще покаже  толкова преди цикъл....купи си утре и пробвай, по-добре Wink

# 167
  • Пловдив
  • Мнения: 2 387
Ами ако не е специално тест за ранна бременност, а стандартен надали ще покаже  толкова преди цикъл....купи си утре и пробвай, по-добре Wink
За престо говориш,да купя,нали?Не съм го ползвала.... Rolling EyesЕдна седмица след контакт ще покаже ли? Hug

# 168
  • София
  • Мнения: 47 993
http://www.testpresto.com/usage_bg.html
http://www.testpresto.com/faq_bg.html


аз лично не съм  го ползвала, тук четох наскоро за него....на доста познава още преди цикала, но има и немалко  при които е сгрешил Simple Smile))) ама то със всеки тест май е така....

# 169
  • Пловдив
  • Мнения: 2 387
http://www.testpresto.com/usage_bg.html
http://www.testpresto.com/faq_bg.html


аз лично не съм  го ползвала, тук четох наскоро за него....на доста познава още преди цикала, но има и немалко  при които е сгрешил Simple Smile))) ама то със всеки тест май е така....
Благодаря ти много!  Hug

# 170
  • Мнения: 251
Честит празник на всички майчета  bouquet  bouquet  bouquetБъдете винаги желани и обичани както в този ден. Kissing HeartВесел празник от мен и много изненади. newsm51 newsm51 newsm51

# 171
  • София
  • Мнения: 47 993
Честит празник момичета Simple Smile))

Desert`Rose - прави ли тест?

# 172
  • Мнения: 616
Честит Празник   bouquet

Аз правих тест Престо 1 седмица преди цикъла и нищо не отчете,  на 1 ден закъснение и отчете едвааааам, едвам втората черта. Но може при теб да отчете  Peace Дано да е това което искаш   bouquet

# 173
  • Мнения: 9 969
Честит Празник   bouquet

Аз правих тест Престо 1 седмица преди цикъла и нищо не отчете,  на 1 ден закъснение и отчете едвааааам, едвам втората черта. Но може при теб да отчете  Peace Дано да е това което искаш   bouquet
на мен не ми отчете,а шуърчек улови бременност

# 174
  • Мнения: 57
Честит 8-ми Март! smile3525

Пожелавам на всички да сте много обичани жени и щастливи майки!

Аз имам въпрос към вас и ако можете ми помогнете.

Синът ми е на 3 месеца и половина и при последната консултация му откриха хидроцеле.
Консултирахме се и с хирурзите в Пирогов и се оказа, че при него се налага оперативна намеса.
Планирахме операция за края на месец март, тъй като тестисът продължава да се подува.

Моля някоя от мамите, които са минали по този път да разкаже за самата операция как протича.
Мен по скоро ме притеснява упойката, тъй като бебчето ми е много малко.

# 175
  • Мнения: 9 785
Честит 8-ми Март! smile3525

Пожелавам на всички да сте много обичани жени и щастливи майки!

Аз имам въпрос към вас и ако можете ми помогнете.

Синът ми е на 3 месеца и половина и при последната консултация му откриха хидроцеле.
Консултирахме се и с хирурзите в Пирогов и се оказа, че при него се налага оперативна намеса.
Планирахме операция за края на месец март, тъй като тестисът продължава да се подува.

Моля някоя от мамите, които са минали по този път да разкаже за самата операция как протича.
Мен по скоро ме притеснява упойката, тъй като бебчето ми е много малко.

Бих те посъветвала да си зададеш въпроса в здравния форум, защото има по-голяма вероятност някой да ти отговори компетентно. Аз за щастие незнам нищо за тази болест. Но слушай лекарите - те си знаят работата. Успех Peace!

# 176
  • Пловдив
  • Мнения: 2 387
Angel Dust,правих преди 2 дни.Беше отрицателен.Но аз съм просто сигурна,че съм бременна,не ме питай от къде...Започнах да спя всеки ден с детето,а това никога не го правя.Обикновено гледам филм,когато той спи. CrazyЗаспивам вечер към 22ч,а иначе към 24-1.....Корема си го чувствам ужасно голям и подут,леко по-твърд особено от дясно....
Мисля,днес или утре да си направя втората касетка от Престото,даже тема пуснах ! ooooh!
Invisible,на мен трябва да ми идва на 13-ти.Остават 4 дни...та незнам,ще отчете ли?

Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 19:59 от Desert`Rose

# 177
  • Мнения: 9 969
от 1 седм. забелязвам,че детето си слага пръста върху окото.Отначало мислех,че е напрашено-мия го,бърша го,но продължава така да прави.Дали го боли,или пък сърби? ThinkingЧудя се да го водя ли на преглед

# 178
  • Мнения: 2 521
Деси,аз съм си паника по принцип,но това все пак е око ThinkingДобре е да го види очен лекар.

# 179
  • Мнения: 9 785
от 1 седм. забелязвам,че детето си слага пръста върху окото.Отначало мислех,че е напрашено-мия го,бърша го,но продължава така да прави.Дали го боли,или пък сърби? ThinkingЧудя се да го водя ли на преглед

Да, заведи го и колкото може по-скоро. С някакви леки капки ще се оправи.

Общи условия

Активация на акаунт