Мама с мартенички ще се украси, ЮНЧЕТО пък не спира да се върти!№36

  • 11 124
  • 289
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 27
И аз нямам търпение да се позатопли,че ми писна да се навличам.Друго си е да метнеш нещо леко,а сега боди,пуловер,дънки,ботуши,палто,шал...ужасно изнервящо е,чувствам се като гипсирана с 10 ката дрехи.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 658
raia, защо да не може? Аз имам приятелка, която не си е махала кучето и нищо му няма на детето и не е само тя, познавам и други хора с котки и кучета и бебета. А и сестра ми като роди, още и кучето и котката ни бяха живи и нищо не им е ставало на децата.

# 32
  • Мнения: 167
запис и от мен в новата тема  bouquet

# 33
  • Мнения: 989
Добър ден и от мен! Досега бяхме навън с малката. Времето наистина е прекрасно.

За животните - и аз знам, че няма проблем, ако си имат ваксинии са кротки. Детето на нашите кумуве порастна с една огромна немска овчарка. Никога не са имали проблеми с животните. И моите родители и тези на мъжа ми имат котка, а Елена им гостува 2-3 пъти седмично през деня, докато аз съм на лекции. И това е откакто се е родила.

За памперси - за мен Памперс е марката. Никога не съм имала проблеми с тях. Много съм доволна.

За пазаруването - и аз обичам да го правя "на живо". Не мога да се доверя на снимка от Интернет без лично да проверя. Но всеки си го усеща различно.

# 34
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Франческа, благодаря  bouquet

Имаме си кучка ние (заедно ставаме две), че да са наравно силите Crazy От юни обаче ще го мислим - маймунка женска ли да вземем, папагал ли....
raia123, освен чистенето не виждам друг проблем Peace Не лишавай детето си от възможността да расте с животно Peace
Такива моменти са изключителна мила гледка (знам, че на доста мами им иде да повърнат, ама задръжте Mr. Green)
http://farm3.static.flickr.com/2106/2159415431_17bc09350c_o.jpg
http://farm4.static.flickr.com/3216/2727212089_98eb65a8f9.jpg
http://farm4.static.flickr.com/3268/2897883539_a008d21d22_o.jpg

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 14:28 от Муцуна

# 35
  • Мнения: 165
Много хубава тема!Поздравления!!!

Fate ние имаме котарак, който  не смятам да даваме някъде(то не че има къде)..все още съм в чуденка какво да правим, имаме си го от 6 години, милия много е луд..направо..има си две крайности: или само търчи насам-натам и върши щуротии или спи по цял ден.А в последно време нещо много често взе да се разгонва и е някакъв ужас #2gunfireИначе в моментите си на спокойствие е много любвеобилен..не е кастриран, но и не е виждал женка през живота си, та се чудим няма ли да е най-добре да го кастрираме, ама като ми е жал..направо незнам newsm78

Момичета мислим да теглим ипотечен кредит, за да си купим жилище, но с тия лихви на банките и комисионни на агенциите е кошмаррррррр.Без кредит трябва да си живеем цял живот на квартира Sad

Муцун
за ларедута Франческа много добре те е ориентирала, аз също пазаря от време на време оттам, а френски незнам грам..първия път ми беше малко трудно да се ориентирам, но сега съм вече спец Simple SmileВ линковете всичко е много добре обяснено стъпка по стъпка Simple SmileА иначе за картите - моята е на ОББ кредитна Виза и нямам проблем с пазаруването  newsm78

# 36
  • Мнения: 9 814
Муцунаааа не се отварят линковете.

# 37
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Е да де, ама моята е дебитна, кредитна нямам newsm78. Никъде не намирам отговор точно на този си въпрос Thinking

Франческа, редактирах се Flutter

# 38
  • София
  • Мнения: 2 658
tanka, кастрирайте го, така ще стане много спокоен и кротък, а и при мъжките то е по-скоро козметична операция.
За кредита, гледах по телевизията, че много от строителните фирми вече отпускат такъв и е много по-изгодно, отколкото с банка. Ако искаш проучи въпроса.

# 39
  • Мнения: 9 814
http://geocities.com/ina_bg/problemi
Ето тук пише за картите.

# 40
  • Мнения: 1 419
Аya как така да си прекратиш договора, за трудовия ли става въпрос? Ако не си на постоянен договор се взима минимална помощ от Соц.грижа само за 1 година.
Аз съм на договор за Управление и Контрол. На постоянен съм, аналогичен на трудовия. Имам си всички осигуровки за много години назад и т.н.

Пелени, аз ползвам Хъгис за момчетата, но момята мисля с многократни да я пробвам. Канбейби съм пробвала, но като ги сравня с Хъгис-а, не ми каресват хич  Blush. В началото пробвахме Памперс, но и моите деца получиха алергична реакция към гела (Кико най-вече). После бяхме на Либеро, но от номер 3 (или 4, не помня вече) не бях доволна, защото изпускаха, та оттогава са на Хъгис.

Муцунке, дай линкове с пърмишън  Mr. Green

Somebody, темичката е много хубава - благодаря ти  Hug

# 41
  • Мнения: 24
petia_tag  благодаря ти, както винаги ти си на среща  Hug

# 42
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Aya, би трябвало сега да стане, ако не - здраве да е Mr. Green!
Отивам да се регистрирам в Ла Редут Crazy Party

# 43
  • Мнения: 989
Леле, муцуна, удоволствие е да разглеждам твои снимки. Професионален фотограф ли си или това е хоби?

# 44
  • Мнения: 1 475
Муцун, ваш  ли е лабрадора, готин много??АЗ съм решила живот и здраве, беба като стане на годинка и проходи да вземема лабрадорче да си гледаме, че са ми любимата порода!

Общи условия

Активация на акаунт