Мама с мартенички ще се украси, ЮНЧЕТО пък не спира да се върти!№36

  • 11 125
  • 289
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6
Муцуна, срахотни снимки!

# 46
  • Мнения: 9 814
Муцуна снимките наистина са страхотни.
А и Муцун с кучето са направо велики.
Heart Eyes

# 47
  • БЛАГОЕВГРАД
  • Мнения: 8
Франческа,благодаря за бързия и точен отговор по повод болничните!А относно животните-изобщо не мисля ,че има проблем да са заедно с бебето.Снаха ми изгледа две деца с куче- коли, а сега имат две кучета-малки породи,папагал,канарче и два аквариума.Чакайте да не пропусна нещо,аз в момента сам с персийка,която кастрирахме мин.година и е много кротка.Постаянно спи.Много неща изчетох,като разбрах за бебето-направих си изследване за токсоплазмоза,защото от дете това ми е третата котка.Мисля,обаче че ще ми е много трудно с космите-почти постоянно капят и летят навсякъде. #CrazyПросто ще огранича достъпа и до спалнята на бебо.

# 48
  • Мнения: 0
Много са противоречиви мненията и не знам. Моите опасения са, че нашата е малка и .........злобна. Естествено нас ни обожава, но не обича деца. И просто не знам................... А постоянно да треперя дали няма да влезе в спалнята................... Оххххххх пак ще го говоря с моя, но не знам....

# 49
  • Мнения: 69
Записче в четвъртък и от мен, мами сладки Simple Smile Липсвахте ми цяла сутрин, а сега не мога да ви изчета.

Честито на новата мъжка мама anyto  Hug

Ние най-сетне ще пътуваме извън София от събота до вторник и няма да дойда на срещата, за жалост. Но съм безкрайно щастлива, че ще минем през Пловдив и хубавите бебешки магазини там, а после ще сме в Стара Загора, където ще се видя с много приятели, а свеки ще ме поглези истински   smile3521

Сватя
, гадно е това с киселините, милата ми! Дано да спрат, че не се търпи сигурно. Твоите момци "дупят" ли се? Моите доста често излизат на повърхността, особено едното, което е по-шавливото Simple Smile

Aya,въобразявам ли си или отсега се усеща характера на близнаците? Имам чувството, че едното е по-любопитно, по-реагиращо, а другото - по-кротичко и спокойно Simple Smile

# 50
  • Мнения: 9 814
Много харесвам животните, но при мен не се получи да гледам куче и дете заедно.
Имахме мини дакел, невероятен сладур, но и още по-невероятен злобар.
Без да преувеличавам, но наистина мразеше Кати.
Е, като беше малката бебе добре, но като проходи, тя ограничена да не влиза в хола, а кучето да не излиза от там.
Трудно или не, но взехме решението да го дадем на една наша позната, която също има дакел.
Сега двамата си живеят чудесно, а пък ние направо "се родихме".
А иначе съседката ми имаше сиамка, не закачаше много бебето й, но понякога се обръщаше и злобничко го дереше.

Ей, направо се дразня от надценката в българските магазини! smile3516 smile3515 smile3511 Като гледам този сайт и направо ме хваща яд
http://www.csnstores.com/Single-Strollers-C90939.html#
Количките буквално са на половин цена.

Последна редакция: чт, 26 фев 2009, 15:31 от Франческа Салиери

# 51
  • Мнения: 5 007
somebody   bouquet мерси за темата, много хубаво име.
За домашните любимци, аз не бих гледала куче или котка в къщата, пък в съчетание с бебе изобщо.  Обичам животните, навън да, имаме кучета, котка, вуйчото има гълъби и някакви други екзотични пернати, не ги и знам. Благо ги обожава, но вътре няма да вкарам животно, незнам такива са си ми разбиранията. Гледали сме кралски пудел още при нашите като живеех, хубаво е, прави компания, но аз неща. Като видя детето да играе с Каракачанката в наште и ми се обръща всичко, страх ме е. Муцуна снимките и моделите от тях са страхотни Grinning
Анито дано всичко бързо се оправи и да те изпишат бързо Hug

Памперсите, Благо беше отначало с Хъгис/Хъджис, по едно време спряха да ги внасят и минахме на Либеро, и от двата видя бях доволна, от първите повече Wink Гъди виж темите в На пазар, имаше за памперсите по едно време.

# 52
  • Мнения: 639
Хм, аз съм пропуснала да се включа в новата тема ... Благодарности на Somebody за мартенско-пролетното настроение, с което зарежда!
Муцуна, отново комплименти за снимките! (нали съм ти фен, не се уморявам да гледам и още, и още)
Животно в къщи никога не сме имали, за момента също не възнамеряваме да взимаме. Живот и здраве, като поотрасне малкият, ще му мислим пак.
За памперсите, мисля да пробвам с Huggies - не от личен опит, нямам все още такъв  Laughing , а по препоръка на приятелка с 2 дечица.
Алиен, прочетох поста ти току-що, че не ги внасят - сега ми е ясно защо им ги носят от Турция (аз мислех, че просто са по-евтини там).

# 53
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Леле, муцуна, удоволствие е да разглеждам твои снимки. Професионален фотограф ли си или това е хоби?
Благодаря и на теб и на всички останали, 'дет толкова ми хвалите снимките. Още повече благодаря на тези, 'дето и детето ми хвалите Crazy Hug. Не, не съм професионален фотограф - то това понятие в БГ малко странно се тълкува ooooh!. Започна като хоби и прерасна в голяма и необуздана страст, която в бъдеще се надявам да се развие и в занимание, печелещо ми парички Peace

Somebody, лабрадорката е моя/ наша (още не сме се разбрали с Голям Муцун за "родителските права"). Изборът ти на порода е перфектен Peace
Франческа, когато кучето застрашава по някакъв начин "цялостта" на детето - няма какво да направиш. Аз се изумявам обаче, когато хората разкарват животните си, защото им идва в повече чистенето ooooh!

# 54
  • Мнения: 5 007
Amorevole спряха да ги внасят когато Благо беше на 5-6 месеца някъде, после  пак ги пуснаха. Сега незнам, не съм гледала, вече сме без памперс одавна.

# 55
  • Мнения: 187
Здравейте и от мен! За съжаление нямам време да изчета всичко което сте писали...Но имам един въпрос: някой да имам проблем с хемероидите? А някой да има решение на този проблем? При мен се появиха преди два дена и е доста неприятно! Утре сме на консултация, но се чудех дали някой не знае някоя бабешка рецепта, която да използвам, че сядането е мираж и цял ден съм в легнало положение! Embarassed

# 56
  • Мнения: 357
Хайде и аз в новата мартенска тема, благодарности на авторката   bouquet.

Мен не ме притеснява чистенето толкова , колкото разходките  Crazy, е , няма как да стана сутрин в седем в някоя виелица и да разхождам куче. Иначе често се изкушавам да купя на Ема зайче, но после  Rolling Eyes, като тръгнем на някъде какво ще го правя!? Я по-добре да не мъча животните.

Муцуна
, какво стана с регистрацията? Аз нищо конкретно не си спомням, регистрирах се преди повече от година като четох указанията, но вече нямам спомен. Но ако имаш конкретен  въпрос ще гледам да помогна  Peace.

Май тази седмица среща няма да има ?

Смея да твърдя , че съм изпробвала върху Ема всички памперси дето се продават. Памперс ми харесват, но изпускаха акита откъм гърба  ooooh!, Хъгис , Либеро - прекалено груби за моя вкус. Разните други не си ги спомням, но накрая въпросните Кан бебе ми станаха фаворит. Гъделичкова, така че не ти пречи да пробваш, може и да ти допаднат.

От интернет пазарувам предимно от Ла Редут или от някои американски магазини, гледам и казвам на сестра ми.  Но тя отива в магазина да види и често казва , че картинката се различава бая от оригинала и не го взима. Така че риск винаги има. Предпочитам да си обикалям магазините и да си пазарувам, но това го права по-скоро , защото ми е по-изгодно от въпросните места.

the1 , много неприятно , но не знам нищо. Дано откриеш някакъв лек.

А и за киселините исках да споделя да пробвате содата да я разбъркате в малко кисело мляко, т.е. да шупне и тогава да го изядете, малко е неприятно, но мисля че повече помага така., а и май не е така агресивно за стомаха като е шупнала предварително.

# 57
  • Мнения: 187
за киселините открих нещо, което е доста ефикасно поне за момента: дъвка! Колкото и странно да е, когато се появя си вземам една  дъвка орбит и след минута две минава!

# 58
  • Мнения: 69
the1, съчувствам ти! Мен ме мореше същата гадост допреди 3 години, когато се спука и се превърна във вътрешна фистула (кървене при голяма нужда). Това се оправи със страшно много движение. Сега пак я имам и чакам с нетърпение да родя, за да се върна отново към предишното си темпо на живот - и многото тренировки и разходки до скъсване Simple Smile  Вече с бебките! Simple Smile

# 59
  • София
  • Мнения: 2 658
Здравейте и от мен! За съжаление нямам време да изчета всичко което сте писали...Но имам един въпрос: някой да имам проблем с хемероидите? А някой да има решение на този проблем? При мен се появиха преди два дена и е доста неприятно! Утре сме на консултация, но се чудех дали някой не знае някоя бабешка рецепта, която да използвам, че сядането е мираж и цял ден съм в легнало положение! Embarassed
за бабешки лек, не знам, обаче сега взимам заради проблем в доплера Флебодия, май е растително, защото няма някакви противопоказания и сигурно ще го взимам нон стоп до края. Определено го препоръчват за хемороиди. Аз го взимам по две на ден, а за обострени хемороидални кризи, пише 2-3 дневно. Peace

Общи условия

Активация на акаунт