Очакваме малки и големи в БУРГАС, Баба Марта да донесе мартенички и за нас

  • 17 408
  • 307
  •   1
Отговори
# 225
  • UK
  • Мнения: 1 351
Да се заяждаш толкова тъпо и плоско.

 Виж сега, аз ако реша да се заяждам повярвай ми ще разбереш. За тъпото вземи си промени отношението защото не може така... взе винаги като се появяваш да си намираш някой с който да се джавкаш... не си уцелила мястото и хората  Peace и май ти беше тази която толкова и пречиха картинките а сега се и засягаш

Последна редакция: нд, 08 мар 2009, 09:45 от Мегита

# 226
  • Мнения: 1 813
Аз бях тази,която веднъж се включи,обясни и помоли да не я разбират погрешно. Може да се върнеш и да прочетеш.
За другото - нещо ми се струва,че се бъркаш,простено ти е,всеки си има ядове и не може да следи всичко навсякъде.

# 227
  • Мнения: 27
Да се заяждаш толкова тъпо и плоско.

 Виж сега, аз ако реша да се заяждам повярвай ми ще разбереш.
Повярвай няма как да не разбереш... аз помня помня... ех, години години...
 Някой да има поражения след снощи???
 и верно днес е тодоров ден Simple Smile честито на именниците

# 228
  • Бургас
  • Мнения: 347
Прочетох празнуване и реших да споделя с вас за днешния ни празник Simple Smile Вярно нямам имен ден, но пък брат ми е рожденник Simple Smile
Тъй че виртуално и въображаемо ви черпя за негово здраве  Simple Smile
При нас разликата е съвсем малка, само 11 месеца, като той е по-голям и съм възпитана да му викам 'батко' пък той, като по-голям да се грижи за малката му сестричка  Crazy  Party
Което и прави, въпреки че съм толкова далече от тях, много му благодаря   bouquet

Благодаря и на Reny27, радвам се, че се видяхме по съседски и дано скоричко пак да се случи Simple Smile Както и живот и здраве, да се видя и с другите момичета  Hug

# 229
  • UK
  • Мнения: 1 351
Повярвай няма как да не разбереш... аз помня помня... ех, години години...
 Някой да има поражения след снощи???
 и верно днес е тодоров ден Simple Smile честито на именниците

 аз не но с тази температура на малкия малко се пооплаших като се прибрах ама за сега нямаме  ooooh!

# 230
  • Бургас
  • Мнения: 723
Пуснете някоя снимка да ви се порадваме и да позавиждаме Grinning
Щото аз и на 8-ми съм само с малката пикла в къщи Grinning
Поне да видя как другите купонясват Grinning

# 231
  • Мнения: 1 813
Те сега ще ни накажат за неизвинени отсъствия и няма да ни пуснат снимки.  Laughing

# 232
  • Бургас
  • Мнения: 723
ААА аз имам извинителна бележка Joy

# 233
  • Мнения: 193
Уфффф, и аз имам много извинителни бележки даже.... по цялото ми тяло са .

# 234
  • Бургас
  • Мнения: 723
Инче хич не ти завждам мила Hug
Дано малкия бонбончо не я е пипнал Praynig

# 235
  • Мнения: 1 813
Добре,трупайте бележките на моето бюро и после ги поднасяме на bissera  Grinning

# 236
  • Мнения: 193
Ами... аз още не съм се оправила, пък той още не се е развалил, ама каквото такова.
Та кво стана със снимките казвате....

# 237
  • Бургас
  • Мнения: 675
Ето ни, в цялата ни прелест

Моята е малко в повече Mr. Green, но ако чакам да вляза във форма и тогава да тръгна по срещи, може и да остарея. Grinning

Благодаря ви момичета, за милите думи.  Hug Всички сте страхотни.  Peace

Ками и всички, които не дойдоха, липсвахте ни. Hug


Едно предложение - вместо да пишем неизвинени, най-добре да организираме поправителна сесия. Laughing Може би среща след Великденския базар? Давайте предложения. Peace

Ина, оправяй се по-бързо, мила. Hug Вчера Ивето разказа за "прекрасните" си преживявания с баба Шарка, дори не мога си представя какво е. Sad

МегитаHug за твоя юнак и никакви температури. Hug

Честито на именниците. Да здрави и щастливи! Hug

бен78, честит ви рожденик! Много здраве, щастие и късмет!

П.П. аХ`Не!, не се сърди, аз заяждане не видОх. Peace



# 238
  • Бургас
  • Мнения: 326
Честито на именниците и от мен! Hug

# 239
  • Мнения: 41
Здравейте!Аз съм бременна в края на 6-тия месец.Термина ми е определен за 06.06,имам медицински причини за секцио.Искам да попитам мамите от Бургас,вече минали по този път,какво трябва да направя,за да си организирам раждането?Кога трябва да започна,кои лекари ще ми препоръчате,какво се заплаща предварително,откога трябва да се уговоря,за да не остана на произвола?Знаете ли кога ще отварят родилното във Ветрен и чували ли сте нещо за лекарите там?Изобщо ще се радвам на всякаква полезна информация,която споделите със мен,понеже това ми е първо бебе и много неща не са ми ясни  Sad
   

Общи условия

Активация на акаунт