Отговори
# 225
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 223
Съжалявам за създалата се ситуация! Дано няма негативни последствия!

# 226
  • Мнения: 295
Някой може ли да ми даде координати на хирург с частен кабинет.Не е за нещо сериозно,но не ми се виси в поликлиниката пак и искам да отида на частно.

# 227
  • Мнения: 60
Добро утро,

Kameliya , сещам се за Авицена - баща ми там го оперираха и е мнооогоо доволен -
телефон:   тел: 062 644441 , а за инфо - разгледай ако искаш - http://www.avicena-vt.com/kontakti.html

дано съм била полезна  Peace

# 228
  • Мнения: 295
О Поли много ти благодаря Hug,че ми е и съвсем наблизо.

# 229
  • Мнения: 927
Добро утро, момичета  Grinning

Пепи, не ни се провалило още, но всичко зависи дали ще се оправя до тогава  Rolling Eyes Голяма мъка тая варицела  Cry Имам две седмици да се оправя  Praynig
Поли, дано всичко е наред с твоята приятелка  Praynig

Ето и кафенцето, и аз ще си пийна, нищо,че ми е противопоказно  Grinning

     

Лек и усмихнат ден на всички!

# 230
  • Мнения: 263
 Привет, мацки.

 Аз май съм единствената,която се радва на временцето - не само защото по принцип обичам дъжда, а и защото така не чувствам угрузения, че ходя на лекции, а Дара си стои вкъщи, горкото мишле  Rolling Eyes Вчера за цял ден е спала има-няма час общо. През останалото време яко игра, песнички, усмивки, а нощем - спим и даже не си помисляме за манджа. Отначало се притеснявах, че  ще я мъчи 4 часивия режим на хранене, но явно детенце това си е искало.

 Полинита, много страшна тази история с варицелата. Дано всичко се размине!  Praynig

 Симонка, добре дошла пак вече 1 + 1. Да се слушкате много с малкия юнак  Hug

 Веси, направо ме разби с тези блузки! Страхотни сте сладури Party

 Един въпос, мацки. Да знаете златарско ателие, където работят качествено? Всичките ми бижута имат нужда от почистване, но много ме е страх да не ги окепазят  Confused

 Хубав и усмихнат ден на всички!   bouquet

# 231
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 576

 Един въпос, мацки. Да знаете златарско ателие, където работят качествено? Всичките ми бижута имат нужда от почистване, но много ме е страх да не ги окепазят  Confused


Знаем,ама ме е страх да ти го препоръчам,че,ако ти ги "окепазят" кво ще праим

# 232
  • велико търново
  • Мнения: 588
Здравейте момичета имам един въпрос ,ако някой знае каква ще е програмата за 22.03.2009г. за празника на нашият град да я напише или да даде адрес където да се разгледа не зная.гледах на саи-та на града, но нищо та затова нещо по подробно ако може.благодаря ви

Последна редакция: ср, 18 мар 2009, 19:46 от YSMIV4ICA

# 233
  • Велико Търново
  • Мнения: 339
YSMIV4ICA,
http://www.dnesbg.com/ - там теглиш първа страница и има предшестващите празника прояви, а за самия празник ще публикуват като наближи още Simple Smile
Мартеничка, повечето бижюта си ги нося от където съм си ги взела - атилие Куюмджиев, не "окепазеват" нищо, а напротив много са внимателни.
simona_stoyanova, много се радвам, че сте добре Simple Smile Желая ти най-вече здраве и много хубави моменти с малкия сладур. Ще чакаме и снимки Simple Smile

# 234
  • Мнения: 873
аз пък сега разбирам за това

http://www.borbabg.com/11.htm

малко преди нова година моя приятелка ми каза,че имало ваксина и срещу варицела newsm78някой да знае нещо по въпроса?знам,че някои заболявания е по-добре да си ги изкара детето,отколкото да бъде подложено на вредните действия на ваксините,но варицелата и скарлатината например не ми изглеждат никак безобидни Stop
иначе децата на много мои приятелки няма да тръгнат на ясла сега,заради варицелата,а Лили нправо отърва яслата,понеже най-после си намерихме бавачка Party
сега стискайте палци да можем да се вредим в програмата В подкрепа на майчинството,понеже вчера бавачката като отишла да се регистрира  в БТ и обяснила,че ще я наемаме по тази програма,хората и посочили една купчина папки и и казали,че всички чакали за същото,а Масларова не давала пари Rolling Eyes

# 235
  • Мнения: 125
Здравейте, момичета. Извинявайте, че се намесвам в темата Ви, но имам 1 въпрос. Има ли в Търново часна ясла. Аз съм от града, но по стечение на обстоятелствата 10 год. вече не живяе там, а сега ми предстои да оставя малкия си син на родителите ми за известно време. Големият ходеше в ОДЗ-то на Пишмано, но ми казаха, че там няма места. Ако и на Триъгълника няма ... Предварително Ви благодаря.

# 236
  • Мнения: 1 546
Симона, добре сте си дошли у дома. Чакаме снимки на младежа. Heart Eyes

Деси, ми тая ваксина дето се слага на годината не е ли и срещу варицелата? newsm78 Ооо, май не е...май е - рубеола, паротит и заушка. Thinking

iv4ok, мисля, че има частна ясла. "Мечо Пух" се казва и се намира в района на полицията. Точния адрес не го знам. Blush

Мартеничка , на златото какво му се чисти? (ужас, днес съм много светло руса Mr. Green)ама наистина не знаех, че се чисти... newsm78

Иман, имаш ли много пъпки? Дано бързо се оправиш и успееш да заминеш на пътешествието. Аз варицелата я карах 10 клас и имах 5 пъпки на кръст. Ама много ме сърбяха. Mr. Green А моите приятелки (ние цялата дружина я изкарахме тогава) бяха много зле, с температури и мноооооого пъпки. Crazy

Момичета, мен това време ще ми докара някоя депресия... Tired Лека вечер.  bouquet

# 237
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 576
[Мартеничка , на златото какво му се чисти? (ужас, днес съм много светло руса Mr. Green)ама наистина не знаех, че се чисти... newsm78


Деска,просто се измива и след това се полира.Нищо сложно Peace

# 238
  • Мнения: 873
аз,доколкото знам,златото се чисти в ултразвукова ваничка.
златар бих препоръчала-едно малко златарско ателие по главната улица,срещу съда Peace

# 239
  • Мнения: 141
За златото разбрах, ами среброто как го  почиствате?

Общи условия

Активация на акаунт