Размяна на парфюми ХV

  • 27 032
  • 234
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
Аз подарих на сестра ми 2  парфюма, на приятелка друг, и на комшийката също.

# 16
  • Мнения: 8 462
А къде се обявяват подаръците? Rolling Eyes

Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 18:21 от Емия

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
А къде се обявяват подаръците? Rolling Eyes
това е точното време да загубя достойнство и да се самообявя за просяк - ако имате нещо за подаряване  Laughing
който няма налично в момента ще му простя, просто да се свърже с мен на ЛС да му дам IBAN /така де и брой работим и с банков превод, никой желаещ няма да върнем  Naughty

# 18
  • Мнения: 697
Аз имам за размяна и Ескада in to the blue 30 ml.-nov

# 19
  • Мнения: 1 464
аз имам за размяна

Джордани уайт голд,50мл
чисто нов в кутия ,ползвам такъв от миналата година ,сега ми го подариха пак но ми омръзна вече и предпочитам да го разменя.

Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 20:33 от ЧуШлИвО ЛюТе

# 20
  • при морето
  • Мнения: 911
Между другото имам още Органза за подаряване-само че е
миниатюрка -2,5мл. от 5мл.
Някой,ако я желае да ми пише на лични! Hug
 
 
П.П.Органзата вече е обещана! Peace
Утре ще потърся още неща,които няма да ползвам... newsm78

Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 23:05 от Winter fairy

# 21
  • Мнения: 331
напомням за моята червена Долче и Габана, която разменям.От 25мл. са изпръскани 2-3, с кутийка от фрагранс.
Силно се надявам да я разменя за Baby Doll.

# 22
  • при морето
  • Мнения: 911
Winter fairy, биеш ме по всички показатели по отношение на подаряването  Laughing, няма да се обаждам вече с моите епизодични подаръци  Joy

Мимс-Мимс,те и моите са епизодични,мила!Обикновено го правя много спонтанно,напълно импулсивно и след това
се чувствам страхотно!Като студентка бях мнооого по-щедра,сега съм по-стиснатичка... LaughingБаба ми казваше,че
"колкото повече даваш,толкова повече ще имаш..." Hug

# 23
  • Мнения: 27
Разменям тестер на Burberry Brit, много траен, около 100 мл. за половината количество Boudoir или L'or de Torrente, ако някой реши, че не може да ги понася. Предпочитам L'or de Torrente. Не търся нищо друго. Предложения на ЛС.  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 11
Разменям Tussardi Jeans тестер с капачка, купен от Мeгашоп. От 75 мл са останали около 60. Не знам какво точно искам, но с предимство са аромати от типа на DKNY - Red Delicious, Nina Ricci - L'air du Tems, SJP - Lovely, YSL - Baby Doll, EA - 5th Avenue, нещо на Laura Biagiotti и др. Предпочитам свежи цветни или плодови аромати. Не държа на същото количество - бих се съгласила и на много по-малко стига парфюма да ми харесва.

# 25
  • Мнения: 46
Как разбирате,че са оригинални? Mr. Green

Последна редакция: пн, 02 мар 2009, 09:01 от MaxMarra

# 26
  • Мнения: 1 306
Как разбирате,че са оригинални? Mr. GreenАко някой се интересува имам интересни предложения,но на лични
Освен по очевидните неща -  баркод, кутия, флакон, стикер на дъното на парфюма и т.н, като ти минат 50-60 парфюма през ръцете, само като го погледнеш разбираш оригинален ли е или не  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 102
Честита Баба Марта!

И аз запис в новата тема! Да напомня, че разменям Diamonds Intence на Armani, 30 ml

# 28
  • Мнения: 384
Разменям Cabochard - Parfums Gres - около 45 мл от 50(тестер) - приемам всякакви предложенив, може и по-малко количество, включително и тестери  Peace

# 29
  • Варна
  • Мнения: 903
И аз се цопвам с Madness- около 72 мл от 75. От Фрагранс

Общи условия

Активация на акаунт