Отговори
# 375
  • Мнения: 2 214
Момичета а каква е разликата с Аткинс?
Все пак ако някой може да ми отговори би било страхотно.  bouquet

# 376
  • София
  • Мнения: 6 010
Зима, ако погледнеш по-нагоре ще видиш, че 2 поста по-нагоре съм ти отговорила!

Това са разрешените храни при Аткинс, а само подчертаните са разрешени при нас, така че аз виждам доста разлики:
месо, филета, шунки
яйчни белтъци, като на всеки 7-10 белтъка, желателно е да се добави по 2-3 жълтъка (ние си хапваме цели яйца)
пълномаслени сирена, извара
бели риби, рибни филета
раци, скариди, калмари, миди

протеинови напитки
обезлактени млечни продукти
масло, студено пресовани растителни масла, маслини, сметана, хайвер, майонези, топени сирена
ядки* – в малки количества (до 50 гр. дневно)семена Задължителна е консумацията на големи количества зеленчуци.
Ние не ядем
млечни продукти - мляко, сирена, кашкавал...
майонеза
ядки...

Последна редакция: чт, 26 мар 2009, 09:34 от White_tulip

# 377
  • Мнения: 86
момичета,аз днес ъсм с невероятно главоболие.Почвам тази диета за 3 път,като първите 2 ги прекъснах точно заради това.Едвам издържам....НООООО продължавам.Вчера мъжът ми ми каза,че на 1 май ще ходим на сватба на негов колега и до тогава трябва да съм свалила тези прословути 7 килограма.Въпреки,че на моята височина -175см. много не си личат тези 68кг.,но аз самата се чувствам некомфортно така.А и доста се задъхвам докато се кача до 3 етаж!
Та...за днес...тъй като станахме с малката принцеса в 4 сутринта,а заради бълнуването на каката не сме спали до 2 и половина ,и неможах повече да спя си сготвих зеленце с доматки на тенджерата.Може да го сложа малко после да се запече във фурната. и друго...може да си опека 1 пилешко бутче.Айде лек и безвъглехидратен ден от мен!  Hug

# 378
  • dobrich
  • Мнения: 13
ДОБРО УТРО!
ПАК РАНО СТЕ СЕ СЪБУДИЛИ МОМИЧЕТА. ТО И АЗ СЪМ ОТ 7.00 НА КРАК НО ЧАК СЕГА СЯДАМ ПРЕД КОМПА.МЕГИ НАЛЯХ СИ ЕДНО КАФЕНЦЕ И СЕГА ОТИВАМ ДА ЗАБИЯ ЕДНА ЦИГАРА В ГАРАЖА(пониже вкъщи не пушим).
АЗ ПРОДЪЛЖАВАМ УСЪРДНО НА ПЛОДЧЕТА И ВОДА И ЧАЙ А И ЛУНАТА НЯМА ДА Я ПРОПУСНА. ОЧАКВАМ В ПОНЕДЕЛНИК ДА СЕ ПОХВАЛЯ И ДА ПАДНЕ КАНТАРА ПОНЕ НА 60кг.
ИВАНА И АЗ СЪМ 175 И БЯХ 68кг НО ВЕЧЕ АКО ВИЖДАШ ЛИНИЙКАТА МИ ДОБРЕ СЕ ДВИЖА. АЗ КАЧИХ ОКОЛО 25кг ОТ БРЕМЕННОСТТА НО ОЩЕ МАЛКО И ЩЕ ВЛЯЗА В КГ. ОТ ПРЕДИ ДА ЗАБРЕМЕНЕЯ.
ХУБАВ ДЕН КРАСАВИЦИ.
АЙДЕ ИЗПРАТЕТЕ НЯКОЯ СНИМЧИЦА В АЛБУМА ДЕ - ДА СЕ ЗАПОЗНАЕМ И С НОВИТЕ МОМИ!

# 379
  • dobrich
  • Мнения: 13
ЧЕРПЯ ВСИЧКИ С КАФЕНЦЕ И   food010 Popcorn smile3510 ЗАЩОТО МОЕТО БЕБЕ ТУКУ ЩО МЕ ЗАРАДВА С ПЪРВОТО СИ ЗЪБЧЕ newsm47
ХАЙДЕ ЛЕК ДЕН ОТ МЕН.

# 380
  • Мнения: 19
Честито за зъбчето!  Hug Дано всички зъбчета да ви излязат безпроблемно.

# 381
  • Мнения: 86
Честито ви зъбче.Аз с първата бременност качих 12кг. а забременях 60кг. после след раждането станах 75кг и така си ходих 3г. когато през 2007 забременях с второто.На първата женска консултация бях 75.5.Влязох да раждам 82-3кг. и сега вече 10м. след второто раждане съм 68кг. и се надявам с упоритост и труд да стана пона 61-2.Пък ако ги смъкна до 60 ще е много добре.И тук държа да подчертая,че цяла зима съм се тъпкала като прасе.Доста често си правих мазни и свръх въглехидратни манджички....ноооо лято идва трябва да вляза във форма...а и на 1 май ще ходим на сватба и трябва да съм 6!Иначе ще трябва да давам пари за ново облекло защото това което имам ми е малко  Embarassed

# 382
  • Мнения: 37
Ох като ви чета хубавици ,аз ще съм перфектна на 65кг,а вие какво ми се паткате, Crossing Arms идеални сте си Wink Аз съм много смутена вече трети ден задържам Crossing Arms За обяд хапнах 4 пилешки печени крилца със салатка от дом. и краст. ,обаче искам да ви споделя че напоследък като хапна малко и почва да ми се гади от храната,със сигурност не съмбременна,какво става newsm78
ПОЛИ ЧЕСТОТО ЗЪБЧЕ Heart Eyes

# 383
  • Мнения: 37
И да ви кажа или по-точно да припомня ли че аз 46кг качих,и влязох да раждам 108кг, smile3511,а сега зяпнахте ли    newsm09

# 384
  • в матрицата
  • Мнения: 952
eti,  не зяпнах, една приятелка беше 50 , а като раждаше беше 110.....бие те  Mr. Green, но сега пак си е 50, незнам как го направи, ама никва диети не е пазила.
А за главоболието да ви кажа, и мен зверски ме боля главата в началото на 1 и на 2 етап, даже повръщах, кошмар, ама не се отказах, и ето през първия етап свалих 7 кг, а сега 9 ден от втория съм - 3, така че, не се предавайте!!!
Ооооооооооооо аз днес трябва да черпя, дъщеричката ми има имен ден - Габриела, днес е св. Гавраил, така че белиса е от мен  Grinning, айде толкова от мен, че съм се разготвила, довечера гости чакаме за именичката  Hug

# 385
  • Мнения: 37
СУЗА МОЛЯ ПОПИТАЙ Я КАК  И КОЛКО ВРЕМЕ СЛЕД ТОВА,УВИСНАЛА ЛИ Е КОЖАТА И Т.Н.,МНОГО СЕ ВЪЛНУВАМ,НЕ МОЖЕ ДА ХВЪРЛИ 50 КИЛА ЕЙТАКА ПРОСТО newsm78,ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА ЩЕРКАТА И МНОГО ДА ТЕ РАДВА.  bouquet

# 386
  • Мнения: 19
здравейте
аз се напапах преди луната и до утре глад
мен кантарчето пак ме радва за 4 дни съм -2.300кг но имам още 0.700 кг и ще почна да си броя новото етапче
ПОЛИ-честито ви зъбче да излизат без проблеми и другите и да са здрави като желязо
ей както ви казва ети де да бях и аз 65 боже ще съм супер Hug даже и не си мечтая да стана толкова защото цял живот съм си дебеличка аз 70 да стана ще черпя иначе и аз с първата бременност качих 35кг.
мойте хора ги мъча като съм на диетка и за днес се смилих над тях и съм замислила да им правя палачинки  с шоколад а и купих един козунак Crazy какво ще правя по великден незнам още отсега го мисля как сигурно ще се освиня  261uu
отивам да готвя че моите хора ейсега ще  зяпнат че са гладни Joy

# 387
  • Мнения: 19
suzza да ти е здраво детето и много да те слушка

# 388
  • Мнения: 37
А сега да ви съобщя че съм решила да се натъпча тая вечер яко-понички,шоколадова торта,пържени картофи и салатка,абе каквото ми душа иска,защото от утре минавам на плодове и чай,колкото издържа Wink Но не си мислете че няма да ви следя и пиша какво става с мен Heart Eyes

# 389
  • в матрицата
  • Мнения: 952
ети, на мойта приятелка с 50 кг - нито кожата и е увиснала, нито нещо друго, може да се дължи на ген или на факта че роди на 22....знам ли, ама ето я сега си е фиданка.
Момичета благодаря за пожеланията за именичката ми  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт