Отговори
# 510
  • Мнения: 3 621
Аз днес съм малко по-добре, ама все още имам Т 37.8, и е много гадно детето ти да е в другата стая и да не трябва да си го гушнеш
Иначе ние пак сменихме млякото, естествено по съвет на педито и добре че го направихме, защото явно Милумила му хареса защото си изяжда всичко и то с апетит, а Лактаната само я ближеше, много се бях притеснила

Ани да си изкарате приятно и весело
Моето диване става все по-голям беладжия и е лудница в къщи.Вчера ни заключи на терасата с баща му и едвам си влезнахме.Добре че в другата стая имаше отворено малко прозорче и с едни пръчки мъжо успя да измести дръжката,че не знам какво щяхме да правим просто.[/color]
При вас определено вчера е било весело.
Хубав и слънчев уикенд на всички

# 511
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Преди час бях да видя двете принцеси  baby_neutral  Flutter
Сърцето ми прелива от радост, обич и нежност, и... нетърпение да гушна бебка сладка!  Hug
Благодаря на всички, че споделяте вълнението и щастието ми! Толкова обичам сестричката ми, така се боях ... Слава Богу, напразно!  Peace  Сега усещам едно невероятно спокойствие, а душата ми е облекчена. Най-важното е, че и двете са добре, живи и здрави!!!   bouquet  Е, сестра ми не е добре физически все още, раната от секциото мноооого я боли, но ще мине скоро  Praynig
Тя изглежда вече като майка. Толкова мила и нежна. И вече чувства топлота и близост към малкия вързоп  Mr. Green
С нея си говорихме нещо: и двете родихме първите си деца на хубави християнски празници, свързани с Богородица. Явно Дева Мария ни е нещо като покровителка. Аз родих Александър на 15-ти август 2004 година, на Успение Богородично /Голяма Богородица/, а Роси роди Стела на 25-ти март 2009 година, на Благовещение. Щастливи сме!  Heart Eyes
Използвам случая отново да пожелая от цялата си душа на всички ви  Hug  Hug  Hug само прекрасни неща: крепко здраве, много щастие, споделена любов, безброй поводи за радост, истински приятели, сбъдване на най-съкровените ви мечти и желания!!!  Praynig  Peace  Heart Eyes   bouquet  Близките ви също да бъдат здрави и усмихнати, и много да се обичате! Прегръщам ви, приятелки  Hug  Hug  Hug

# 512
  • Мнения: 1 163
Много се радвам за вас Вихрогонче.Нека наистина Божията майка бди над всички ви- Hug Heart Eyes

Леле Зори как му е дошло на акъла на тоз Жорко да сътвори такова нещо Mr. Green Crazy.смях се от сърце.

Нефче радвам се,че се чувстваш по-добре,въпреки изолацията от Шошко.Ще трябва да изтърпиш,докато се оправиш напълно- Hug

# 513
  • Мнения: 123
здравейте,отговарям на въпростите ми
съпругата ми получи болки малко след полунощ на 22.03 в 8ч я заарах в болницата. Под страхотно грижи жена ми роди към 14ч роди момиченцето 3,150кг и 50см на име Тони/само Тони/. Раждането беше доста тежко. Наложи се да я резнат малко и имаше доста шевове,но си роди по нормалния си начин.
На 25 си прибрах у дома. Сега имам две и принцеси у дома.

п.п нещо не ми се получава вмъкването на избображение
как става?

п.п.п малката ми принцеса е прекалено е възпитана и неиска да се уригва. как да я накараме, че после повръща?

Последна редакция: сб, 28 мар 2009, 22:50 от 777

# 514
  • Мнения: 1 210
777, важното е, че всичко е минало добре.
За уригването. Гушкате принцесата така, че коремчето й да е подпряно - все едно тя да гледа през рамото ви. И Не потупвате по гръбчето (че по-скоро води до повръщане, отколкото до уригване). Лекичко потупвате по памперса. Поне при нас имаше ефект.
И само да кажа, че нощно време не съм го чакала да се уригне. Така или иначе цокаше легнал и явно му се е получавало от само себе си (или пък въобще не се е уригвал).

# 515
  • Мнения: 1 008
Привет от мен  wavey
Мога да ви честитя пролетта   bouquet И да ви пожелая много хубави моменти и много усмивки!
Ние не знам кога ще може да избягаме някъде. Много ми се иска поне за ден, надявах се днес да отидем до Бачковския манастир, поне ни  е близо.... ама нашия тати работи   Sad
Вчера времето беше разкошно. С Вики ходихме на центъра, пихме кафенце, гонихме гълъбите, разходихме се, после ядохме пица, брахме цветенца... Въобще много хубаво си прекарахме двете и страшно се разтоварих аз. После дойдохме на село. Снощи стоях до 3 през нощта и се занимавах с фотошопа  Mr. Green Така ми липсваше.... Сега се събуждам  Mr. Green Вики и баба й са на разходка, а аз ще пийвам кафенце в градината и ще снимам цветята  Laughing.  Вчера толкова ми беше приятно и пролетно, че презаредих батериите и съм много по спокойна сякаш...
Много ми е трудно откак тръгнах на работа, благодаря още веднъж за подкрепата   bouquetМоето дете е в лош период и започва да проявява черти, които не познавам... Може би всичко на куп ни се струпа, и най вероятно влизаме и ние в бебешкия пубертет  Confused  Аничка и Аги, направо ви съчувствам и на вас, защото вие сте с по 2 дечица и още по сложно е сигурно...
Вихрогонче, много се радвам за вас  Hug Толкова хубава емоция си описала, наслаждавай и се  Hug

# 516
  • Мнения: 1 163
Добър ден
Шерче по това,което пишеш за вчерашния ден,разбрах каква нужда си имала от такъв разтоварващ и приятен ден прекаран с малка шоколадка.Радвам се,че се чувстваш по-добре Hug  love001

Хриси вече е добре,но ние сме още болнички ама ще се оправим Mr. Greenнадявам се.
Днес ми е едно тъпо,като гледам това мрачно време.Бяхме обещали на малчо да го водим на Ариана и на Макдоналдс,но...........

Лека вечер на всички

# 517
  • София
  • Мнения: 1 941
Честита ти племенничка, Вихрогонче!  bouquet  Да е здрава и щастлива!

Ох, толкова много съм изпуснала, че не знам откъде да подкарам. Tired

Зори, заприличва ми на Лъчко твоя разбойник. Wink Само че той се беше заключил в стаята един път. А  преди няколко месеца ми беше взел телефона и го метнал на изтривалката пред вратата Mr. Green и добре, че Мони като се прибраше го намери. Много смешно се получи, защото аз в този момент се готвя да излизам и започнах да го търся, не го намирам и казах на мъж ми да ми звънне... Звъни той и в един момен започва да говори с някой и аз направо се шокирах Shocked, още повече че разбрах, че говори с Мони. За части от секундата не можех да разбера, как телефона който преди половин час ползвах се озова при Мони. #Crazy В този момент тя отключи вратата, говорейки с баща си и стана ясна ситуацията. Mr. Green

Шерче, добре си си прекарала. Браво! Имаме нужда от такива разтоварвания. Hug

# 518
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Снощи стоях до 3 през нощта и се занимавах с фотошопа  Mr. Green

Личи си Mr. Green имайки предвид новия ти шедьовър Heart Eyes
Слави продължава с периода на тръшкане, отрицание и правене на пук Tired Баща му заминава за 10 дена на учение...ако през това време не пиша...значи сте останали без мод Twisted Evil
Това е то от мен.
ВРемето все повече заприличва на пролет....събужда се природата от дългия зимен сън...обичам пролетта.

# 519
  • Мнения: 1 008
Личи си Mr. Green имайки предвид новия ти шедьовър Heart Eyes
Ох, голям кеф ми беше да се по занимавам Laughing
Херич, гледай да удържаш фронта. Ама какво им стана на тия деца? И Вики е така... Опитвам се да съм спокойна, да обяснявам, да не ме хващат нервите, ама то не се издържа. За някои неща установих, че колкото повече й обяснявам, тя толкова повече се изнервя и прави на пук. Май съм споделяла и друг път - при нас помага мълчанието. Като много ме ядоса и казвам, че не говоря повече с нея и съм обидена. Има ефект  Peace Другото, което пробвам е да не и се карам и забранявам като прави някой дивотия, а да и кажа да направи точно това, стига да не е нещо опасно, разбира се... Когато си чупи умишлено играчките и казвам, че ще ги събера в една чанта и татко й ще ги занесе на едно друго детенце, което иска да си играе с тях и ще ги пази и тя понякога се трогва...
Много обичам и аз пролетта и се надявам да се оправя това време, че направо изкукуригахме вкъщи...
Исе, бързо да оздравявате  Hug

# 520
  • Мнения: 1 369
 Херко, има една малка вероятност на 26 и 27 април да сме в Стара Загора/пада се събота и неделя/. Ники може би ще има малко работа там и ако решим да го придружим, може и да се видим,а?

 Ох и аз как чакам пролетта...

 МНого гуш на всички и ви желая хубава нова седмица!

# 521
  • Мнения: 245
Хелоу. Сколасах и аз да се доредя до компютъра. Шерче, Аги, Аничка - пишете ме в отбора на хамстерчетата в колело. Освен това пускам много СВ-та и ходя по интервюта, но засега нямам положителен резултат.

Новините около малката мечка са, че се научи да пълзи и да се изправя от легнало  положение. Това наложи обезопасяване на апартамента, смъкване на матрака на леглото й и придобиване на скоростни реакции. За рождения ден се готвим, ама не много - ще сме си само тримата и идеята е да я водим на зоопарк, че напоследък се заглежда по всички гадини, които вижда на разходките. Но парти ще има, набавили сме балони, свещи и други аксесоари. Зъбът е все още самотен  tooth.

Прегръдки на всички и на сладките дечица. Напоследък си мисля, че някой отгоре се е смилил над мен и черната дата съвпада с РД на мечката...горчилката ще я пием със захар и сметана.
 
Весела седмица, другарчета  Hug!

# 522
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 377
Добро утро. Станах а изпращам сержито и естествено на компа Mr. Green
КикиНики пращам ти телефона си на ЛС...виждането е задължително Hug
Шерче незнам вече как да подхождам с него...такъв е откакто стана на 2г....вече 6м. е някакъв ураган в нас Crazy Нито от обяснения...нито о заплахи поема нещо Tired Само той е прав и не приема възражения Crazy Всичко е негово /казва - това е мое/ и другото е - не и няма Crossing Arms
Весела  седмица момичета.

# 523
  • Мнения: 1 163
Добро  утро
Шерче и аз се чудя какво им става на тези деца.Християн с неговия овнешки инат като каже НЕ и точка по въпроса ooooh!
Яде когато той пожелае,ако аз му кажа айде да папаме той набутва ръцете в устата и съответно се започва едно гонене с лъжицата до безкрай.Вече започвам да усещам,че ще ми избият балансите и нищо чудно да започна да ви пиша от някое по-специално заведение за лечение на нервно болни Mr. Green Crazy

Херка дано се връзуми малък Слави и започне да слуша мама Hug Heart Eyes

Лека седмица момичета

# 524
  • Мнения: 1 008
Исе, Херка, същите сме и ние. Вики е така от няколко седмици. Мислих че е заради моето тръгване на работа, но вече взех да се съмнявам леко  Rolling Eyes Май и ние ще го караме тоя период тежко  Tired Не че досега ми беше лесно с нейния характер... Ама в момента не се трае. Аха склони нещо да направим и след 5 минути си е променила мненито и тропа с крак. Научила се е и да гледа много лошо. Сбръчква вежди и е точно като буреносно облаче ...
Исе, само за яденето да ти кажа. Ами като не иска да яде, остави го. Колкото повече го гониш, толкова повече ще ти отказва. Аз казвам и че като не иска, ще остане малка и няма да стане какичка и също така като не се хранят хората се разболяват и се ходи на лекар. Понякога действа.  Peace
мече  Hug И успех в търсенето на работа  Wink
Нашия Натчо днес е рожденник. Черпя виртуално и тичам да ги будя, че укъсняхме тая сутрин...

Общи условия

Активация на акаунт