Отговори
# 60
  • Мнения: 827
Честит рожден ден Краси.Пожелавам ти много хубави моменти от тук нататък и всичко лошо зад гърба. Hug
Момичета ми май след като споделих в отчетните една съфорумка предложи да имам предвид че може да е алергия това разстройство. И нали си ме знаете, на мен толкова ми трябва.Веднага звъннах на док и и казах притесненията ми.Тя каза да пробваме с Биогая за да видим как ще и се отрази (защото въпреки всичко не е изключено да е АБКМ). Все пак разстройството е вече от повече от 2 седмици. Надявам се ПАК всичко да е плод на моето болно съзнание. ooooh! горкото ми дете, доре че още на резбира лудата си майка  Whistling
Исиписе,  Hug

# 61
  • Мнения: 686
Честит рожден ден Краси! - Да си жива и здрава и много, много щастлива!      bouquet
Честит празник момичета!  bg цял ден не успях да се разпиша
Шер и снимките и празника са супер. Пък и да не ти харесват, емоциите са по-важни  Hug Щом сте се забавлявали, другото няма значение.
Исе, добре е, че си се поотпуснала.  Hug А за снимки-не ми говори. Нямам една на която да приличам на човек. /като внучката на баба Яга съм/
Лейди, дано няма нищо сериозно. Извинявай че се повтарям, но ако е разстройство, едва ли ще е 1-2 пъти на ден.
Фивчеfingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover дано това е последното изпитание за теб, преди да сбъднеш мечтата си  Praynig и то много скоро  Praynig

Ние все още сме със сополки, но пък като цяло си е жизнена и енергична Деница и е в обичайното си добро настроение /с малко изключения: Mr. Green когато чистим нослето/

Лека вечер!

# 62
  • Мнения: 1 008
Лили, радвам се че се оправяте  Hug Сега като те прочетох и се сетих, че щях да пиша за Виброцила. Аз също го ползвам, макар че Вики не дава въобще и е голяма борба. Но пък аз бях с много тежка хрема и го пробвах върху себе си - много ми помогна  Peace Мисля, че за след 1 годинка е /дано не се лъжа/, но може би по лекарско предписание може и за по малки деца.
За празника сте прави. Най важното беше децата да се забавляват, а те се размазаха от кеф. На мен целия рожден ден ми мина като на лента и нищо не разбрах, но като знам, че децата се радваха и се чувствам супер  Peace Имахме голям късмет, че в неделя надвечер нямаше почти никакви външни хора и един огромен детски център беше само наш. За снимките ме е яд най вече, защото никой не се сети да снима, при положение, че аз съм вечния фотограф на всички събирания и винаги гледам да заснема всичко по най запомнящия се начин. Но това, разбира се е от най малко значение  Grinning

# 63
  • Мнения: 1 409
Чак сега разгледах снимките на Вики.много са хубави и рожденничката е страхотен сладур.само фотографката е пропуснала да снима тази хубава торта отгоре,че да и се порадваме и ние  Wink
Рони,за съжаление аз шиповете вече си ги имам,видяхме ги сноще на снимка.Не са големи,но са достатъчни,че да ме тормозят.
В четвъртък ще ходя на още едно изследване да се види дали проблема е само от тях или има и някакъв израстък,който е останъл след счупването на ръката,който да ме тормози.Изписаха ми и хапчета,които да пия два месеца и се надявам да се оправя,или поне да поутихне малко болката и това изстръпване.
Фивърче,имаш и моите силно стиснати палци и се надявам утрешния ден да е една голяма крачка към сбъдването на най-съкровената ти мечта. Praynig
След тази дълга почивка нещо хич не мога да се организирам,дрехите още ми седят по саковете.Утре вече се надявам да ми дойде музата и да се хвана в ръце,че срамна работа направо.

# 64
  • Мнения: 245
Фивке, дано днешният ден да е най-късметлийския за теб. Стискам палци всичко да минава бързо, безболезнено и скоро да получите зелена светлина.

Исе, силна прегръдка за теб.

Вики е страхотна.

Аз днес бях на работа цял ден (на старата  Confused) - ами много ми беше мъчно за мечката.

# 65
  • Мнения: 1 210
Здравейте,
Имам чуството, че не съм писала от цяла вечност..... А вие толкова много сте изписали.....
Болничките да оздравяват бързо. Ние не сме се спрели от обикаляне тия дни - едно гости, второ, трето.... Имах възможност да си гушкам племенничките на воля и за щастие Борката не проявяваше ревност, освен в моментите на зверски глад Simple Smile
Иначе всички сме здрави прави и бесни (всеки по негов си начин). Борис вече няма спирка на катеренето - преодоля и последното стъпало на леглото (може би ще трябва скоро да заключваме детската стая да не влиза). Петър пък е почнал да търчи като отвързан...... Тошко "разпертушини" вилата (за да може да я оправи). Пък аз само седя отстрани и гледам да няма пострадали.

# 66
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Аничка, имам предложение за тебе! Що не си вземеш и мъжко куче?  Mr. Green
Фивърче, чакаме добрите новини от тебе  Hug

# 67
  • Мнения: 1 163
Добро утро,
много съм притеснена за майка,защото от няколко дена едвам ходи.Страхотни болки в гърба и краката.Тя от край време си има проблеми с дискови хернии и шипове и едва ли не според лекарите лечение няма #Crazy
Как търпи тия болки просто незнам SadИ на всичкото отгоре ние тези дни помагахме на съпругата на загиналия ни приятел и съответно Хриси беше при нея и баща ми.
Е побеснях-как за тия 4 почивни дни мойта свекърва не каза-Доведете ми детето да го гледам #Cussing out ooooh!Абе жената си гледа спокойствието що се отнася до Хриси,иначе всяко лято гледа децата на зълва ми.Те живеят в САЩ и малкото го водят към април,та до август чак.Абе изобщо doh doh doh

Ох айде стига съм ви занимавала.
Лек ден Hug Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 651
 wavey С огромно закъснение, но сега сколасвам, да драсна най-напред за Виброцила - чета в листовката как да се прилагат капките при бебета - значи може. Назалния гел бил за деца над 6г., но моето дете беше на около 6м като го започнахме  Rolling Eyes.

И ние борим сополи вече 5-и ден, основния резултат е, че вече и аз съм болна, но не е нищо съществено. Преди малко педи ни гледа и двамата и каза, че ставам за Джи Пи  Mr. Green и съм овладяла положението.

Исе, съжалявам за всичко, през което минаваш  Hug.

Фивче, стиснала съм всички палци днес да преживяваш последната неприятна процедура по пътя към живо и здраво вързопче  fingerscrossedFlowers Four Leaf Clover fingerscrossed.

За Шоколадка  Heart Eyes.

Аничка, имам предложение за тебе! Що не си вземеш и мъжко куче?  Mr. Green
Joy Joy Joy

 Hug Hug Hug

# 69
  • София
  • Мнения: 3 123
И ние още борим сополите.Уж бяха спрели,но пак се появиха - гъсти този път.Кашлицата обаче си е на лице и май пак ще ходим на лекар.Според мен обаче цялата работа е от зъби .Последно като му излизаха 4 зъба,пак точи сополи 10 дена и съответно и кашляше пък от сополките.Дано е това де,да не се окаже нещо сериозно.

Фивка,с теб съм! Heart Eyes  Praynig

 ooooh!Забравих да почерпя,че имаме годишнина от сватбата днес.

Последна редакция: ср, 04 мар 2009, 14:45 от angels_zg

# 70
  • Мнения: 3 621
Фивърче  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed късмет миличка и дано скоро да изгрее и твоето слънчице
Зори честита ви годишнина, нека любовта ви да е все така силна и да сте заедно още много години, да се радвате на много деца, внуци и правнуци
И скоро да се преборите със сополките на Жорето
Весе и вие да ги разкарате тези сополки скоро

Аз днес бях на работа цял ден (на старата  Confused) - ами много ми беше мъчно за мечката.
Hug Hug Hug и на малкото мече му е било мъчно за мама

# 71
  • Мнения: 3 016
                                                  Зори ,честита годишнина!!!
 Желая Ви  още много  любов! Да си имате още поне едно такова прекрасно създание като Жори и да остареете заедно с твоята половинка!

                   

# 72
  • Мнения: 7 114
Фивчето се обади днес. Звучеше добре и обнадеждена след интервенцията.  Praynig Hug
Утре около 13,00 или там някъде ще има ли желаещи за среща с нея. Мястото явно ще да бъде централно, за да бъде сравнително равно-отдалечено за всички. Евентуално заведение, в което не се пуши и става и за малчовци ако се сещате, ще бъде добре.

Сега да си кажа, че много се радвах на недобрите снимки на Шерчето. Вики явно от всяка снимка може да направи шедьовър.  Heart Eyes Какво стана с тази торта, която се яде преди нарязване?
Зори, честита ви годишнина.   bouquet
Мече, а малката мечунка как понесе работещата си мама да не е около нея?  Hug Hug
Весе, оправяйте се с Бобчо и не се давай така.  Hug
Аничка, наистина не си писала от цяла вечност. И Аги изчезна покрай работата. Елинор не е писала от сто години.
Сега гуш и приятна вечер, че ме изтощиха днес.

# 73
  • Мнения: 1 008
Зори, живи и здрави бъдете и още дълги години се обичайте   bouquet
ронко, ами така я ядохме надупчена  Laughing Бъркането в тортата и мазането на нослетата беше голяма емоция, по голяма от духането на свещичките  Laughing
Твоя подпис ме радва  Hug Как бързо мина времето...
мече, много е гадно като си оставиш детенце. Но се свиква с времето. Успех ти желая в работата и дано скоро намериш по желана и добра  Wink
Аничка, имам предложение за тебе! Що не си вземеш и мъжко куче?  Mr. Green
Joy това и мен ме освежи и разсмя много  Joy
исеписе и моята майка е с дискова херния. И на моменти е много зле.
Аз да се оплача пак... Утре е първото тържество на Вики в яслата за баба Марта и за 8 март, а аз мога да присъствам най много половин час, защото след това съм на интервю за работа  Sad Много тъпо... Ще идем с майка ми и после на нея ще подари букетче детенцето... дано не се разстрои  Sad Тя милата няма да пее и да казва стихчета, щото ще трябва преводач, обаче ще си потанцува подобаващо сигурно и много ме е яд, че ми е такъв крив късмета...

# 74
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Благодаря на всички за стиснатите палци  Hug. Хистероскопията мина много добре, упойката беше много добре чак не се усетих кога се събудих. Правиха я д-р Сигридов и д-р Стаменов. Имах огромен септум, от който са премахнали 4/5. Повече не може да се премахне, защото имало опасност от перфорация на матката. Казаха ми, че е цяло чудо, че забременявам с този вид на матката. Шийката ми е много мека и пластична и серклажа е задължителен при следваща бременност.
Фивчето се обади днес. Звучеше добре и обнадеждена след интервенцията.  Praynig Hug
Утре около 13,00 или там някъде ще има ли желаещи за среща с нея. Мястото явно ще да бъде централно, за да бъде сравнително равно-отдалечено за всички. Евентуално заведение, в което не се пуши и става и за малчовци ако се сещате, ще бъде добре.
Ще се радвам да се видим, утре ще съм по софийските улици след 10 ч. Ники беше предложила да се срещнем на езерото Ариана, но дайте и други предложения, аз нямам претенции. Зори, ритка, Веси, лейди ще се радвам ако може да дойдете и да се запознаем  Hug
Шерче снимките са много хубави и косата ти ми харесва  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт