Медовик за 1 час! По-различен и фантастичен!

  • 151 272
  • 761
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 112
За втори път го правя. Пак не намерих сини сливи и ползвах стафиди, които накиснах в домашно "тути-фрути". Лесна и много вкусна торта. Обичаме торти с орехи и мед и я излапахме наваднеъж.
Селма,   bouquet
И в другата тема писах, че Селма липсва с коментарите си и съветите Hug

# 706
  • Мнения: 7 418
  УХА!  #Crazy Heart Eyes Луча , много хубаво парче ! Супер апетитно !  Hug

  Благодаря ,че се сещаш за мен !  Heart Eyes

# 707
  • Мнения: 681
Не съм чела цялата тема, за което предварително се извинявам, ако е коментирано вече  Embarassed
Може ли да заменя сушените сини сливи със сини сливи от сладко? Аз сладкото го правя като срязвам сливите само на две, запазват се целички ... Дали ще стане?

# 708
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
ще стане,но следващия път си я направи с другите и ще видиш разликата

# 709
  • Мнения: 7 418
  Аз често правя тази торта със сливово сладко и много я харесвам в този вид .  Simple Smile

# 710
  • Мнения: 11 818
Не е много по темата, но да споделя, че направих страхотен домашен сладолед със заквасена сметана, орехи (смлени на много ситно), малко пудра захар и мед. Вкусът му ми напомни точно на тортата, а и съставките за крема й са почти същите. Опитайте, аз имам машинка за сладолед, но ще стане и без.

# 711
  • Мнения: 7 418
  Интересна идея .  Simple Smile

# 712
  • Мнения: 30
Намирам голям недостатък на тази торта. За втори път я правя и за втори път се омита за секунди!

# 713
  • Мнения: 7 418
  Лоша торта !  Mr. Green Joy Joy Joy

# 714
  • Русе
  • Мнения: 410
Момичета, някой правил ли е торта с готовите блатове за Медовик от магазин "Берьозка"? И с какъв крем ги слепвате? Мисля да пробвам, но първо да чуя вашето мнение.

# 715
  • Мнения: 7 418
  Що не погледнеш рецептата на първата страница ? Simple Smile

# 716
  • Русе
  • Мнения: 410
  Що не погледнеш рецептата на първата страница ? Simple Smile

Погледнах я, даже почти цялата тема изчетох преди да попитам  Simple Smile

# 717
  • Мнения: 7 418
  И не ти ли хрумна с какъв крем се слепват блатовете на Медовик ?  Rolling Eyes

# 718
  • Стара Загора
  • Мнения: 483
Благодаря за отговора, но и да споделя вече я направих с готови блатове със сгушенка и сметана със сини сливи стана страхотна и много лесно се приготвя.

# 719
  • София
  • Мнения: 562
Хайде и аз тук  Simple Smile Няма да казвам от кога и се облизвам на тази торта и все не намирах смелост да пробвам. Е, най-накрая се случи. Надигна се абсолютно равномерно, крема го забърках с всички подробности, сложих цялото брашно да не иде зян  Embarassed Голямо предизвикателство беше и рязането на блата на две.
Сега отлежава в хладилника, където тази нощ трябва да се случи вълшебството  smile3520
А утре обещавам снимки! и отзиви

Общи условия

Активация на акаунт