В Дружба майки и деца, сред разкош и топлина,чакат с трепет пролетта! (8)

  • 21 431
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 393
Да се похвая, направих два бързи солариума вече.Онзи ден, в сряда първия на Младост зад пътеките, и днес минах набързо до солариума в 33 бл.Не са лоши и двата, само този в 33-ти бл.е малко кофти вентилатора, беше ми много топло.Но пък панелите за лице са отделно, което ми се струва, че е по-добре  Peace
Детето пак падна от леглото днеска, толкова често взе да се случва, че накрая ще свикна  ooooh!
Сега спи вече от два часа, така че имах време и да платя сметките и да си накупя фибички/избора трая около 30мин./ и да се изпека и се прибрах и тя продължава да спи, викям я да седна на компа тогава  Whistling
Та това е от мен...аз като на отчет  smile3503

# 16
  • София
  • Мнения: 3 123
Здравейте ! Hug

Искам и аз да се включа във вашите редици,ако ме приемате. Grinning
Казвам се Зорница и съм мама на Георги ,роден на 25.02.2008г.Ние сме в 519 бл.
Аз писах веднъж ,но тогава живеехме в Белгия,а вече сме си тук за постоянно и ще съм редовна .
Нямам познати с дечица тук и се надявам сред вас да намеря дружки . Mr. Green

# 17
  • Мнения: 4 393
angels_zg добре си дошла и в БГ и в Дружбенската тема.   bouquet
Когато поискате, свирни и ще се радвам да се запознаем...и ние и децата, горе-долу са на една възраст, ще са си компания за игри  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 3 123
благодаря ти!
Аз сега чета за едни изпити,та няма да мога много често този месец,но от другия съм на линия за всекидневни разходки. Mr. Green
Гледам,че си на Дюкан и много си свалила - браво!Аз я спазвах 4 месеца и свалих 20кг.,но от 4 месеца съм я спряла и ям всичко и по много и алкохол пия,та си върнах 4кг.Мисля от понеделник пак да се захващам.

искам да питам мамите на деца родени през първите 3 месеца от годината - кога пуснахте децата на ясла?
Аз (незнайно защо )бях решила,че има прием и през Март,а се оказва че е само септември.И си седя спокойно и хич не се интересувам от приеми и т.н.,а то каква стана. ooooh!
Искаше ми се да пусна на ясла Жорко на 2г. и аз да започна работа другата година Март.Сега ако го пусна септември,ще е на 1,5г. и ми се струва много малък,иска ми се да може да говори и тогава.Ако пък тръгне чак 2010 септември,вече ще е на 2,5г. и то си е за градина.Дали обаче ще го вземат като няма да има 3г.Да не говорим,че ако не работя до тогава,никак няма да е розово финансовото положение.
Днес се регистрирах и кандидатствах за 3-те ясли в Дружба 2.

# 19
  • Мнения: 189
Добре дошла на новата мама  Hug

Ставаме все повече  newsm44 Моят юнак е роден през януари, но още не ходи на ясла, мисля от септември, но не се знае дали ще ни приемат  newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 1 456
Зорница, добре дошла и от мен!  bouquet Чувствай се комфортно и като у дома си сред нас! Mr. Green
За говореното, не знам какво точно имаш предвид, но според мен най-важното е да може да ходи стабилно. Дъщеря ми тръгна на 1.7 и за има няма два месеца започна да реди какви ли не приказки. Laughing

Женке, а по колко стоеше! Да не си се опърлила, ей... че и кльощава и опърлена..вече не звучи добре! Joy Heart Eyes

Олче, как е сладкото Велизарче? Дано вече се е оправил напълно и ти си по-спокойна и се наслаждаваш на дните до раждането.

Светлуши, прекара ли вече неразположението от имунизацията Лъчи? Има ли температура?

Шпунци, прекрасно кафенце си поднесла таз` сутрин! Пък МИА се е погрижила за песничката...ммм, чудни сте! Hug

Софи, да ти кажа успяла съм да хвана Валето на една снимка. Peace

За срещичка много хубаво, само дето ние няма да участваме! В групата на Алекс има карантина от скарлатина и 10 дни не трябва да има контакт с други деца. Sad Те вече пет са минали откак са казали родителите! Crazy


Приятна вечер на сички ви за сега, че отивам да сготвя нещо...


Последна редакция: чт, 05 мар 2009, 20:51 от Муци

# 21
  • София
  • Мнения: 3 123
аа той ходи от 10 месечен и е много стабилен,до септември ще има да тичааа. ooooh!
Искам да може да говори,за да си казва ако нещо не се отнасят добре. EmbarassedНе че не може да си измисля примерно,но ..

# 22
  • Мнения: 189
Добро утро мами, хайде по кафе...



Женя, Зайке хайде днес на разходка към 10 :30 май е топло днес  newsm78 Ако има други желаещи и неработещи да свиркат ?????????????????????????/

# 23
  • Мнения: 451
Здравейте мацки!

Светлушка мерси за кафенцето  Hug

Аз съвсем се изгубих ! Добре дошли на новите мами Hug

Страхотни срещички сте си организирали   bouquet

Записвам се да ви следя че сте изписали бързо бързо старата темичка  Naughty

# 24
  • Мнения: 4 393
Светлушке в 10:30 нямада можем, че Ния току-що заспа.Но ако искаш следобяд ще ходим на разходка, виж ако можете свирни да се разходим заедно  Peace

# 25
  • Мнения: 189
Женка, хайде ако искаш като излезете на разходка звънни по телефона, да кажеш къде сте, за да дойдем. Той Лъчи спи докъм 2 :30 обикновено Simple Smile
А ако се събудите по-рано пак звънни, за да ти кажем ние къде сме Simple Smile

# 26
  • Мнения: 4 393
Женка, хайде ако искаш като излезете на разходка звънни по телефона, да кажеш къде сте, за да дойдем. Той Лъчи спи докъм 2 :30 обикновено Simple Smile
А ако се събудите по-рано пак звънни, за да ти кажем ние къде сме Simple Smile

Добре, ние към 13 някъде ще излезем, но първо ще минем през поликлиниката, че сме на консултация и като свършим ще ти звънна, ако сте се наспали да обиколим езерото заедно  Hug

# 27
  • Мнения: 189
ок, става  Hug

# 28
  • Мнения: 307
Светле - и ние  отпадаме за сега, Анжела току що заспа. Горката явно я мъчат съби, защото от няколко дена през нощта се буди с плач по няколко пъти и после през деня много спи.

Добре дошли на новите попълнения, така ства по весело.   bouquet

# 29
  • София
  • Мнения: 203
Здравейте, гугета, малки и големи  Crazy
Добре дошла и на новата мама   bouquet Вече ставаме егасимуси и бандата голяма  Joy Много е приятно!! Simple Smile

Хайде, момичета, ето ви и днешния поздрав, с пожелания за страхотно настроение в петъчния ден, я вижте какво слънце е огряло! Heart Eyes

http://vbox7.com/play:9ff232e8


Хайдеее, отивам да работяяяя, приятно Grinning

Общи условия

Активация на акаунт