Разделно хранене-част 34

  • 18 133
  • 369
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 559
БЛАГОДАРЯ ВИ СЛАДУРАНКИ.
ИСКАХ ДА ВИ ПОЧЕРПЯ С ВИРТУАЛНА ТОРТА,НО НЯМА.АЗ НЕ ЯДОХ И ВИЕ НЯМА ДА ЯДЕТЕ!
УСПЕХ НА ВСИЧКИ И УТРЕ ЩЕ ПИША ПАК,ЧЕ СЕГА ОПРАВЯМ КЪЩАТА СЛЕД ГОСТИТЕ... bowuu

# 301
  • Мнения: 2 724
Добро утро  Grinning.
Антоан, няма ли поне да ни покажеш творението си? Sad
Как мина празника?
sesa_bg_bs, здравей .
Колко време правиш гимнастика ?
Да, мускуите тежат повече, но защо искаш непременно да сваляш килограми?
Ако си направила мускулна маса ,значи си стегната и изглеждаш добре . Peace
Интересно ми е за колко време ги разви тези мускули ?
Дунди Сладурска, знам какво е да страдаш от алегргии  spoko.
Пооправи ли се?
Elizabett, пиша ти отличен  smile3501!
У нак бомба е паднала ooooh!, къртим, местим, кога ще си видя къщата оправена ?!
Аз си постя ли, постя, не ми тежи, не ми липсва нищо .
Споделям кафенцето с вас и ви желая прекрасен ден

# 302
  • Мнения: 2 999
Здравейте сладурки   bouquet Hug

Алексче мерси мила за кафенцето  Hug и подкрепата  Hug

Алергичния теч от носа се стабилизира, ма какво стана не знам но от снощи съм с 38.5-38.7 температура, сутринта също, едва се замъкнах до лабораторията за изследване, сега почва да спада, ама се потя като прасе. Вчера сутринта ми дойде и МЦ благодарение на хомеопатично сиропче от февруари насам ми идва последователно два пъти, направо не е истина чудо на чудесата, особено като го нямаше в продължение на 2 години и традиционната медицина никаква работа не свърши  newsm12 та сега съм се зачудила, след като нищо не ме боли, дали може да имам температура от МЦ, а и не съм се потила също от 2 години  smile3521 та си мислих да ви питам дали е възможно да е от МЦ-то температурата. smile3506 Ще съм ви благодарна, ако някой знае нещо по въпроса  Hug
Момичета - хубав ден и целувки от мен  smile3525

# 303
  • Мнения: 2 724
Dundy Sladurska ,от МЦ такава температура мисля, че не може да имаш.
Виж, от алергии съм вдигала 39 градуса.
Изчакай изследванията и дано скоро се отървеш от проблема. Пролетта е мор за алергичните.

# 304
  • Мнения: 63
Добро утро  newsm53
Dundy Sladurska бързо да се възтановяваш   bouquet
Честит рожден ден на патерици на Антоан  smile3525
Закуската ми вече е на лице, защото в следващите 2-3 часа няма да мога да приемам храна... зъболекар ме чака  newsm17
хапнах 1 портокал и шепа орехи ... въпроса ми е като цяло такава закуска бива ли или е много мазна и калорична  Whistling

Хубав ден и от мен... после пак ще намина  newsm35 newsm35 newsm35

# 305
  • Мнения: 1 380
sesa_bg_bs  за 20 дни РХ и гимнастика само 1 кг, ми се вижда много малко, правила ли си изследвания на хормоните?
Dundy Sladurska каква е тази температура от МЦ, много странно ми звучи!
аз още си пия хомеопатията, защото каквото и да хапна ме почва корема, е вече съм много по-добре, но още трябва да се лекувам..... Tired

# 306
  • Мнения: 2 999
Ехо, момичета - Сладкишче, Алексче спекулирам и затова ви питам дали е възможно от МЦ да има температура. Те сега като изслезнат резултатите от кръвта ще стане ясно каква е причината. Просто ви питах, защото идея нямам какво да си мисля сега  smile3515 В интерес на истината заради хормонални проблеми и куп глупости нямах не две, а сега преброих 3 години МЦ. Сега ми е за първи път да ми идва последователно два пъти на време.

# 307
  • Мнения: 1 380
Dundy Sladurska дано всичко е наред. Praynig

# 308
  • Мнения: 1 501
aleks , благодаря , но за какво имам отличен Embarassed  Hug.
 Относно въпроса на sesa_bg_bs аз не мисля , че е лош резултат 1 кг за 20 дена, даже си мисля, че е доста разумен. Както всички знаем по - добро е бавното отслабване отколкото бързото . Друг е въпроса , че както казаха момичетата по - горе , мускулите тежат повече от мазнините за това варианта да изглеждаш доста по - добре от преди време и въпреки това да си загубила само 1 кг е голяма  Grinning. Относно тренировките аз бих ти препоръчала повечко кардио на ниска степен и бързо темпо за сваляне на мазнини . Наистина се топят, докато упражненията тип Синди Крауфорд ги остави за по натам като посвалиш , за да се оформиш . Това е моето мнение разбира се , понеже аз така действам в момента , повечко кардио на ниска степен , макар аз да не отслабвам вече , просто за поддържане на резултата. И още нещо - не знам колко кг искаш да свалиш , но ако са повечко не се притеснявай , според мен след още малко време ще отключиш процеса на отслабване и ще започнеш да губиш постепенно и това няма да отнеме много време , но всеки организъм си е различен , аз свалих 7-8 кг за 6 месеца и после постепенно още 2-3 , но вече последните са много трудни, за това те питах и колко тежиш.

# 309
  • Мнения: 63
Dundy Sladurska бързо оправяне дано всичко е ок.sladkis4изследвах се скоро ок  са ми хормоните .др.Михаилов от часа на мама по Бтв препоръчва едни хомеопатични за подобряване обмяната на веществата купих си ги но ме е страх да ги пия че да не ми разбъркат  хормоните защото съм податлива дълго време имах проблеми с пролактина.а за мускулната масамн бързо я натрупах за 20 дни по 1час синди и вечер малко коремни и веларгометър но само на краката и дупето  корема ми е все още много тлъст.Хубав ден разделнички

# 310
  • Мнения: 2 724
Elizabett, писах ти отличен за перфектните отговори Peace.
sesa_bg_bs ,спортувам от много години/ включително и състезателно/, в момента тренирам тае бо и не мога да кажа за себе си ,че съм натрупала кой знае какава мускулна маса ,просто имам лек релеф .
За такъв период от време няма как това да стане .

# 311
  • Мнения: 63
aleks-може и да си права .но наистина видимо  съм се стегнала много  и краката ми са релефни като ги стегна.абе трябва да променя нещо че да го задействам метаболизма но не зная какво
сутрин пия фреш грейпфрут поле  може 1 ябълка на обед салата  вечер месо или риба със салата
къде мислиш че греша и колко повече да се огранича

# 312
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Привет, момичета  Hug
Преборихме варицелата на Дамян, още тази седмица ще седим вкъщи и после - всеки по задачите. Сега на ново ще организираме рожден ден, защото пъпките избиха сутринта на рождения ден и спешно се наложи да отложим всичко за няколко седмици.
Трябва да ставам, ще пасирам на Дамян спанак да обядва. Обяд в 3 часа..но така е като става в 12.
После пак ще пиша. Heart Eyes

# 313
  • Мнения: 1 380
sesa_bg_bs  не грешиш, според мен е друг проблема. Peace

# 314
  • Мнения: 1 501
aleks , благодаря , гледам да помагам с каквото мога Simple Smile. Аз днес хапнах нещо много вкусно и което много обичам - задушени картофки със салата от зеле и моркови . За довечера се очертава да сме на пиле с прясно зеле , пак диетично , вкусно и леко Grinning. Хайде лек ден на всички , аз ще понаминавам да ви видя какво си правите, че имам и малко работа . Да се похваля , че и сладко не съм кусвала няколко дни , а съм унищожител по принцип и ни РХ , ни нищо може да ме спаси като мотивация , но просто напоследъка бях позабравила да ям и сега дори не ми се и хапва много , наблягам на плодовете .

Общи условия

Активация на акаунт