Бургас: Ясли, градини, занимални със специални занятия

  • 85 688
  • 1 269
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
Значи не ме разбирайте погрешно.Не очаквам да е лукс-то и у дома не.Та всъщност чуденката ми е дали да я местя,или да опитаме пак! Sad

Последна редакция: сб, 28 мар 2009, 21:28 от margo**

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
мами от Б-с,бях ви питала за една детска градина на "Христо Ботев",но не бях сигурна за името,проверих,"Раковина" се казва.можете ли да ми дадете някакви мнения за нея,били те добри или лоши?не ми е спешно,моето дете скоро няма да ходи,но по принцип събирам информация ,като ми потрябва да знам къде да го водя.

# 47
  • Мнения: 1 208
Записвам се и аз да следя темата. Ние живеем точно до детска ясла "Щурче" и щях да ви питам за нея но видях,че има един коментар.Дъщеря ми ще е на годинка и половина котгато ще я дам там ,защото ще се роди и малката й сестричка  Laughing.Ако има и други мнения моля пишете. Ще е много малка и това малко ме притеснява но трябва да се справим  Simple Smile

# 48
  • Мнения: 2 577
Марудета  , във "Вълшебство" случайно ли ви приеха или ....?

# 49
  • Мнения: 817
Марудета  , във "Вълшебство" случайно ли ви приеха или ....?

Не случайно. Отидох първия работен ден. Бяхме 30-ти номер и я записах. Постоянния ни адрес е в Братя Миладинови и ни приеха по район. Въпреки, че признавам имах резервен вариант, който не се наложи да използвам. 
Предимство имаха децата по район, и важното беше да отидеш на време, в първия работен ден сутринта. Дори на опашка не съм чакала. Имаше около 2-3 майки преди мен.

# 50
  • Мнения: 1 701
Аз пък мислех, че това за районите е отпаднало...

# 51
  • Мнения: 817
И аз така мислих, но директорката ми каза, че ние от "Братята" сме с предимство в тази градина. Simple Smile
И толкова. Според мен и така трябва да бъде де.
Макар да имаме деца от Меден Рудник, които посещават тази градинка.
При мен, съвсем честно си признавам, единствения критерий за записването на детето там беше, че това ни е най-близката градина. Точно срещу нас.
Безумно би ми било да прекосявам целия град само и само да е в "хубава градина". За себе си не го разбирам.

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
И аз така мислих, но директорката ми каза, че ние от "Братята" сме с предимство в тази градина. Simple Smile
И толкова. Според мен и така трябва да бъде де.
Макар да имаме деца от Меден Рудник, които посещават тази градинка.
При мен, съвсем честно си признавам, единствения критерий за записването на детето там беше, че това ни е най-близката градина. Точно срещу нас.
Безумно би ми било да прекосявам целия град само и само да е в "хубава градина". За себе си не го разбирам.


Сори за оффа  Embarassed ,ама да кажа,че и според мен така трябва да бъде ! Peace

# 53
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 712
Ще ви помоля да не оспамваме хубавата и полезна тема. Ако вече сте забелязали беше почистена веднъж.  Naughty

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Лого5ка   Peace

Някой беше питал за "Раковина" на приятелка децата ходят там,много е доволна.Мога да питам и нещо конкретно,но незнам точно какво ви интересува? Peace

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
аз питах за "Раковина".много е близо до нас и след 1-2 години синът ми ще ходи там може би.не ме интересува нещо конкретно,исках само да знам майките и децата доволни ли са.персоналът как е?пишете за всичко,което прецените,че знаете и е важно.много благодаря!  bouquet

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 10 353
kloie , ако питаш за ДЯ №3 на Сан Стефано - сина ми сега ходи там.Аз съм доволна от нея.Вътре е приветливо и чистичко.Базата не е много нова, не е и зле в никакъв случай.Персонала е много мил, не само от нашата група, а абсолютно всички.Доволна съм и от сестрите на които попадна на сина ми.Като цяло съм доволна от всичко.

# 57
  • Мнения: 2 249
didikar,
за ясла "Щур4е"-моята дъщеря е там и съм много доволна-базата е добра и ходи с желание,но приема е малко ограничен-да не те плаша,но ако сега решиш да подаваш за септември-едва ли ще има места-подаваха се докумети от 12.01
za детските градини-предстои ни утре подаване на документи-навсякъде е разлепена заповедта на кмета,4е децата от района ще се ползват с предимство-така 4е-това правило важи-дано да няма опашки и истерии утре Crazy

за допълнителните занимания-за жалост не се предлагат много такива в нашият град-внимателно из4етох мненията и коментарите ви и понеже имам детски парти център,който поради естеството на базата е насо4ен предимно към по-малките деца-от известно време оба4е  обмислям какви то4но занимания да предложа на по-големите деца-на тези над 5 години и тези от 1 до 3 клас,които ще останат лятото без забавления-за сега съм организирала срещи -консултации под формата на игри и занимания групово с децата с логопед и психолог,предвиждам също от средата на месец април 2 дни в седмицата да има занимания по приложни изкуства,които ще бъдат предварително обявени на страницата ни и ще можете да се възползвате-идеята ми е да запълня една празнина от липсващи разнообразни занимания за свободното време на децата ни,когато времето не е подходящо да ти4ат навън-ще съм ви благодарна ако споделите мнението си-какво бихте желали още като услуги,в какви 4асове за вас е удачно да бъдат тези занимания ,така 4е пове4е деца да се възползват Praynig
и накрая искам да ви поканя на първата среща с логопеда Диана Фъртунова впонеделник на 6 април в детския парти център "ния-Смехория" в Лазур от 11 часа-ще се радвам да присъствате и да ви бъдем полезни

# 58
  • Мнения: 1 208
Да- на 12,01 се записахме в 09,00 часа  Laughing - почти ни увериха,че тъй като бебето ни ще е на два месеца каката ще я вземат.Но ще видим.  Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 44
Да подновя темата - сутринта отидохме в 5,10ч в ОДЗ "Андерсен" зад краставицата. Вече имаше 20-тина души преди нас. Директорката дойде към 8,20 и вече имаше над 60 родители. Надявам се да приемат нашия юнак там, защото ни е близо и ни харесват отзивите за там.
Въпреки, че живеем до ОДЗ "Пламъче", там нямам намерение да го записваме. Записахме го и във "Вълшебство", но там сме над 120-ти номер и 101% няма да го приемат, защото сме от Лазур.
Общо взето, чакахме от 5,10 до 9,30. Не беше много приятно, но ако го приемат в Андерсен ще е оправдано.

Общи условия

Активация на акаунт