1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - част 33

  • 24 379
  • 447
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 267
Гласувах с друго.Мисля си ,че какво като ги изгоня,само ще страдат още децата.А пък и Ак е син ,каквото и да става..Ще намеря на Ахуто работа във фабриката да види как се изкарват пари.И като ги изгонят децата как ще се чувстват?
Ак няма да се осъзнае, каквото и да стане си остава плужек.А пък Надиде и Бурхан си остават негови родители.
Първосигнално и аз исках да гласувам с "ще ги изгоня и двамата",но пък се замислих.Ако синът ми ги надроби такива дали ще ми даде сърцето да го изгоня от вкъщи?!Малее дано никога не разбера отговора на този въпрос Praynig

# 17
  • Мнения: 0
И аз гласувах , че ще ги изгоня и двамата , то и без това децата също не го тачат татко си. То сякаш по-добре Фюсун да се върне при децата си , а АК - мекотелото да си взима Аху-то и да се спасяват както искат.

# 18
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
гоня Ахуто ,все пак АК ми е син ,и му връщам веднага Фюсунката ,щото тя ще ми се види като ангелче добра

# 19
  • София
  • Мнения: 2 079
Натирвам ги и двамата веднагически!  Naughty
Е, после, по-късно, ще си прибера сина и ще му намеля кафето на главата, та да се осъзнае, ама първо ще го изгоня, та да види как се живее като си изкарва прехраната сам.  Crossing Arms
Че и за Аху-Ихуто да мисли!  Peace

# 20
  • Мнения: 115
гоня Ахуто ,все пак АК ми е син ,и му връщам веднага Фюсунката ,щото тя ще ми се види като ангелче добра

И аз мисля така

Изтървах ви края момичета............

# 21
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Ще изгоня Аху-ихуто. Аналчо, какъвто и да е, ми е син и аз съм го отгледал/а такъв.

# 22
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
и двамата са аут Peace

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 38
Извинете, но на снимките има някаква Емел????? Аз не я знам тази - коя е?- на първата страница Thinking

# 24
  • Мнения: 959
geradost съгласна съм, до някъде с това, което си написала... Peace
...ама, децата така или иначе, нямат кой знае какъв контакт с АК ... гледат си ги баба и дядо ... и те си ги възпитават...
...смятам, че даже е наложително да му съберат куфара, и то заради него самия - когато се окаже сам, незакрилян и безпаричен, може и да се отърси от летаргията, в която се носи постоянно. Тогава ще му се наложи да мисли, да преценява действията си,  все неща, който трябва да прави голям мъж.

# 25
  • Мнения: 7 914
Извинете, но на снимките има някаква Емел????? Аз не я знам тази - коя е?- на първата страница Thinking

Емел е бившата затворничка Crazy

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 38
Извинете, но на снимките има някаква Емел????? Аз не я знам тази - коя е?- на първата страница Thinking

Емел е бившата затворничка Crazy



Оооооо  ooooh! ясно!   bouquet

# 27
  • Мнения: 7 914
ако някой знае как се казва бащата на Керем да каже и него да сложа Crazy

# 28
  • Мнения: 19
гоня Ахуто ,все пак АК ми е син ,и му връщам веднага Фюсунката ,щото тя ще ми се види като ангелче добра
и аз така Peace

# 29
  • Мнения: 10
[quако са го направили по рано, можеше сега да е друг. ote][/quote]


Как ще стане друг,Шмети???
По-умен от това няма да стане,даже и на луната да го качат!
А това ,че щял да почне да мисли-пак не ми се вярва - то и сега никой не му пречи да мисли,то  акъла ако беше течен с фуния да му го налива някой пак щеше на провал да е обречен!
Познавам подобен тип като Алито - техните го натириха,но работата стана по-зле! И пак го прибраха,че нали им е син!А сега още повече си трошат нервите и си скубят косите - нито по-умен стана ,нито по-отговорен!
И
Единственото което помага е ДА ПАЗИ ГОСПОД ОТ ТАКИВА ОТРОЧЕТА,че е голяма мъка за родителите!

Общи условия

Активация на акаунт