Отговори
# 15
  • Мнения: 343
Добро утро момичета. Да добавя и аз малко пролетно настроение и благодарности на Ани4ка и dena_klv   за прекрасната темичка.


Честит Тодоров ден и от мен на всички празнуващи. Днес мъжът ми ще участва в конно надбягване, така че ще му стискам палци да не се пребие на някое препятствие. smile3540

rrivanova направо не мога да повярвам, че чак сега са ти казали тази неприятна новина. Дано не се потвърди  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Ехееее, още едни близнаци.Чудесна новина. Браво на ronilaz   bouquet

ben78 да ти е жив и здрав брат ти, и както винаги да се грижи добре за вас.   bouquet


# 16
  • Мнения: 182
Добро утро момичета!
Темичката е страхотна,поздравления за авторката   bouquet и името й много ми харесва!Как ги мислите такива хубави  newsm78
Честит празник на всички именници
Моето братче днес също е именник,да е жив и здрав  Heart Eyes
rrivanova и на мен тези изследвания ми ги правиха в 3-я месец,тези лекари обаче си правят каквото си искат  Close

# 17
  • Мнения: 194
 Аничка, значи аз не съм писала 3-4 месеца щом изчезнах от първата страница ...  smile3518 smile3506 smile3518

 Не пиша всеки ден, но все пак първата тема аз я пуснах и хората, които са се включили в нея и следващите и са вписани на първа страница са проявили желание да бъдат част от нас. Когато в края на април и началото на май се "прехвърлим" ЖЗ в подфорум"Родени през..." тогава да актуализираме списъка. Това е моето мнение  Peace

Честит имен ден на всички именници! Да са здрави и много щастливи!

Последна редакция: сб, 07 мар 2009, 10:32 от Мария_

# 18
  • София
  • Мнения: 12 233
  Само да се запиша за темичката, че след малко отиваме с малките до Зоологическата, надявам се да работи  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 794
Здравейте!
Днес се събудих към 8 часа и повече не ми се спеше, особено като видях навън какво хубаво слънце е! Но мъжът ми още спи... И аз се чудя, какво да правя, скучно ми е. Пък и той днес е на изпит и ще съм сама. Ще намеря някоя приятелка за кафенце, макар че кракът доста ме боли. Вчера стъпих на криво и така залитнах, че едва не паднах. Ужасно ме заболя глезенът и сега отстрани зад кокалчето е подут. Обаче това няма да ме спре да кръстосвам центъра!

Честит имен ден на Тодоровците и Теодорите! Да са живи и здрави!

Аз тия дни съм в чуденка за кошарата. Че ще е сгъваема, а не дървена, е ясно. Ще купим дървена, когато обзавеждаме детската след около година, за да са мебелите в един цвят. И сега се чудя между два модела:
На CHIPOLINO:


И на Mag England:

# 20
  • Мнения: 847
Добр утро и от мен/нас!  Grinning
Аничка, страхотна темичка! Браво и на кръстницата!   bouquet
rrivanova, това са първите изследвания, които се правят щом разбереш, че си бременна...направо думи нямам за твоята "докторица"  #2gunfire

Момичета мажа се с Гармастан /уж да подготвям зърната за кърмене,пък за после съм си купила Лансинох/, но само на мен ли ми цапа така гадно сутиените? Уж слагам по мъничко...

Вчера си купих превръзка за родилки-малко скъпички ми се видяха-за 10бр. 7.5олв.. Вие какви си купихте?

Честит имен ден на празнуващите и хубав ден на всички останали!

# 21
  • Враца
  • Мнения: 2 229
йо йо
аз съм взела 1 пак нощни и 1 пак от стария модел, дебелите и мекички-аз много ги харесвам, че не запарват...
ама се чудя дали още 1 пак някакакви да не сложа, че ако нещо протека и няма как да взема сама отнякъде

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 347
... Когато в края на април и началото на март се "прехвърлим" ЖЗ в подфорум"Родени през..." тогава да актуализираме списъка. Това е моето мнение  Peace
Подкрепям  Peace

# 23
  • Мнения: 115
... Когато в края на април и началото на март се "прехвърлим" ЖЗ в подфорум"Родени през..." тогава да актуализираме списъка. Това е моето мнение  Peace
Подкрепям  Peace

За мен не е проблем....въпреки,че и в предната темичка писах кога ни е термина ( а в тази не сме отразени)

# 24
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
Ронилаз, понякога пусналият темата не успява да следи цялата информация, която се излива по страниците. Така че за по-сигурно пиши на лични, виждам, че Аничка е добавила отдолу на темата инфо за който не се намира в списъка. Следи си кръвното редовно, а за подуването може да пуснеш изследване на урина за белтък (албумин), намали соленото, кофеина. Мисля, че Вери найс наскоро беше писала подробно какво се прави в такъв случай, може да се поровиш в нейните постинги.
Аничка, браво за темичката.  Hug

Аз съм си взела обикновени превръзки, няколко вида с различна абсорбяемост, нощни и дневни + лигнин.

Ася, много са хубави кошарите. Май вторият вид е по-голяма? И има цип отстрани за излизане.

Честито на всички празнуващи днес!   bouquet

# 25
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
ronilaz - първо добре дошла
Аз не мога да кажа че съм компетентна по въпроса ти, но както и преди казах в болницата имаше основно жени с твоя проблем. Много е важно освен лекарствата да ти следят и тоновете защото както са много добри много бързо се влошават и може докторите да решат по рано да родиш. Отново казвам че не съм компетентна така че ти сама реши дали да вземеш под внимание думите ми  Rolling Eyes

Честито на именниците   bouquet

# 26
  • Мнения: 115
имам следния въпрос към тези които съвсем скоро са взели първия си болничен за 45дни преди термина и още не са го дали в фирмата,където работят:

какво точно пише на вашия болничен?? Диагноза по МКБ: ....... и код........
На моя пише Диагноза Z34.0 и код 14 , но една позната ми каза,че не е попълнена вярно диагнозата и най-вероятно ще ми го върнат от НОИ за корекция  Shocked

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Здравейте милички  Hug
Много ми се искаше да ви зарадвам  хубави новини , но уви при нас нещата си остават все така нерозови  Cry
Миналия петък бях на запис на тоновете и тогава бяха добри , но снощи когато пак ги записваха бяха много силно учестени -   на горна граница , което ми казаха че било един от признаците че бебенце не расте както трябва.  smile3518 Толкова много исках, толкова много се надявах че след като пия толкова много хапчета и се тъпча постоянно с яйца и мляко ще започне да си расте както трябва , но уви....явно ми е писано и аз и то да е мъчим.....
Момичета искам да ви кажа - нито за миг не се стархувайте ,че бебенцата ви са едри - какво не бих дала и моето да е такова....горкичкото ми според ехографа е 1500гр а колко ли е в действителност....По главичка и бедро изостава с около 2 седмици ,но гръдния му кош (стомахче) -  4 и повече седмици. На запис съм отново в понеделник - не зная докога точно ще продължи това положение , но рано или късно докторите ще вземат решение за раждане , а тогава всичко ще бъде в Божиите ръце....
Извинявам се , че развалям хубавото настроение в темичката  , но знам че много от вас милички  искрено се вълнувате за мен и малката ми душичка  и    трябваше да ви разкажа.....
Нека е слънчев деня за всички тумбачета  Hug

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 347
zinaida, миличка, хубаво е, че писа, чудехме се вече къде се изгуби и как сте  Hug
Много съжалявам, че новините не са така хубави както на всички ни се ще  Hug Hug
Важното е, че вече си при лекар на когото разчиташ и следвай всички съвети и препоръки, които ти дава... опитай се да си спокойна... ох ... трябва да си силна заради бебо, нали знаеш... те усещат всички емоции, които минават през нас... Пази се много и   Hug Hug Ние сме с вас  Hug

# 29
  • Мнения: 7 112
Добър ден в новата темичка. Красиво пипната е. Браво, Аничка!   bouquet
Дени, и на теб   bouquet за заглавието. Все пак дано няма изкушени от него. Wink
За списъкът нали се бяхме разбрали преди време да го зачистим след прехвърлянето ни в родени 2009?  Thinking На мен ми е съвсем безразлично дали ще бъда в списък или не, защото в приоритетите ми е по-важен щастливия финиш и компанията тук.    Hug
Не ти намирам маана Аничка,  защото си положила голям труд, но още мъничко остана. Ако не те затруднява много, нека в началото да бъдат всички стартирали и новодошли. Peace
ЙоЙо,  36-та седмица?  Hug За превръзки - обикновени (на фирмата, която си ползвам де) нощни. Огромни количества не знам дали ще трябват.  Rolling Eyes Около/в болниците все пак има и аптеки.
Кати, мерси за координатите. Аз другата седмица ще надигна тръс-тръс-г** и ще видя на място какво предлагат в този офис и с кои магазини евентуално работят.
Асе, дръж се де. Къде успя да се навехнеш?  Naughty
А кошарите ще трябва да ги пипнете в някой магазин. Картинката може да не показва някоя подробност.
rrivanova, дано резултатът от новото изследване за антиген да бъде отрицателно. Те различните лекари по различно време пускат изследванията, но общо взето до 32-ра седмица трябва да бъдат факт. Иначе отказ за прием за раждане няма да получиш, но е възможно да бъдеш изолирана в отделение, което не е съвсем добре. Така че, ще стискаме палци да е станала лабораторна грешка.  Hug
qnika, браво и за по-ведрото настроение, и за резултатът от посещението при АГ-то ти.  Hug
Честит празник на всички, чиито имена са защитавани от празнувания днес светец!   bouquet


zinaida, докато пиша, си публикувала мнение.  Praynig Praynig Praynig Моля се ангелчето-хранител на мъничката буба в корема ти да бъде много силно, както и момиченцето ти и всичко при вас да завърши щастливо въпреки изпитанията.  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт