Мис България 2009 по Нова-гледате ли?

  • 38 083
  • 468
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 15 466
Тъкмо си избрах една Анелия и тя отпадна.

# 16
Аз си харесах едната бургазлийка,с номер 505 завършва.Всички други са леле-мале.Верно много посредствени,цъ цъ Shocked

# 17
  • София
  • Мнения: 15 466
Кога ще се гласува? Дадоха ли телефони?

# 18
А дали някой може да изнамери музиката, върху която говореха водещите при представянето?
Особено с белите роклички (май беше първото представяне).
Бяха доста готини хаус парчета.

# 19
  • Мнения: 3 971
 Rolling EyesПрез цялото време имах чувството че е продукция на Канал 1 .Такава посредствена работа не бях виждала до сега ooooh!

# 20
  • Край ''синьосиньото синьо море''
  • Мнения: 413
Toку що Милен ''препитваше''бъдещите миски. Не мога да го опиша.Незнайни висоти на тъпотията достигнаха тез две кандидатки за бардака наречен "Визаж" .Ма пък то за там не им требе Ентелект... ooooh! ooooh! ooooh!

# 21
  • Мнения: 31 198
Всеки ден две кандидатки ще са на гости при Гала. Победителската влиза в ВИП Брадър на следващия ден.Всяко момиче казва з каква кауза ще се бори вътре.

# 22
  • Мнения: 19
Сега май следва по Нова Тв от 23.15 часа  "Мис България 2009" - конкурс за красота, полуфинал /п/   Flutter
Ще го гледам за да видя родните красавици  Whistling Flutter

# 23
  • София
  • Мнения: 2 040
Лилана освен, че е с нова джука, е и с нови зъби Wink
А кандидат миската под номер 1 не е ли с изгуствени цици и допуска ли това в тези конкурси?

# 24
  • на село
  • Мнения: 1 028
Дайте някакъв снимков матРиал, че го изпуснах!  Rolling Eyes
И на Лилана ако може...

# 25
  • Мнения: 19
Лилана освен, че е с нова джука, е и с нови зъби Wink
А кандидат миската под номер 1 не е ли с изгуствени цици и допуска ли това в тези конкурси?

според мен е с изкуствени цици  Naughty не трябва да бъде допусната ако е така, не е честно спрямо другите  newsm78

Последна редакция: вт, 10 мар 2009, 11:32 от me4ta

# 26
  • Мнения: 166
Снощи случайно хванах интервю с Жени Калканджиева. Имах чувството, че слушам коментари за олимпиада по математика, а не за конкурс за красота. Да го имате предвид като обсъждате.

# 27
  • Мнения: 0
Хванах само накрая представянето на десетте финалистки.Егати кошмарния кошмар! Не бях виждала толкова безлични и блудкави момичета събрани на едно място.Явно такова нещо може да се види само на конкурса Мис България.


Явно не си гледала конкурсите на Митьо Пищова по канал 3.  #Crazy #Crazy #Crazy

# 28
  • Мнения: 4 516
Явно не си гледала конкурсите на Митьо Пищова по канал 3.  #Crazy #Crazy #Crazy
Хохохохо, не се бъзикай, те са класика! С мъжа ми веднъж случайно цъкнахме на Канал 3, позагледахме се, накрая извадихме пуканките и бирата и гледахме кОнкурса до края, даже се обадих на сестра ми да си пусне ТВ-то. Така не се бях смяла никога преди това.  Joy

# 29
  • Мнения: 11 680
Явно не си гледала конкурсите на Митьо Пищова по канал 3.  #Crazy #Crazy #Crazy
Хохохохо, не се бъзикай, те са класика! С мъжа ми веднъж случайно цъкнахме на Канал 3, позагледахме се, накрая извадихме пуканките и бирата и гледахме кОнкурса до края, даже се обадих на сестра ми да си пусне ТВ-то. Така не се бях смяла никога преди това.  Joy

Как съм пропуснала, голям заплес съм  smile3555   
Ще ми се да съм ги гледала  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт