Мис България 2009 по Нова-гледате ли?

  • 38 093
  • 468
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 77
Финалистките:

Антония Петрова, Габриела Генчева


Деяна Назърова, Елица Любенова


Надежда Ламбрева, Полина Гергушева


Руслана Канева, Светлена Йосифова


 Таня Врачева, Христина Христова

# 31
  • Мнения: 60
Всичките изглеждат много обикновено. Не са грозни, хубави са, но чак за Мис България не мисля, че са подходящи. Само номер 1 - Антония, съм много против изобщо допускането й до финалната десетка. Все пак силиконът в гърдите й е очеваден!

# 32
  • Мнения: 637
Лилана освен, че е с нова джука, е и с нови зъби Wink
А кандидат миската под номер 1 не е ли с изгуствени цици и допуска ли това в тези конкурси?

Лилана много ми хареса Peace Много беше секси момичето и какъв крак извади. Да гледат миските и да се учат Laughing

Нямат право да участват момичета с пластични операции, но масово участват. Във Венецуела например, където смисълът на живота на едно момиче се определя със стремежа към коронка, операциите започват да се правят много преди пълнолетието Rolling Eyes

Въобще винаги съм се чудела какъв е смисълът на подобен род конкурси? Най-са ми смешни като почнат да обясняват как ще се борят за световния мир, за гладните , болните и т.н. Как точно наистина се борят так и не става ясно Mr. Green

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 3 745
Най-са ми смешни като почнат да обясняват как ще се борят за световния мир, за гладните , болните и т.н. Как точно наистина се борят так и не става ясно Mr. Green[/b]

Това ми е любим момент  Sick от всички конкурси за миски.

Всъщност да ви попитам, тъй като в неделя вечерта хванах само началото, а после трябваше да пътувам, какво беше това изпопадане на манекенки по подиума!?  newsm78 Предварителна настройка на зрителите в шеговит дух ли?


# 34
  • София
  • Мнения: 15 484
От тези бих гласувала за Надежда само. А за силиконката и аз се учудих,че остана.

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 503
Деяна и Надежда ми харесват ,дано една от двете спечели.

# 36
  • Мнения: 0
Хубави снимки Виктория !! Сега ако напишеш и кои са им 'спонсорите' веднага ще 'позная' коя ще спечели  Sunglasses

# 37
  • Мнения: 77
....Сега ако напишеш и кои са им 'спонсорите' .....

 rotfImbo


Продуцентска тайна!  Joy

# 38
  • София
  • Мнения: 2 430
А как ще коментирате Перник(Антония Петрова) и Миленчо Mr. Green
Стана много забавно.Май вече има ответен удар от вчера и евгения калканджиева ги е инструктирала нещо.
Ама и тоя гном като го знам колко е злобен утре ще се жалва и на Лорчето Mr. Green

# 39
  • Мнения: 2 759
                       Харесах си една страхотна мацка, но душицата не успя да се класира в десятката. Не запомних името - къде мога да ги разгледам всичките? Иначе ми харесва Надежда Ламбрева. Момичетата тази година ми се видяха много по-хубави от обикновено, за сметка на това всичко останало беше по-зле. Русичката Полина малко ме дразни, но сигурно не е лошо момиче.
                      Имахме съфорумка, която щеше да участва - какво стана с нея? Много се заглеждах в претендентките за да я видя, но не можах да си спомня откъде е. А едната участничка съм я виждала като бебче (живеех наблизо, когато тя бе на 0-3 години  Mr. Green).

                      П.П. Забравих да изкоментирам - роклите бяха впечатляващи!   bouquet на 'Астела'!

# 40
  • Мнения: 31 283
А как ще коментирате Перник(Антония Петрова) и Миленчо Mr. Green
Стана много забавно.Май вече има ответен удар от вчера и евгения калканджиева ги е инструктирала нещо.
Ама и тоя гном като го знам колко е злобен утре ще се жалва и на Лорчето Mr. Green
Какво е станало кажете, пропуснала съм?

# 41
  • София
  • Мнения: 2 430
Ето коментара ми от друга тема:

Ами накратко:
Милен от вчера започна да се заяжда с кандидатките,"Знаете ли какво е НАП?" и т.н.Естествено,въпросите са от обща култура,но момичетата не знаеха отговора.
И днес момичето от Перник гостува,и гномчето Милен почва пак "През коя година България става членка на ЕС?"
А момичето му казва"Смятате ли,че след като съм учила МИО и сега завършвам право не знам отговора!Знам го,но ми е унизително да ви отговоря.Не съм нито в ТВ игра,нито това е целта на гостуването ми!"
А гномчето се изнерви,че някой му се е опълчил и каза"Ами като не искате да ми отговаряте на въпросите моля напуснете студиото!"
И момичето стана и си тръгна

Последна редакция: ср, 11 мар 2009, 19:10 от Madam Stasita

# 42
  • Мнения: 77
Ето коментара ми от друга тема:

Ами накратко:
Милен от вчера започна да се заяжда с кандидатките,"Знаете ли какво е НАП?" и т.н.Естествено,въпросите са от обща култура,но момичетата не знаеха отговора.
И днес момичето от Перник гостува,и гномчето Милен почва пак "През коя година България става членка на ЕС?"
А момичето му казва"Смятате ли,че след като съм учила МИО и сега завършвам право не знам отговора!Знам го,но ми е унизително да ви отговоря.Не съм нито в ТВ игра,нито това е целта на гостуването ми!"
А гномчето се изнерви,че някой му се е опълчил и каза"Ами като не искате да ми отговаряте на въпросите моля напуснете студиото!"
И момичето стана и си тръгна


 Shocked Joy Joy Joy

Браво, най-накрая някой да му се опълчи! Много ме нерви тоя Милен  #2gunfire

# 43
  • Мнения: 31 283
Ето коментара ми от друга тема:

Ами накратко:
Милен от вчера започна да се заяжда с кандидатките,"Знаете ли какво е НАП?" и т.н.Естествено,въпросите са от обща култура,но момичетата не знаеха отговора.
И днес момичето от Перник гостува,и гномчето Милен почва пак "През коя година България става членка на ЕС?"
А момичето му казва"Смятате ли,че след като съм учила МИО и сега завършвам право не знам отговора!Знам го,но ми е унизително да ви отговоря.Не съм нито в ТВ игра,нито това е целта на гостуването ми!"
А гномчето се изнерви,че някой му се е опълчил и каза"Ами като не искате да ми отговаряте на въпросите моля напуснете студиото!"
И момичето стана и си тръгна


 Shocked Joy Joy Joy

Браво, най-накрая някой да му се опълчи! Много ме нерви тоя Милен  #2gunfire
Отвратителен е Милен. А Антония от Перник е много устата и високомерна и това е в нейния стил абсолютно. Дали ще стане Мис България? Не случайно е там на 24 години и със силикона. Евгения Калканджиева винаги знае какво точно прави.

# 44
  • Мнения: 0
az sam za Elica Lubenova.MNogo krasivo i inteligentno momi4e!10504

Общи условия

Активация на акаунт