Отговори
# 135
  • Мнения: 528
моите не са пораснали много...или по скоро коремът ми е голям и не се забелязват от него

# 136
  • Мнения: 567
Не много, но аз съм със съвсем малки CryКогато млякото дойде станаха големи и след това така жестоко се нацепиха, а се мазах Sad

# 137
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 601
драстично, да. Затова и целите ми се нацепиха  Tired Докато кърмех пък, мама ми даде от нейните сутиени, които винаги са ми са стрували почтииии като палатки  Mr. Green,

# 138
  • Мнения: 19 365
Нараснаха от чашка Б на Д Grinning Няколко месеца след като спрях да кърмя си бяха същите(до около година и половина след раждането).После започнах да отслабвам и се смалиха. Слава Богу нямам стрии и гравитацията не ги промени.

# 139
  • Мнения: 7 914
да , драстично, но не се нацепиха Flutter -  не съм ги мазала с нищо Rolling Eyes

# 140
  • Мнения: 207
Да, много драстично! За съжаление имам и много стрии! Sad

# 141
  • София
  • Мнения: 2 132
Сега съм в седми месец и съм с чашка Д, въпреки в момента да съм със сутиерн , който носех и преди да забременея. Не искам да растат повече, и Ц си ми беше много предиии.

# 142
  • Мнения: 253
Аз преди да забременея-по рождение си имам големи гърди.Сега си взимам най-големия номер и ми е точен,незнам занапред и то през лятото с какво ще съм ooooh!

# 143
  • Мнения: 4 187
Уффф, да, много  Rolling Eyes!

# 144
  • not found
  • Мнения: 581
И моите много пораснаха от чашка Б на чашка Д , целите се нацепиха и сега ужасно много ме сърбят , тогава се мажех с крем за бременни , но явно моята кожа е доста по-суха от обичайното .

# 145
  • Мнения: 74
мойте нараснаха,пък ще видим дали ще останат такива Grinning

# 146
  • Мнения: 1 428
Нараснаха,но не драстично.После пак си станаха каквито си бяха.

# 147
  • Мнения: 4 335
Почити не нараснаха,бях с доста голям бюст и преди да забременея.Но след раждането са едни такива по виснали и не така хубави,а дори не успях да кьрмя Tired

# 148
  • Мнения: 1 100
Да, много драстично. От чашка В стигнах до D и се сдобих със стрии.

# 149
  • Мнения: 3 294
Доста ми поразнаха гърдите , иска ми се да спират да нарастват вече  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт