Отговори
# 150
  • Мнения: 8 769
Да, драстично ми пораснаха.
...ама после още по- драстично придобиха
по- малки и от предишните си размери Close
При мен се получи абсолютно същия филм Joy Joy Сега сондирам как стои въпроса със силикона  Crazy

# 151
  • Мнения: 1 132
Чашка Е как ти се струва?  Mr. Green Стартирах със C, сега съм с Д.

# 152
Моите пък през бременността почти не се уголемиха. Когато започнах да кърмя, тогава вече имаше по-голяма разлика. А след като спрях кърменето, си върнаха стария размер, но не и твърдостта  Sick! Но няма как ...

# 153
  • Мнения: 903
Определено бяха 2 пъти по- големи от нормалните ми, но в момента са си същите от преди забременяването ми.

# 154
  • Мнения: 2 677
Дааа, мъжът ми беше много щастлив, докато бременеех.  Laughing
Бомба!  Mr. Green
След като родих, влязоха в някаква по-нормална граница, но пак имат за какво да ми завиждат.

# 155
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
И моите гърди станаха доста големи.Аз имам нормален бюст, а като порастнаха се чувствах като с изкуствени...Тежаха ми, отесняха ми първо там блузите.На работа ходех с разни шалчета, защото колегите ме запяха в гърдите...то и този растеж им загатна най-първо, че съм бременна...

Сега са си пак предишните по форма и размер и на мен така ми е по-комфортно.

# 156
Растяха бълзо до 4тия месец или 5 тия най много и после стопираха размера си до като не родих и не слезна кърмата ...е тогава станах доста големи, ноо сега са си същите като преди но да по меки за жалост  Crossing Arms

# 157
  • Мнения: 6 713
Да, порастнаха ми доста гърдите, докато кърмех още повече, но сега вече си възвърнаха предишното състояние дори малко по-малки станаха. Whistling

# 158
  • Плевен
  • Мнения: 974
Моите пък през бременността почти не се уголемиха. Когато започнах да кърмя, тогава вече имаше по-голяма разлика. А след като спрях кърменето, си върнаха стария размер, но не и твърдостта  Sick! Но няма как ...
Точно това се получи и при мен  Mr. Green.

# 159
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Уголемиха се/те и без това не бяха малки/....сега са си същите както преди

# 160
  • Мнения: 1 666
И през двете ми бременности качвам размерът на сутиена с 3 номера.
После пак ми стават малки.

# 161
  • Мнения: 306
ами като забременях, започнах да нося следващия номер, сега като кърмя с по- следващия, значи общо два размера. ама да видим като спрем да цоцкаме какво ще стане. предполагам бързичко ще спатъхнат  newsm12

# 162
  • Мнения: 3 929
Да, много драстично нарастнаха и след като родих, останаха по-големи отпреди това.

# 163
  • Мнения: 2 447
От чашка "В" на чашка "D".Скоро спрях да кърмя и все още съм на "D",но гърдите ми малко увиснаха.

# 164
  • Мнения: 75
Моите не пораснаха особено по вереме на бременността,но 2 дни след ражданетето бяха станали ОГРОМНИ!!!Вече почти 3 години по-късно са достигнали размера от преди да забременея/е, малко по-големи/.Тук е мястото да попитам вие каква козметика за стягане на гърдите използвате?Могат ли да изглеждат пак толкова стегнати,колкото са били преди кърменето или е невъзможно?

Общи условия

Активация на акаунт