Отговори
# 165
  • Мнения: 489
От 75 Ц/Д сега съм на 75 Ф  Whistling
Не ме питайте как си намирам сутиени  Tired По-голяма чашка изобщо няма и дано не ми порастват още след раждането.

# 166
  • Мнения: 54
Да затова сега целите са в стрии и провиснали Embarassed

# 167
  • Мнения: 790
1 размер. От 75 Ц на 75 Д

# 168
  • Мнения: 122
Ами моите май не промениха размера си Thinking

# 169
  • Мнения: 275
И аз от C на D  bombs
Все още къмя, но чакам пак да си станат нормални. На мен С-то си ми е добре. Wink

От 75 Ц/Д сега съм на 75 Ф  Whistling
Не ме питайте как си намирам сутиени  Tired По-голяма чашка изобщо няма и дано не ми порастват още след раждането.

Съчувствам ти. Те и за D-тата са по-грубички сутиените - с по-широки призрамки и има по-малък избор, пък за F ..... Rolling Eyes

# 170
  • Мнения: 751
Драстично не,май само един номер нагоре. Wink

# 171
  • Мнения: 2 110
Да ,много драстично !

# 172
  • Мнения: 194
Първия път станаха огромни чак като родих, а сега още в началото на бременността се увеличиха 2 пъти, но мен това не ме радва, чувствам постоянен дискомфорт Tired

# 173
  • Мнения: 1 305
Още първите месеци моите сутиени ми станаха малки.

# 174
  • Мнения: 2 324
Почти не промениха размера си.

# 175
  • Мнения: 180
Нараснаха много,а като родих и като се напълниха гърдите ми с кърма....малееее станаха огромни  newsm81 Ама сега като ми свърши кърмата......просто изчезнаха.... Banghead

# 176
  • Мнения: 3 356
От 75-80 С станах 100 Д.Сега съм  добре ,само  80Д.Слава богу   нямам никакви щети

# 177
  • Мнения: 2 375
Мда, това е тъпото, че после стават като печени чушки. ooooh!
Но нищо, на помощ дойде силиконът. bombs

# 178
  • Мнения: 99
сякаш драстично пораснаха едва , когато родих и "слезна" кърмата ми. станаха огромнииии! Но като спрях да кърмя / изведнъж секна млякото/ - някъде около 3-тия месец постепенно поомекнаха и се посмалиха Cry

# 179
  • Пловдив
  • Мнения: 4 542
Моите наедряха в първите месеци,ще видим след като родя как ще са..

Общи условия

Активация на акаунт