Мила моя мамо, колко те обичам само!

  • 20 808
  • 291
  •   1
Отговори
# 240
  • София,
  • Мнения: 4 267
ДА и много сладко казват "ОБЛАЧЕ"  Joy, кажи Хелче  Joy Joy Joy

# 241
  • Мнения: 923
Мидичке не се притеснявай. Мимето си е една хубава сладурана. Hug Децата са различни и проговарят различно. Коки казва на колко е годинки, как прави патето, колата, котето. Много пъти съм го учила как прави кучето, но не иска да го повтори, само ми се усмихва. И аз съм му взела книжки със животни, някога му е интересно и ги разглежда, друг път ги хвърля или ги пробва на вкус.

Момичета да питам и аз нещо. Коки обикаля цялата стая като се държи за предметите или за стената, когато го хвана за раменцата и го пусна ходи без да се държи никъде. Но когато се държи за нещо и го викам не иска да се пусне. И аз как го обясних, дано сте ме разбрали. Колко време продължава този период и как да го накарам да се отпусне напълно?

# 242
  • Мнения: 1 685
Aleksi_koko,не се тревожи PeaceСам, ще се пусне.Жоро бе същият и доста време така ,не се пускаше докато един ден се отпусна без да го моля ,и тръгна.
Tanita,вие как сте?

# 243
  • София,
  • Мнения: 4 267
Aleksi_koko,не се тревожи PeaceСам, ще се пусне.Жоро бе същият и доста време така ,не се пускаше докато един ден се отпусна без да го моля ,и тръгна.
Tanita,вие как сте?
Да Алекси Герито е права не се тревожи, когато е готов ще го направи ще видиш, още малко му остава,  Hug
Момичета моля Ви измислете ново заглавие, че сме вече на финала на темата и следващата ще я почнем без заглавие  Joy, аз нещо нищо не мога да измисля? newsm78
А аз сега установих, че Вероника знае какво е пате и как казва hahaha, е имаме успех някакъв май. Сега я уча как се казва,  а тя ми вика "КАМЕ" Sick Joy Вчера пък си нямах друга работа и я научих как да се качва на дивана в кухнята, показах и само веднъж  Crossing Arms, обаче тя явно бързо е сханала, днес два пъти ме изненадва, качила се отгоре и полегнала Wink и чак ми се хили, ама дивана е на ъгъл и ме е страх да не падне! Hug

Последна редакция: чт, 19 мар 2009, 17:45 от Семирамида

# 244
  • Мнения: 923
Семирамида умна е сладуранката Вероничка. Hug И аз уча Коки да казва как му е името, а той отговаря Ика не знам откъде го измисли. Казва много интересно и благодаря и добър ден. Аз го карам да повтаря думички след мен и така си играем, но когато иска и не му е заето вниманието с телевизора или друго нещо.

# 245
  • панагюрище
  • Мнения: 179
Добър вечер на всички!

Ние от две нощи насам чак тази поспахме като хората. Заради пуста кашлица Кристи се будеше през 30 мин и нямаше никакво спане.Но от вчера вече почти не кашля и тази нощ беше спокойна и си поспахме.Утре сме пак на проверка, но мисля че вече е добре.Днес не е кашляла въобще.

Мале докато ви пиша и нашта набарала кутията с цигари и така сладко ги смуче и се облизва даже.Ужас направо!

Семирамида - дано Вероника не се разболее след ваксината. И мен много ме е страх от тази ваксина, след като прочетох за страничните й ефекти. Даже по едно време се чудих дали да я слагам изобщо.Имам още време да го мисля.

Да ви питам вашите дечица ваксинирате ли ги против коклюш?

hellche - стискам палци да се оправи по-бързо пръстчето на малката, за да си ходи детето спокойно.
 Midi4ka* ти не се тревожи толкова.Ще видиш че всичко с малката ще е наред. Така само се тормозиш и натоварваш и детето. Не я насилвай за нищо.Аз одавна спрях да сравнявам с другите деца.

Ставам, че е време за хранене.
Лека вечер.

# 246
  • Мнения: 923
Midi4ka* ти не се тревожи толкова.Ще видиш че всичко с малката ще е наред. Така само се тормозиш и натоварваш и детето. Не я насилвай за нищо.Аз одавна спрях да сравнявам с другите деца.
Peace
Така е. И аз спрях да сравнявам Коки с другите деца, че иначе се побърквах. 

# 247
  • Мнения: 6 604
Ако аз не я уморя,то тя мен със сигурност.
Отворила един крем и успешно успяла да омаже с него всичко-килим,диван,маса,дрехи,лице и ръце. А той е един гаден-незнам дали го знаете-Павлодерм. По-познат като македонска мас. Мирише много хубаво ,но е мазен. Колкото и да го миеш-по-зле става. Ужас някакъв.
А иначе като я питам къде е нещо-само се хили и се върти на другата страна. Инат голям е .

# 248
  • София,
  • Мнения: 4 267
Midi4ka* ти не се тревожи толкова.Ще видиш че всичко с малката ще е наред. Така само се тормозиш и натоварваш и детето. Не я насилвай за нищо.Аз одавна спрях да сравнявам с другите деца.
Peace
Така е. И аз спрях да сравнявам Коки с другите деца, че иначе се побърквах. 
И аз вече, даже напротив, постоянно откривам нови неща и изтъквам вечер пред таткото колко ни е умно момичето!
МИдичка то при нея е по скоро от ината, а не от незнание Naughty
ТАнитката ни се изгуби,как ли са с Ели, ТАни пиши моля те,  Hug
Аз продължавам да викам по Вероника, ужасна е с нейното мрънкане  Confused
СИлванка много се радвам че малката вече е добре и не кашля, дано и тази вечер си отспите.
ЗА ваксината наистина е гадна и се питам дали тези странни състояния в които изпада малката не се дължат на нея newsm78
Хайде и ние да се оправяме и да ги слагам да лягат  Hug
Приятна и спокойна нощ на всички Hug Hug

# 249
  • София
  • Мнения: 39 903
Аз оставих мъжете сами в кухнята да се оправят.
Алекс напредва с "ученето" Simple Smile Иска постоянно да стои прав. Научи се да сяда като му кажа "седни долу". Но като седне веднага иска да стане. Днес го премятах по пода, докато се умори Simple Smile Джони току що се провикна от кухнята "Тани, ела да го видиш как яде и спи". Днес се опитваше да се повдигне на колене, но се разкрачва като жабка, а и главата му тежи Simple Smile
Учи се малкото ми момченце. Много ме радва Simple Smile

# 250
  • Мнения: 923
Браво на малкия Алекс. Hug И той вече става голямо момче.

# 251
  • панагюрище
  • Мнения: 179
Леле Мидичка, малката ти е създала доста работа да не мислиш само за доктори и болисти.

Браво на Алекс.Кристи също почва да си стой вече на крачета.Малко се клатушка, но ще свикне.Днес я сложих в леглото изправена като се държи за решетките и тя се дупи назад и сяда веднага.Много и смешна.

# 252
  • София
  • Мнения: 39 903
Мен като инж. и човек на математиката хич ме няма в литературата Simple Smile

Мислих пролетно заглавие Simple Smile
"Навън е топъл пролетен ден, цветенце ще получи мама от мен"

или една от любимите ми песни
"Let the Sunshine In" Simple Smile

# 253
  • Мнения: 3 621
Добро утро
Аз съм леко притеснена, моя Шошко нещо не иска да яде. Знам че не трябва да го сравнявам с другите деца на неговата възраст, защото те вече са по 4-5 кг, ама все пак си мисля че изяжда по малко 60-70-80 мл, много рядко по 100.
В началото бяхме на Фризо ХА , ама се запече много , посъветваха ме да го сменя с Лактана Био. Сега нямаме проблем с акането , ама нещо нямаме апетит. Беше станал 3560 гр, а снощи като го теглихме беше 3540 гр
Незнам какво да го правя...
От два дена постоянно си мисля и за една приятелка, и тя миналата година изгуби бебето си, преноси го само с един ден. И при нея не откриха никаква причина за станалото. Сега пак е бременна, онзи ден при прегледа доктора изобщо не е харесал кръвотока на пъпната връв и са я приели в болница. Записват и тоновете, те били много добри, бебето и е напречно, доктора и е казал че ч  изчаква да влезе в 35 г.с. и другата седмица ще вадят бебето. Тя е притеснена, по данни от ехографа бебчо е около 2700 гр, ама нали знаете колко може да се вярва на това ...
Не съм чела всичко, ама май търсите заглавие на следващата темичка, нали през апри ще е Велик ден, аз предлагам мАЛКИТЕ НИ ДЕЦА щЕ СЕ БОРЯТ СЪС шАРЕНИ  ЯЙЦА
Ами оплаках ви се
Пожелавам хубав ден на всички  Hug Hug Hug

# 254
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
НЕФЕРТИТИ, няма от какво да се притеснява приятелката ти с бебе 2.7 - ако правилно са мерили
МИми поради моя проблем с плацентата в първата седмица на деветия като се роди бе едва 2.5кг...
вярно, че ми бяха слагали в 7 месец от онези инжекции за дробчетата - не се знаеше дали няма да се наложи по спешност да се вади бебето...но мисля, че и без тях въпреки, че не бе напълно готова да излиза - сщеше да се справи
а ако захранването на бебето не е добро...виждала съм случай в който поради такова нещо в началото на седмия месец извадиха бебока - дълго и упорито го чака мама да порасни да си го прибере...но го дочака и е един прекрасен юнак

Общи условия

Активация на акаунт