Работещи мами 2006 - тема 20

  • 19 310
  • 441
  •   1
Отговори
# 30
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
velmar , излагаш се. Какви свободни нощи? Кой тук има този лукс? Mr. Green

# 31
  • Мнения: 2 109
щом е временно, може да си го позволиш, след като ти харесва. струва си малки жертви за някои неща.
(но аз съм повредена.... но и ти, щом си тук Joy )
как се събрахме... ейй... Гери гери.... стискам палци за новото

# 32
  • Мнения: 993
Добро утро!
Кали, изчисти си малко мястоо в ЛС, pls

# 33
  • Мнения: 1 727
Здравейте, виждам че всички сте на макс:) А аз ще се похваля: тази седмица пътувам Ямбол- Ст.Загора и обратно всеки ден и влакчето следобед е съвсем ново, чистичко, а аз си чета списание Grinning Сянката на тази идилия е ставането в 4.30 сутрин, но не може да е идеално:)

# 34
  • Мнения: 1 240
А, МИК, рано си е 4.30, но като е за една седмица става. Аз всеки работен ден ставам в 5.45-6.00.  Confused

# 35
  • Мнения: 993
Аз всеки работен ден ставам в 5.45-6.00.  Confused

Аз пък честичко си лягам в толкова  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 1 584
Пускам ви малко пролетно настроение от снощната разходка - днес пак вали Confused

# 37
  • Мнения: 993
Ayy, Майра, разкошни са!  Heart Eyes
С какво снимаш?

# 38
  • Мнения: 2 109
Ayy, Майра, разкошни са!  Heart Eyes
С какво снимаш?

с канон 40 д Mr. Green
maйra, само толкова ли сме заслужили ?!

за ставане и лягане няма да говоря изобщо ...

# 39
  • Мнения: 1 668
Ей ме на! Вчера бях на лекар - бебето почти си е наваксало изоставането, та в момента съм си направо спокойна.
Катето се върна на работа от 01.03 и и се е подпалила главата. Като я видя ще и кажа да мине през темата, че верно и забравихме очите.
За Гери, незнаех... Много приятно звучи - дано успее сама.
Сега след почивката на тръстиката е много неприятна ситуацията... Направо се плаша... Работа за целия китайски народ с две нови колежки... Направо съм се видяла в празници. Дано се сборя, че годишното приключване още не съм прегледала, а то време не остна.

# 40
  • Мнения: 1 240
О, Герчо много-много се радвам за теб!!!!  Hug

Майра, дай ни още снимки, наистина е страхотна тази, а и като че ли вече искам да идва пролет, че нещо ми писна зимата.

Момичета, може да направим щафета по ставане и лягане - сигурна съм че по 24 часа ще има някой от нас буден и на работа.  Mr. Green

# 41
  • София
  • Мнения: 12 554
Добро утро и от мен

заведох детето на ясла рано рано ивече съм на тръстиката.
Да ви кача една снимка и от моя мъж, която аз много харесвам

http://photo-forum.net/bg/index.php?APP_ACTION=GALLERY_IMAGE_FUL … p;IMAGE_ID=992625

# 42
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
И от мен добро ! Пия си кафето с Нана   Голям кеф, тая мома. Hug
Не мисе връзва нещо линка, дето си дала  newsm78
 Герито хич не звучеше ентусиазирана, но мисля в неделя, ако прескоча до Пловдив да й се обадя да я видя, дори за малко.
Герчо, радвам се за теб и за бебчо. А относно ситуацията около теб, никого не изненадваш. Ти си притегателна сила за всички идиоти и руси мацки в София, забрави  ли. Мисли му, обаче, ако и аз дойда в София за постоянно, както ми се иска, тогаваааааа не ми се мисли  ooooh! Ще настане едно лудница, щото моите ще ме последват и тогава, докато си ги преразпределим ще е мътна и кървава  Mr. Green
Майра,   bouquet

Кой ще оформи графика за дежурство?  JoyХубав ден от мен  bouquet

# 43
  • София
  • Мнения: 12 554
И от мен добро ! Пия си кафето с Нана   Голям кеф, тая мома. Hug
Не мисе връзва нещо линка, дето си дала  newsm78

ЧуФствата са напълно взаимни  Hug
Линкът го оправих  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 1 584
Добро утро,

абе със снимки съм се заринала, ама с в един формат дето трябва да се пипнат (Кали ще ме разбере) и нямам време ..няма да ви казвам от кога не съм се занимавала Sad Пускам по 1-2 на децата, колкото да не ни забравят приятелите и дотам.

В работата сме на финала на проекта, пушат ни главите. Не знам дали ви казах, че положението с кризата е доста зле. В офиса в София съкратиха 20 човека от днес за утре, тук ще махат 460 - но засега е на доброволен принцип - който иска да напуска сам...После не знам какво следва Rolling Eyes

Снощи чух, че онзи със стрелбата е изстрелял 130 патрона. Цяло чудо е, че има "само" 15 убити.

Общи условия

Активация на акаунт