Д-р Данаил Илиев - Токуда

  • 55 810
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 703
Ох, позабавлявах се искрено и се посмях от сърце  Joy Skitnica , ако от теб струи такъв хумор, когато си в лошо настроение ...
А относно близостта с Доктора (който между другото открих чрез Benii) , вярно ми е толкова близък вече, че никакъв срам за нищо не мога да изпитам пред него.

# 16
И аз ходя при доктор Илиев и трябва да призная,че е изключителен,само че,вярно ли е,че преглежда само в събота?Преди няколко дни звъннах да си запазя час в Токуда( за през седмицата) но ми казаха,че той работел само в събота.....като се замислих май наистина съм ходила при него само през уикенда,само че вече не ми е удобно тогава.....  чудех се и дали не преглежда на друго място освен Токуда?

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 4 703
Ми имаше кабинет на ул. "Марица", но не съм ходила скоро. Имам GSM му, ако искаш, ще ти го дам на лични.

# 18
Здравейте!
Аз съм на 20 год. и преди 2 дни си направих първия гинекологичен преглед защото преди все не намирах време а и не съм имала кой знае какви причини. И на мен ми беше страшно притеснено, и аз бях в Токуда, но при д-р Живкова. Една моя позната ми беше дала съвет за да избегна момента с голото дупе да съм облечена с по дълга блуза или туника и относно това не съм имала проблем. Но беше гадно като се качих на магарето, докторката ми каза "не се крий ще те видя така или иначе спокойно отпусни се". При мен самия преглед протече много много болезнено  Cry откриха ми раничка на шийната на матката а имам и някакви възпаления. Каза ми че задължително трябва да си направя цитонамазка но като минат възпаленията и доста се притесних. Попитах я опасно ли е а тя ми отговори че не може да каже преди да е видяла изследванията  Cry Някой знае ли нормално ли е да ме боли толкова при гинекологичен преглед, заради раничката ли е и на друг случвало ли му се е?  Cry
ого!
Zdrawei,interesuva me kakvo ti e mnenieto za d-r Живкова,ще ходя на преглед при нея и до сега не съм й била пациент.Какво й е отношението? Благодаря мн!

# 19
  • Мнения: 22
Здравейте!

Преди две седмици и аз бях на преглед при Д-р Илиев. В общи линии съм доволна - мина добре. Доволна съм, както от отношението, така и от професионалните му качества.
Тъй като го попитах за частния му кабинет, защото там по принцип ми е по-удобно да ходя, това, което той ми каза е, че вече не ходи там. Явно приема вече само в Токуда - четвъртък следобяд.
Като прегледах темата по назад и като прочетох поста на skitnica - много се смях и аз... Wink наистина нещата си имат и психологическата си страна. За жените - с тези прегледи с времето се свиква, но наистина мъжете гинеколози ми е интерено как гледат на жените.....

# 20
  • Мнения: 3
Момичета, някой може ли да ми даде gsm-a на д-р Илиев от Токуда?Запазих си час, но едва за 7ми януари, нямаше преди това, за евентуално раждане при него, и се притеснявам малко, че е далече. Терминът ми е края на Януари. Можете да ми пишете на личната поща: silvieg13@yahoo.com
Много много благодаря!:-)
Весели празници на всички мами (бъдещи, настоящи) и техните семейства!:-)

# 21
  • Мнения: 55
Момичета, някой може ли да ми даде gsm-a на д-р Илиев от Токуда?Запазих си час, но едва за 7ми януари, нямаше преди това, за евентуално раждане при него, и се притеснявам малко, че е далече. Терминът ми е края на Януари. Можете да ми пишете на личната поща: silvieg13@yahoo.com
Много много благодаря!:-)
Весели празници на всички мами (бъдещи, настоящи) и техните семейства!:-)
Едва сега видях поста ти, silvieg13!
Дано да съм полезна въпреки забавянето: iliev_az@yahoo.com, 0899 842 084
Леко раждане!

# 22
Zdraveite,
Iskam iskreno da preporucham Dr. Iliev na vsichki reshili da rajdat v Tokuda. Neveroiaten profesionalist i prekrasen chovek s lichno otnoshenie kum vsiaka pacientka. Vinagi vedur i usmihnat. Blagodarenie na nego imah leko i bezproblemno rajdane.

# 23
  • софия
  • Мнения: 1 201
Моите впечатления се базират на един телефонен разговор и един преглед, но дотук съм изключително доволна.Освен, че беше много любезен и усмихнат през цялото време, прегледа беше много обстоен, отговори ми съвсем спокойно и изчерпателно на всички въпроси-въобще  много съм доволна, надявам се живот и здраве при него да раждам лятото

# 24
  • Мнения: 1 862
Не съм доволна. Не искам и да го видя никога повече през живота си!!!  #2gunfire И изобщо в Токуда няма да ми стъпи повече крака!!! Моята първа и последна /до момента/ бременност завърши И по негова вина - фатално. Първото ми прокървяване - попаднах на него  #Cussing out Нищо ми нямало - нямало бременност. На вторият преглед там попаднах на една "мила и любезна докторка", която заяви, че действително бременност няма ... и за какво съм циврела, щом бебето си е отишло не ми било трябвало да раждам изроди ... да това ми каза "докторката" от Токуда, потвърждавайки диагнозата на колегата си Илиев за ЛИПСА НА БРЕМЕННОСТ. Да ми бяха проследили ЧХГ-то тези "мили хора" още в началото щеше да се разбере, че съм с извънматочна .. а не 45 дена да се влача като черво и да кървя ... и "нищо да ми няма"  #2gunfire .  Това е моята гледна точка, не ангажирам никого с нея. От сърце желая късмет на всички, които са се доверили на Токуда!  Peace

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 4 703
Не знам доколко си наясно, но "извънматочна бременност" е доста сериозна диагноза, която може да има фатален край, а доколкото разбирам от поста ти не са ти поставили такава.
Успех следващия път и дано да попаднеш на най - добрия за теб лекар.

# 26
  • Мнения: 1 862
Може би не съм се изказала правилно, за което се извинявам! Диагнозата "извънматочна бременност" ми беше поставена 45 дена след прегледа при въпросният г-н, но в друга болница, при вече разкъсана тръба, некроза и сепсис, с последвала много тежка операция, при друг доктор, благодарение на който съм жива.

# 27
  • Мнения: 11
Интересно защо споменаваш неговото име, а премълчаваш това на въпросната докторка??? Ти изобщо занесе ли тест за бременност и как сама реши да си изследваш ЧХГто?? Май ми се струва, че нещо криеш... Може би ти го е назначил Илиев, но ти не отиде на повторен преглед при него, за да отчетеш резултата... Нещо не ми се връзва...

# 28
  • Мнения: 1 862
Името на докторката не помня, и нямам намернеие на си го спомня. Ако смятате да ползвате темата за лични нападки не ви прави чест. Ако имате въпроси към мен, моля пишете на лични, за да не превръщаме темата в "лична драма". И вашето "може би ... " си е чисто заяждане. Не - не ми е назначил такова изследване, сама си го назначих въпреки, че според въпросната "докторка" нямаше смисъл. След което се свързах с нея, за да обсъдим резултата. Дамата си потвърди диагнозата "... ами да, аборт е, стига си ревала, казах ти изроди не ти трябва да раждаш". toni1177, наистина много неща премълчавам, и не пожелавам на никого, да му се наложи да премалчава, такива неща! Успех!  Peace

# 29
  • Мнения: 11
Не мисля, че мога да нападам лично някой, когото не познавам лично, просто проверявах, защо не се споменават други имена... Моите впечатления от д-р Илиев до момента са много добри/съжалявам за твоя горчив опит/,  но не мога да кажа същото за други лекари там - например д-р Лазарова е доста груба - отивам на преглед с 2 положителни теста за бременност /от различни производители/ и и заявявам, че съм бременна, а тя гледа на 2Д ехограф и казва, че не се вижда бременност /тогава беше 3ти ден от закъснението на цикъла/, "Елате другата седмица да видим, дали не е извънматочна бременност". И какво може да си помисли човек след такава реплика..., че явно вижда нещо, което я навява на тази мисъл...Както и да е, и друг такъв лекар Иван Диков се отнесе отвратително с мен, оказа се, че и с други съфорумки се е държал по същия начин и заради него щях да се откажа от Токуда, слава богу, Токуда сама се отказа от него:)))
Потресаващото в БГ е, че лекарите страдат от излишна самоувереност и как могат да се доверяват на 2Д  ехограф, който има доста слаба видимост и да твърдят, че нищо няма, или пък че тестовете за бременност не означават нищо, защо не са ти назначили кръвни изследвания. за съжаление все повече хора си поставят диагнозите сами, а лекарите страдащи от голямото си Его само и само да се докажат, колко са велики, твърдоглаво заявяват, че пациентът греши, но забравят, че именно той най-добре усеща какво се случва с тялото му. Желая ти успех, прочетох вече твоята исория, наистина съжялявам, ако съм те засегнала. Дано всичко да се оправи и бог да ти дари щастието да бъдеш майка!!!

Последна редакция: пн, 18 яну 2010, 19:49 от toni1177

Общи условия

Активация на акаунт