Д-р Данаил Илиев - Токуда

  • 55 881
  • 81
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11
имах предвид "съжалявам" и "история", но много бързах, а на фонетична кирилица а и я са една до друга

Последна редакция: пн, 18 яну 2010, 19:47 от toni1177

# 31
  • Мнения: 263
Яяяя тема за "любимия" ми доктор Joy
Още като бременилка си го заплюх, но добре че не ми се случи да раждам при него Mr. Green
Девойчето  с което раждах (на 20 години) .... ходило при него да и прави аборт, всичко точно, казал и след 40 дни трябва да ти дойде, да ама....нЕма нищо...обажда му се тя, "Докторе лошо ми е, не се чувствам добре, и не ми идва"...отговор..."Спокойно има летен вирус ще ти дойде", да ама....след незнам колко време девойчето вече много се сдухало  отива при личната,обяснава какво е направила, и онази и дава направление за генеколог, и познайте...честито бременна си в 4.5м. Shocked Shocked Shocked
Обяснението на д-р Илиев "Имаш двурога матка и не съм те изчистл добре" Shocked Shocked Shocked Какво изобщо е изчистил се пита в задачката Shocked Shocked Shocked
Роди се една малка принцеса ( и до днес се чуваме с девойчето) на която слава Богу нищо и няма!
А в Шейново го подбазикваха....айде аборта на Илиев изплака - 3800 гр Joy Joy Joy
Иначе е готин, много лафове можеш да чуеш от него, безкрайно обаятелен и сладък...ама да го гледам на снимка, там долу не го пускам да пипа за нищо на света Mr. Green

# 32
  • Мнения: 11
Ареее бе Stop

# 33
  • Мнения: 0
Здравейте,
Моля за инфо дали д-р Илиев работи със здравната каса?
Мерси!

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 4 733
Здравейте,
Моля за инфо дали д-р Илиев работи със здравната каса?
Мерси!

Приема в "Токуда" и работи със ЗК. Приемният му ден мисля, че е четвъртък.

# 35
  • Радомир
  • Мнения: 627
Много интересно!
Днес звънях в Токуда да попитам кои доктори от АГ отделение работят със здравната каса и отговорът беше Живкова и Евтимова, а Shantal пише че и Илиев работи със ЗК. Защо ли има противоречие?

# 36
  • софия
  • Мнения: 1 201
Аз като се обаждах да си запиша час за първи път при него(м.Януари) още по телефона ме попитаха"Нали знаете, че прегледите при него са само платени", така че явно по ЗК не работи-може преди да е приемал с нправления и от там да идва разминаването

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 4 733
Ауууу, извинявайте много момичета  Embarassed Понеже знам , че преглежда в "Токуда", а "Токуда"работи със ЗК, затова съм решила , че и той работи с направления ... Съжалявам още веднъж, че съм ви подвела   bouquet  Просто никога не съм ходила с направление за каквото и да било ...

# 38
  • Радомир
  • Мнения: 627
Няма проблеми.
Аз си помислих, че предпочитат платения прием и затова не искат да записват с направление.

# 39
  • Мнения: 11
Всички АГ лекари в Токуда работят по ЗК, но имат ограничен брой пациенти, с които работят по ЗК. Не знам кой определя бройката, Токуда или ЗК...Напливът от пациенти в Токуда е голям и поради тази причина бройките за ЗК се изчерпват бързо.

# 40
  • Мнения: 123
Аз днес говорих с доктора, каза, ми че не работи със  Здравната каса, попитах за стойността на прегледа, каза ми че зависи от направените манипулации или по-точно самия преглед не се плаща, но по време на прегледа всичко което прави се таксува.
Само незнам каква е ползата от това, че се осигуряваме

# 41
  • софия
  • Мнения: 1 201
maria_2103 ,осигуровките ни са за случаите, в които лекарят има договор със Здравната каса и можеш да отидеш с направление, но в крайна сметка не всеки лекар и всяка болница са длъжни да подписват договор със ЗК-Илиев е решил да работи така, а решението си е на всеки от нас дали да ходи при него или някъде с направление Peace

# 42
  • Мнения: 0
az rajdah pri dr Iliev, niamam absolutno nikakvi zabelejki. kolkoto i puti da mi se nalaga, vse pri nego. A da dobavia, pyrvo me izlekuva ot ureaplazmata /za 3 meseca/, sled koeto zabremeniah neveroiatno byrzo. Prosledi mi cialata bremennost, vinagi otstaniavashe problemite svoevremenno i vinagi sym bila sigurna i spokoina, che vsichko shte e OK. Preporuchvam go!!!

# 43
  • Мнения: 2
Заради този "доктор"детето ми е инвалид!За съжаление се запознах и с друго дете пострадало от Илиев!Моето се роди много недоносено,а другото е родено на термин-секциото е правено от Данаил Илиев!И двете деца имат сериозни проблеми!Това в рамките на няколко месеца,тогава работеше в Шейново!Дано вече не е толкова безотговорен!!!Цял живот ще съжалявам,че му се доверих!!!!!!!

# 44
  • Мнения: 11
Защо не го осъдите?

Общи условия

Активация на акаунт