Какво е да се ожениш тайно...

  • 4 990
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 723
А като имате такъв мерак да се ожените тайно,защо не го направите в Лас Вегас
и да ви венчае един Елвис Mr. Green

Що, къв е проблема с Испания?
Не одобряваш ли Whistling

# 16
  • Мнения: 194
 smile3508 а да видим колко страници ша са лъзгаме днес hahaha

# 17
  • Мнения: 293
И вие вчера разбрахте,че родителите му са против,наговорихте ги тия неща,обадихте се на братовчеда в Испания и успя и тема да пуснеш?Сценария не е замислен добре,няма да е лъзгаво... Thinking

# 18
  • Мнения: 212
Такива бесни и да искаха да дойдат на сватбата ми, нямаше да ги пусна! Било то и родители на мъжа ми.Пък в случая даже и не искат,какво по-хубаво. Я си спретни една нашенска сватба и не се занимавай с излишни дилеми и глупости. Whistling

# 19
  • Мнения: 958
тук стана интересно  Popcorn
На въпроса, женете се, щом се обичате  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 3 016
Защо я нападате така? Защо да не е възможно това да се случи и то вчера, все пак живеем в България, а тука странностите на хората са повече от самите тях. И колко му е да проведеш един телефонен разговор?
Подкрепям идеята за тайна сватба.... струва ми се много романтично, пък винаги може да повторите тук с голямо тържество  smile3525

# 21
  • Мнения: 2 723
Ама какво значи тайна сватба?
Аз лично бих казала, ние ще се оженим в Испания сами.
За кви тайни става въпрос Thinking

# 22
  • Мнения: 12 665
Маргарита Хранова все се хвали, че се оженила тайно. Бракът й е на над 30 години.
Аз лично изобщо не изпитвам умиление към грандиозните сватби с куп роднини, които не познаваш.
Пък поне проблемте със свекър и свекърва вече си си решила.

# 23
  • Мнения: 197
Не се женете, нито явно , нито тайно, мустаците на сестра му винаги ще стърчат между вас  Naughty
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 24
  • София
  • Мнения: 17 283
Абе вие може и да не изпитвате умиление към големи сватби, но нашите герои очевидно си мечтаят за такава, за да събират парички за нея две години.
И сега какво - да си погребат мечтата, само понеже някой нямало да дойде на сватбата - я стига бе! Маци, действай си по план, направи сватбата на мечтите си, който иска да заповяда, който не - негова си работа. Ако си промениш мечтаната сватба заради тоя скандал, ще съжаляваш цял живот после.

# 25
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Темата е пързалка и се заключва.

Общи условия

Активация на акаунт