13-та фатална тема на финските мами

  • 15 297
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 674
Дънди... Hug Ох, аз откакто се помня съм музикант... Joy А мъжа ми не е музикант, компютърен програмист ми е той...мозък голям Heart Eyes

Преди да се омъжа за моя викинг,  многооооооооо пътувах, сега по малко. Laughing Освен това мъжа ми идва някое уикендче при мен, така че не се разделяме  за много дълго време  Blush

 Иначе преди време като видех куфари и чанти...и  Sick Беше ми писнало  от пътувания  нон стоп  #Crazy ...и реших , че  искам да пробвам нещо  друго.Обаче не издържах дълго.  Crazy

Оцених какво съм правила и какво съм имала ,чак когато си намерих друга работа. Разбрах за себе си, че призванието ми в този живот е музиката...  Heart Eyes ..и че не мога да избягам от себе си  Grinning

# 31
  • Мнения: 2 999
Добро утро сладурки   bouquet

Хайде събирайте се около масата на чаша горещо кафе, а по-късно сигурно пчели ще мине да сервира закуската ни  Hug



Хубав ден от мен  Hug

# 32
  • Мнения: 2 999
Винце, човек от природата си не може да избяга  Wink взела си според мен правилното решение Hug важното е да следваш сърцето си  Party

# 33
  • Мнения: 38
Добро утро момичета!!!
 
 Пожелавам Ви весели успешен последен работен ден за тази седмица.
Едно музикално поздравче за вас. Дано ви хареса.
http://www.youtube.com/watch?v=cHtnzYAcNeE&feature=related

# 34
  • Мнения: 25
Привет снежинки Hug.
Винце, така е, права си"  явно душата си иска нейното..душата е най-важната. Не ти ли допада работата или мъжа до теб..по-добре да зарежеш всичко. И когато намерим това, което тър Hugсим..наистина светът като че ли става по-светъл..по-весел. Много е хубаво, че си съумяла и с работата и с мъжете до теб *сина и викинга* до теб Hug.
Тук онзи ден беше супер време, вчера, типично по мартенски, сутринта слънце, после дъжд, сняг..Но като цяло не се задържа много снега.
Днес е мъгла- датско време Wink.
Весело изкарване в Шведско Laughing
Дънди, мила, дано резултата да е добър Hug.
Мама, то сега твойта сладурка е най-сладка, защото вече говорят..изразяват повече емоции.
Моето щураче иска постоянно да ходи..засега по стените, дивана, масата, има една кола, много смешно се подпира на нея- настрани - хванат за кормилото и облегалката и я тика. Установил е,че така е по-стабилен и е супер горд..тика я и издава едни бучащи звуци Joy.
Иска и аз да го развеждам..ама мама малко си пази кръстчето Mr. Green.
Иначе е голям смешко вече. Знае, че като прави физиономии или издава смешни звуци му се хиля и понякога иска внимание и започва да бръчмчи и да се мръщи. Като започна да се смея.се хили хе хе хе...ама много смешно  Joy.
Общо взето, вече е човече..при това типично теленце//инатче hahaha.
Пчели, Марги, вие оздравяхте ли вече Hug.
аз отивам да стягам багажи за уикенда.
Рали, коте, мимота Hug
Мнооооого весел, слънчев и пълен със здраве уикенд на всички Hug  bouquet Hug

# 35
  • Мнения: 703
Привет момичета!Появявам се за малко да ви цункам..гункам всичките и изчезвам,че какво ми щъкна на ума ,че трябва да почистя детската на малкия,точно сега,ама започнах и отииваааммм... bye

# 36
  • Мнения: 703

Wake up!
Момиченца ставайте вече и оздравявайте и се включвайте вече милинки редовно,че като гледам таз тема май наистина ще е доста фатална ooooh!
Пъпич,калпазанче,къде се изгуби?А Еовин я няма от доста време..
За Соteto пък спомняте ли си?Щастливче мило дете,ами ти?Айде МОФИ е винаги под пара и не мога да й се сърдя,ама хич,ама на милото ми Марги с удоволствие бих му опънала ушенцата Heart Eyes Wink
С една дума Wake up!
Eто кафенцето и музичката с която мъжо редовно ме разсънва Joy
Повярвай те :Действа !
 Crazy
http://www.youtube.com/watch?v=4ClB2ljxZoM

# 37
  • Мнения: 2 999
Добро утро и добър ден на по-раннобудните  Hug
Ехо Пчеличко, благодаря ти мила за хубавото кайвенце и доброто настроение.

Целувки   bouquet

# 38
  • Мнения: 58
Добро утро, дами!

Днес съм на работа, тъй като отработваме 2 март, когато почивахме.
Всички в офиса само се разминаваме с едни уморени погледи. Явно е, че днес само ще симулираме работа, та реших да намина и да ви видя. Друг път нямам такава възможност в работно време.

Рали, ще чакам снимки да показваш. Радвам се, че си успяла да се поразходиш насам-натам.

Щастливка, завиждам ти благородно за това, което правиш. Ще ни пуснеш ли нещо да те чуем? Или може би направо от Шведско да се отбиеш до Финландско, за да те чуят момичетата. Аз още не съм там, но с удоволствие бих те послушала.

Дано всички болни да се чувстват вече по-добре и още по-добре.

Да ви кажа, купих един шал на една колежка, която има рожден ден. Беше ми споделила, че винаги е искала шал за подарък, но никога не й купувал. Та, реших да я изненадам. Да, обаче нямах възможност да обикалям вчера достатъчно по магазините и й взех един, който на никой от моите приятели и семейство не им харесва. И сега ме е срам да й го подаря и смятам в понеделник да й взема нещо друго. 

Пчели, с тия почивни дни хората сигурно разпускат някъде. Тук времето е слънчево и нямам търпение вече да си ходя.

Весел и слънчев ден на всички!

# 39
  • Мнения: 38
Здравейте и от мен аз само се отбивам да се разпиша и отивам да стягам раницата,че ще ходим до свеки да си вземем сауна.

# 40
  • Финландия
  • Мнения: 169
Здравейте!

Днес имахме с дъщеря ми "ден на момичетата". Стараем се да се виждаме само двете поне един път в месеца някъде навън- говорим си, смеем се, споделяме, ходим на кино (някой път на театър, или музикал, или концерт) обядваме някъде зедно. Та днес имаше идея да се разходим до Икеа, но решихме, че на никого нищо не му трябва и се помотахме в нашия град. Ама аз се изнервих- навсякъде нещо- къде Мамути, къде изпразваме склада на Антила-та....Та на обяд влязохме да хапнем пица в Росо-то. (аз не уважавам много Кебап-ресторантите).  Та идва време за плащане и сервитьорката първо пита: Заедно  ли ще  плащате?- има го винаги това тук. А после като върна рестото- не и достигнаха 5 цента. Ние казахме- нищо- няма значение....Вече излизахме- тя ни гони с монетката да ни я върне....

# 41
  • Мнения: 58
Аууу, ЧервеноВинце, много се извинявам  Embarassed . В предния пост имах предвид теб, а не Щастливка. Съжалявам за глупавата грешка.   bouquet Днес не ми е ден. Цял ден мързелувах в офиса, преди това бях закъсняла, защото си мислих, че днес си е нормален почивен ден и си спах сладко-сладко ... после със скоростта на светлината се събудих, оправих и заминах за работа.

Виви, това с нашите бг сервитьори няма да го видиш. Е, има тук таме свестни, но са случайност. На мен не ми връщат ресто, дори когато е близо 2 лева. Аз мога да й ги оставя, както го правя в повечето случаи, но все пак аз преценявам.

Момичета, лека нощ!

Надявам се, че някъде купонясвате и затова не сте на линия  Hug

# 42
  • Мнения: 58
Мама, като каза "сауна", да ви питам момичета - пристрастени ли сте към сауната, така както и финландците? Поне моят приятел е маниак. Сега дори смята да си реновира сауната, като я разшири за сметка на банята  Joy

# 43
  • Мнения: 703

ДОБРО УТРО НА ВСИЧКИ!
Kak е днес настроението?Аз реших да го ударя на мързелуване,докато малкия и баща му мъчат ските.../То май вече няма да имат възможност/
А,да се поФаля...свалила съм близо 5 кг.../без Дюкан Laughing/и без  уморителни физ.натоварвания..Как?Ами вече като седна на компа,не си взимам нещо за гризкане/както правех досега/пия повече течности,вода и порт.сок(ама изтискан от моя милост Naughty)
Никакъв шоколад,много кафе без захар разбира се и с расватон майто Laughing
Мимотка,аз не обичам много,много сауната,честно.Злоупотребяването води до прекалено суха кожа и кожни заболявания.. Naughty

# 44
  • Мнения: 703
Ето кафето:

ПРИЯТЕН ДЕН НА ВСИЧКИ!
http://www.youtube.com/watch?v=3YTwiy_3EEY&feature=related

Общи условия

Активация на акаунт