Отговори
# 270
  • Мнения: 40
maymunski , и аз съм така .Нямам повръщане ,но се усеща леко неразположение сутрин,А за съня вече казвах ,много ми се спи.Преди спях много дълбоко и непробудно.Сега всичко чувам, будя се ,трудно заспивам.Сутрин съм се ококорила преди часовника,а реално ми се спи.

# 271
  • София/Кюстендил
  • Мнения: 184
Здравейте мами.

Колкото и да ме боли, колкото и да ми е тъжно, с вас се разделяме. Cry Cry Cry
Аз няма да бъда мама на ноемврийче. Диагнозата при мен е "кухо яйце"...

На всички ви пожелавам лека и спокойна бременност и по едно-две пухкави сладки бебчета.

 Hug Hug Hug ви всичките

# 272
  • Мнения: 50
marpen,много съжалявам за диагнозата,но вярвам,че следващия път ще успееш.  Hug и вяра .

# 273
  • Мнения: 40
Marpen ,искрено съжалявам.Много неприятно е това което ти се е случило.Но вярвам че следващият път всичко ще бъде наред.

# 274
  • Мнения: 165
Marpen
 Cry много съжалявам миличка. Следващия път ще е твоя гарантирам ти, искам да си сигурна че интуицията ми е голяма работа. Много ми е тъжно но искам да знаеш че Бог никога не слага на раменете ни по-тежък кръст от този, който можем да носим.  Hug те много силно и ти изпращам много положителна енергия. Не се отчайвай просто е трябвало да се случи
 





# 275
  • Мнения: 421
Marpen, мила много съжалявам  Hug Знам какво преживяваш и знам колко е тежко, но бъди силна и негуби вяра.
П.С. Защо непотърсиш още едно мнение за всеки случай?

# 276
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Marpen, много съжелявам.
Разбирам те напълно, защото и аз преживях това преди няколко месеца.
Разочарованието и болката са големи.

Но колкото по-бързо го преживееш и преодолееш, толкова по-добре. Ще стане пак работата.
Целувам те и те прегръщам.

# 277
  • София/Кюстендил
  • Мнения: 184
П.С. Защо непотърсиш още едно мнение за всеки случай?

При всяко положение ще ме изчакат до края на тази седмица. Но няма надежда. Не искам да се ловя като удавник за сламка.

# 278
  • Мнения: 62
Marpen, съжалявам мила Cry

# 279
  • Мнения: 499
Здравейте момичета. И аз искам да се присъединя към вас. Вече съм в 5 г.с. и съм на седмото небе. Миналата седмица в петък бях на преглед и се видя и точицата и сакчето и сега чак на 26 си запазих час за да може вече да се чуят тоновете. Аз също искам да споделя че нямам абсолютно никакви симптоми освен гълдите че ме болят и от време на време ме придърпва корема като при цикъл но доки каза че е нормално. В началото като разбрах че съм бременна и просто нямах апетит. Вече от днес по добре се храня и само ме кара на течности. Спрях и цигарите. Но и мен това ме притеснява че нямам симптоми но всички казват че е по добр ебез тях че не са задържителни.Едно от момичетата беше попитало дали сме казали на колегите. Аз до този момент не съм казала понеже съм си сама в офиса. Но само днес се обадих на счетоводството за осигуровките и тя разбра естествено. Но май няма да може да ми върне назад 6 месеца и да се осигурявам на по голяма заплата. Незнам защо предложи ми да се самоосигурявам в някоя счетоводна къща като осигуровките във фирмата не ми се губят незнам какви са тези неща. Накой дали ще може да ми обясни повече по въпроса.

# 280
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Марпен, много съжалявам мила.  Heart Eyes Прегръщам те и ти пожелавам в най-скоро време една нова успешна бременност.
И да, виж и при друг гинеколог. За всеки случай.

П.п. сега видях, че си писала и в друга тема и си споделила че имаш и кървене. Съжалявам. Стискам ти палци.

bilyana44, назад не можеш да се осигуриш, но можеш от сега нататък да се осигуряваш на по-висок доход. И ако работодателят ти не пожелае, може да потърсиш в някоя фирма, в която само да те водят на работа и да се осигуряваш и там. Осигуровките не могат да ти се изгубят във фирмата, в която работиш.

# 281
  • Мнения: 499
mango благодаря за бързия отговор. Но нали трябва да има 1 год осигуряване на по висока заплата за да се получи по голямо майчинство. Сестра ми също е бременна само че е в 8г.с и си внесе осигуровките за 6 месеца назад. Незнам точно как но има начин.

# 282
  • Мнения: 1 765
Марпен, съжалявам много  Hug Напълно те разбирам, защото и аз съм минала през това, опитай се да останеш силна, природата си знае работата...вярвай, че следващата ти бременност ще е успешна. Гушкам те  Hug

Биляна, аз също съм в етап на проучване, но мисля, че трябва да си се осигурявал 6 м на по-висока заплата, за да взема съответно после по-високо майчинство....и аз много се притеснявам и се чудя и се мая, но съм си дала срок, тази седмица да решавам, какви да ги къдря... ooooh!

# 283
  • Мнения: 165
bilyana44 ЧЕСТИТО И ДОБРЕ ДОШЛА ПРИ НАС ПОЖЕЛАВАМ ТИ ЛЕКА БРЕМЕННОСТ
колкото до осигуровки със задна дата задължително питай сестра си защото съм почти убедена че това не може да стане. Просто глобите са големи. За да те осигуряват където и да трябва да те назначчат. Фирмите са длъжни 3 дена след назначаване да ти внесат документите в НОЙ НАП и всички възможни инстанции. 1000 лв. е глобата за просрочено регистриране на нов работник. Така че задната дата тръгва с - 1000 на месец  newsm78 за това ми е извънредно интересно дали  какъв вариянт е направила сестра ти.
Предпшолагам е била на граждански договор 6 месеца и за това.....но разпитай че за всички тук е важно и интересно.

ПС Има тема майчинството счетоводно, където са обяснени всички влезли в сила закони

# 284
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Момичета, пуснах новата тема. Като стигнем до 20-а страница може да се местим в нея http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=380626.msg10536765#msg10536765

Пускам я малко по-рано, че като ме налегне сега гаденето няма да ми се сяда на компютъра.

Ако някой не се вижда в списъка да свирка, както и ако има бъдещи мами с уточнен термин.

Общи условия

Активация на акаунт