Чака бялото кокиче АВГУСТинче да закичи!

  • 12 678
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919
Ех, днес ще падне голямо стискане на палци. Дивена, всичко леко да мине пожелавам и скоро да сте си удома двечките. Hug Hug Hug
Бобче, супер новини.  Grinning
Ади, ама страшна ти е бърборанката!  Peace
Тони, аз на твое място нямаше да имам такова търпение, а щях директно да  #2gunfire Ей, ама как може да има такива хора. Twisted Evil
Морска, искаме снимки, искаме снимки. Heart Eyes
Лелка, не мога да ти кажа точен номер на Сашко, защото си зависи от марката. На Sela например, на които станах страхотен фен, вземам директно за 2 годинки (то те нямат и по-малки де). На Бенетон вземам S или XS, според модела. От Джъмбо последно му купувах слипчета и потничета за възрастта 2-4 годинки. Иначе, когато мъжа ми носи нещо от чужбина или пазарувам от ebay вземам за ръст 104 см. Не че е толкова в момента, но за да съм сигурна, че ще му стане и ще може да го носи поне още половин година. По принцип от доста време не купувам нищо, което да е за дете под 2 годинки.

# 286
  • Мнения: 1 554
за дрехите и аз не купувам под 2 Peace но маратонките ще ги носим до 1 клас Joy бая са му големи 2 см луфт има от пред Crazy
ох още нищо не съм снимала,че сега мъжете спят,а аз след малко ще се оправям,че съм на детски рд,но Теди няма да го вземам Flutter

ще снимам обещавам Peace

ах как се дразня на такива бабички,аз ги правя луди гъби,като неразбират да не се обаждат #Cussing out

# 287
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919
Морска, натъпчи отпред памук и няма да има проблем с носенето.  Peace  Ти си мислиш, че ще е до първи клас. Нали Теди също ми е с голям крак. И аз така като взема нещо по-голямо и се успокоявам, че ще си ги носи до първи клас. Да, ама не. То не бе крак, не бе чудо - расте с такава скорост, че хич незнам какъв номер ще носи в пубертета. Че и Сашундера с голям крак. Абе на татко си са се метнали определено, иначе аз съм кинт и двайсе с вдигнати ръце, че и с малък крак.  Mr. Green

# 288
  • Мнения: 660
Здрасти мамчета  Wink
Дивена,успех,чакаме да се включиш с хубавата новина.....
Ади Ивон голяма бърборанка,но аз нещо не можах да чуя хубаво,понеже звука ми беше тих и приглушен,сигурно от тонколонките ми..
Вале,Честит ти спортен комплект и аз си взех преди 2 седмици един черен анцунг на Адидас,сега търся черни маратонки..
Ния браво  за изпитите Peace Peace Peace
Тони и Тото супер са момченцата ти,а на оная дърта скочубра  в парка,хубаво си я подредила Twisted Evil
Бобченка,супер ,че малката ти Йованка е вече на 6  Peace Heart Eyes
Ние уикенда обикаляхме ресторантите набелязани за тържеството ни,спряхме се на 1 да видим в понеделник  с управителката на комплекса какви оферти ще ни подготви.
Също така моя си хареса костюм много гъзарски един на Кашарел,втален и един на Денил.Гледахме и в Хюго Бос,но нещо не му допаднаха.Голяма скъпотия тези  костюми бе,ама аз си мълча,че да не се скараме,иначе моята рокля,ще е по-евтина от неговото облекло,ама той е по-голям гъзар от мене хахахахах Другата седмица ще ходим да си запазим ден и в обредната зала на ул.Леге,дано има дати,че много лошо иначе Rolling Eyes...

Ами айде допис,отивам да ям царевичен качамак,много го обичам със сиренце и масълце а и е доста полезен Crazy Simple Smile

# 289
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919
Яхуууу newsm44

здравейте момичета
нося радостна вест
днес Дивена роди момиченце newsm51
3.900 кг и 52 см
тя е добре. раждането е минало леко
поздравява ви    bouquet  и когато се придере вкъщи ще разказва


ДИВЕНА, ЧЕСТИТА ДЕВОЙКА! ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО, МНОГО УСМИВКИ И РАДОСТ ДА ВИ НОСИ У ДОМА!

Последна редакция: нд, 22 мар 2009, 15:45 от lulumba

# 290
  • Мнения: 1 380
Честито Дивена!!!

# 291
  • Мнения: 2 069
Цитат
здравейте момичета
нося радостна вест
днес Дивена роди момиченце
3.900 кг и 52 см
тя е добре. раждането е минало леко
поздравява ви    bouquet  и когато се придере вкъщи ще разказва

 Thinking ами аз щях да казвам радостната вест но са ме изпреварили  Hug

още веднъж
честито скъпа Дия
нямам търпение да те видя    bouquet  bouquet  bouquet

# 292
  • Мнения: 1 554
Дивена честита малка госпожица,да е най послушното бебе  bouquet

ето ги,довечера ще се натъкмя в тях и ще ви се покажа Grinning http://s282.photobucket.com/albums/kk249/pisito1983/?action=view … ture992922318.jpg

Последна редакция: нд, 22 мар 2009, 16:04 от Морска

# 293

Общи условия

Активация на акаунт