за противозачатъчните

  • 3 254
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 92
MalaRiA,ако правилно съм разбрала въпроса ти мисля че в седем дневната пауза в която не пиеш хапчетата(след 21 дневния прием)си  защитена така както и в дните на прием .Колко време смяташ да пиеш REGULON?Ако си от София да ти дам блистера който ми остана.

# 16
  • Мнения: 830
Момичета, имам питане.
От януари пия Регулон и до сега винаги ми е идвало на вторият ден след като свършат хапчетата. Обаче този месец ми дойде чак на 4-я ден, излишно е да казвам, че бях полудяла... Crazy
Случвало ли се е на някоя друга и нормално ли е?
Благодаря предварително   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 6 210
BENI MAMA, аз не пия регулон, а други противозачатъчни, но не се притеснявай. Рядко се случва, но се случва, включително и на мен Simple Smile. Просто с хапчетата цикълът става като по часовник и за това такива разминавания от ден-два ни тревожат.

# 18
  • Мнения: 830
Да, затова се притесних, защото става изключително редовен и за 2 дена закъснения щях буквално да изперкам.
Благодаря ти много.   bouquet

# 19
  • Мнения: 92
BENI MAMA никакво изперкване  Simple Smile момичета, дано на вас не ви се отразяват хапчетата така ,както на мен.За 2 месеца ми докараха и килограми и гъбична реакция,но плюса им бе,че ме спасиха от голяма киста появила се след оперативно.                                            Както казват монетата има две страни.

Общи условия

Активация на акаунт