Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 459 721
  • 11 632
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 959
УНГ-д-р Атанас Гюлев,ВМИ хирургиите на Пещерско шосе,изключително внимателен,учтив,загрижен и любезен млад доктор. Peace

# 616
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Някой скоро да е ходил при д-р Пелев? Каква е цената на прегледа?

# 617
  • Мнения: 76
Някой скоро да е ходил при д-р Пелев? Каква е цената на прегледа?
Aз съм редовна при Пелев и на ехографа е 25 лв. и на кушетката е 25 лв.

# 618
  • Мнения: 7
Здравейте.... борим се със стерилитет вече 5г.но резултат няма.Моля някой да ми препоръча кадърен лекар в тази област.Предварително благодаря на отзовалите се....

# 619
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Здравейте.... борим се със стерилитет вече 5г.но резултат няма.Моля някой да ми препоръча кадърен лекар в тази област.Предварително благодаря на отзовалите се....

Ами по-добре  се насочете към София.Тук има голяма вероятност да загубите доста време и пари , преди да има резултат.

# 620
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 078
Здравейте!
Моля, препоръчайте ми добър хематолог в Пловдив, работещ по ЗК. Майка ми е с желязодефицитна анемия и не могат да установят от къде идва. А и хематологът, при когото е ходила, не си дава много зор Confused Искаме да го сменим с някой съвестен, стриктен и загрижен такъв. Crazy

# 621
  • Мнения: 1 163
Здравейте!
Предстой ни влизане във ВМИ на дъщеря ми другата седмица.Тя е на 10 години,моля ако наякой знае да ми даде информация да ли мога да вляза с нея в клиниката?

# 622
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
vivi75, ако сте в детска клиника не би трябвало да имате проблеми.

# 623
  • Мнения: 33
Здравейте!
Моля, препоръчайте ми добър хематолог в Пловдив, работещ по ЗК. Майка ми е с желязодефицитна анемия и не могат да установят от къде идва. А и хематологът, при когото е ходила, не си дава много зор Confused Искаме да го сменим с някой съвестен, стриктен и загрижен такъв. Crazy


Аз ходя при Кирова в Св. Георги, на Васил Априлов 15. Не знам колко е добра, защото при друг до сега не съм ходила, но винаги има доста хора. Като цяло съм доволна, има много добро отношение към пациентите, обяснява и следи нещата с месеци, а не просто един преглед и това е!

# 624
  • Мнения: 1 163
vivi75, ако сте в детска клиника не би трябвало да имате проблеми.
bim_bam,точно за там сме за ендокринологията  ще ходим във вторник най-вероятно.Дано ме вземат ,че ще се побъркаме Sad

# 625
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Здравейте,момичета Hug

Моля препоръвайте ми добър детски гастроентеролог.

Благодаря предварително!

# 626
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Здравейте,момичета Hug

Моля препоръвайте ми добър детски гастроентеролог.

Благодаря предварително!
доц.бошева-служ.тел-602547,мобилен-0898631424

# 627
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Здравейте,момичета Hug

Моля препоръвайте ми добър детски гастроентеролог.

Благодаря предварително!
доц.бошева-служ.тел-602547,мобилен-0898631424

Много благодаря Hug

# 628
  • Мнения: 22
Искам да добавя д-р Кръшков(Селена) и като работа и като човещина  Peace

Надявам се да добавя тук и д-р Матев(Селена),но това ще го видим Юли месец  Peace

# 629
  • Мнения: 33
Искам да добавя д-р Кръшков(Селена) и като работа и като човещина  Peace

Надявам се да добавя тук и д-р Матев(Селена),но това ще го видим Юли месец  Peace

и аз да дам един глас за д-р Кръшков, който ми направи втората ФМ, имаше съмнения за стомахчето, че е много малко и ме извика след две седмици да го види отново само него без да платя нищо. Много ми обясняваше през целия преглед, доволна съм.

Общи условия

Активация на акаунт