Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 13 март 2009, 11:45 ч.

Бял списък за гр. Пловдив

• 1 829 857
  • 8 519
  •   3
Отговори
# 8 445
Информация за д-р Анеса Георгиева някой може ли да сподели? Къде работи, как се записва при нея, контакти?
Да повдигна питането си.
Това дава Гугъл. Не познавам лекарката.
https://www.credoweb.bg/profile/5592/d-r-anesa-georgieva/about?expandedInfo=true

# 8 446
  • Пазарджик
Здравейте!Бих искала да ме насочите към лекар.Моят мъж при стрес започна да вдига кръвно.Не е постоянно ,а моментно.Проблема е,че вдига до 200.Към кардиолог или невролог трябва да се насочим.

# 8 447
  • Пловдив
Защо не отидете при джипито и той/тя да прецени къде да го изпрати. Във всички случаи ще знае по-добре от нас.

# 8 448
  • Пазарджик
Вече ходихме преди няколко месеца.Направихме и консултация с кардиолог.Изписаха лекарства които по по схема.Около 1г.нямаше проблем до днес.Въпросът е ,че сме от малко населено място и се съмнявам в компетентността на нашите кардиолози и искам да потърсим второ мнение и се зачудих дали не е за невролог,защото всичко е на нервна почва.

# 8 449
  • Точно където трябва
А добър детски гастроентеролог може ли да препоръчате?

# 8 450
А добър детски гастроентеролог може ли да препоръчате?
Детски гастроентеролог - Д-р Иван Янков - педиатър, детски гастроентеролог - УМБАЛ " Св. Георги" - клиника по педиатрия , отделение по гастроентерология приема и на кабинет.

# 8 451
  • Точно където трябва
Благодаря, Тони, сега го видях и аз. Намерих този телефон 0889582886. Дали е актуален? С какво работно време е, приема ли в събота, къде му е кабинета и цена на преглед с ехограф?

# 8 452
Ели, това открих аз и е актуално до колкото знам.
Доктор Янков вече преглежда и с направления в кабинет на ул. "Радецки" 43, Пловдив. Телефонът му е (и на който се звъни за часове) 0889582886. Simple Smile Дано съм била полезна!
Не мисля обаче, че работи в събота.

# 8 453
  • Точно където трябва
Някъде прочетох, затова питам. Ще звънна и ще споделя.

# 8 454
  • Пазарджик
Не мисля обаче, че работи в събота.
[/quote]
Преди 2години водих дъщеря ми и работеше и в събота.За ехограф не знам дали има.Нас ни водеше в отделението за да ни направи пълни изследвания и там я прегледаха на ехограф.

# 8 455
Да кажа и аз... Янков-гастро е уникален! Няма да сбъркате!

# 8 456
Информация за д-р Анеса Георгиева някой може ли да сподели? Къде работи, как се записва при нея, контакти?
Здравейте има частен кабинет, но рядко ходи там. Всеки ден до обяд е в окръжна болницата в детско. Тя е завеждащ отделението. И ако отидете там може да ви прегледа. Имам тел номер при нужда.

# 8 457
  • Пловдив
Благодаря, Тони, сега го видях и аз. Намерих този телефон 0889582886. Дали е актуален? С какво работно време е, приема ли в събота, къде му е кабинета и цена на преглед с ехограф?
За събота, не знам дали преглежда, но му се обадете по телефона. По принцип отговаря. Ще изслуша проблема и ще даде час. Нас миналата седмица ни извика още на следващия ден в 21.00 ч.вемерта в кабинета на преглед. Работи само с направление, няма платен прием. Има ехограф в кабинета.

# 8 458
  • Точно където трябва
Благодаря на всички! Много полезно инфо!

# 8 459
Може ли координати за Диспансера (до Гребната база) и ако може да препоръчате специалист- ако има такива там към които трябва да се обърнем, не съм запозната? Имаме направление във връзка със сколиоза (дете на 8 г)- за физкултура (не разбрах само това или включва и друго).

Общи условия

Активация на акаунт