Бял списък за гр. Пловдив

  • 2 480 500
  • 11 736
  •   2
Отговори
# 8 610
  • Мнения: 2 854
др. Димитрова, на ул. "Скопие" 1 се намира.

# 8 611
  • Мнения: 1 053
др. Димитрова, на ул. "Скопие" 1 се намира.

Благодаря за бързия отговор, ще изчакам и други да се включат, по удобно за мен е в Центъра и Смирненски, но в краен случай и до Кючука ще отида  SmileSmile

# 8 612
  • Пловдив
  • Мнения: 3 363
Клиника "Станков" в Гранда мисля, че работят - 032/633855

# 8 613
  • Мнения: X
Препоръчайте добър уролог, от който сте доволни. От една година не мога да се отърва от цистита. Няма значение в кой квартал е и колко взима, само да си разбира от работата.

# 8 614
  • Мнения: 1 406
Д-р Цветков в Каспела.

# 8 615
  • Мнения: 54 833
Препоръчайте добър уролог, от който сте доволни. От една година не мога да се отърва от цистита. Няма значение в кой квартал е и колко взима, само да си разбира от работата.

Лични впечатления нямам, но едно момиче от форума много ми я похвали.
Богдана Попова
https://superdoc.bg/lekar/bogdana-popova

# 8 616
  • Мнения: 680
Miss_74, с две ръце съм за д-р Вангелов близо до Новотела!

# 8 617
  • Мнения: 1 776
Някой има ли наблюдение за хирурзите в Каспела, става въпрос за слабинна херния, може би няма да се наложи операция, но за мнение поне, или трябва друг специалист?

# 8 618
  • Мнения: 7 715
имам нужда от насока за ортопед, за бебе става въпрос ...

# 8 619
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 748
Здравейте, трябва ми добър ревматолог или друг лекар, който да ми назначи лечение на остеопороза, която се доказа с изследване на костна плътност. Мнения за д-р Алиманска от Медлайн имате ли?

# 8 620
  • Мнения: 10 658
Някой има ли наблюдение за хирурзите в Каспела, става въпрос за слабинна херния, може би няма да се наложи операция, но за мнение поне, или трябва друг специалист?
Приятел се оперира там преди 2 години от същото, от Бургас се домъкна Simple Smile На 2 ден го изписаха и си тръгна с колата обратно..
Нямам идея за доктора, но много ги хвалеше, че са внимателни.

# 8 621
  • Мнения: 2 015
Здравейте, трябва ми добър ревматолог или друг лекар, който да ми назначи лечение на остеопороза, която се доказа с изследване на костна плътност. Мнения за д-р Алиманска от Медлайн имате ли?
Според  мен проф. Панчовска и д-р Каралилова са прекрасни специалисти.

# 8 622
  • Мнения: 1 406
Ортопед за бебе препоръчвам Д-р Арнаудов.

# 8 623
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 748
Здравейте, трябва ми добър ревматолог или друг лекар, който да ми назначи лечение на остеопороза, която се доказа с изследване на костна плътност. Мнения за д-р Алиманска от Медлайн имате ли?
Според  мен проф. Панчовска и д-р Каралилова са прекрасни специалисти.
Благодаря много, а те ревматолози ли са или ендокринолог,  не съм сигурна при кого да отида? И къде преглеждат? Остеопорозата ми е  -3.9 Костна плътност с висок риск от счупвания.  Аз спортувам активно и се притеснявам.

# 8 624
  • Мнения: 1 053
Някой има ли наблюдение за хирурзите в Каспела, става въпрос за слабинна херния, може би няма да се наложи операция, но за мнение поне, или трябва друг специалист?

Проф. Д-р Росен Димов, добър е, ако искаш се консултирай с него Smirk

Общи условия

Активация на акаунт