Септември'09 - 12

  • 10 215
  • 302
  •   1
Отговори
# 270
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Гледам вече за ваканции си говорите.Аз искам малко в България,но ще стане чак за Коледа или НГ.До тогава ще си стоим тук на топло,а лятото ще се киснем в морето. Wink
neky добре,че ме подсети да пия вода.Доктора каза на ден по 3 литра да пия,а аз с голям зор пия по 2 чаши.И сега ще трябва насила да се наливам. Tired
За витамините-сега пия само фолиева.Но от 5м започвам желязо и някакви витамини Генокомплекс(май ги няма в БГ).Това желязо много го мразя.От него миналия път постоянно имах запек,а накрая и хемороиди.Та се чудя дали да го пия,като и във витамините има желязо newsm78
Валка,много готина прическа.И аз искам да се подстрижа,но тук имам горчив опит с испанските фризьори и май ще се въздържа. ThinkingПоследния път като ходих,исках само да ми оберат цъфналите крайчета.Обаче фризьорката прояви самоинициатива и накрая от коса до плешките ,излязох с 2см коса на главата си.Просто не можах да реагирам на време,и до като фризьорката ми говореше мило,хвана ми косата и я отряза да дъно.Аз така ShockedИ накрая искаше и да ме боядиса. Crazy

# 271
  • Мнения: 83
Анита има си начин с водата. Аз пия по 2-3 литра вода на ден... от бутилка. Това го научих от една диета, която правих преди да забременея. Вземаш си бутилка 1,5 и малко по малко, през половин час .... докато я изпиеш. После следващата. В началото е трудно, но свикваш.
Аз в началото имах убийствен запек. Справих се. Вече пети ден пия желязо и нямам проблем. Въпросът е не толкова до желязото, колкото до храните, които хапваш. По-често готвено - грах, зелен фасул, бамя, леща...., по-рядко картофи и сухи храни, често плодове. Винаги съм имала нередовен стомах, но сега започнах почти всеки ден да ходя, ако не успея първия ден, втория ден сядам в тоалетната и след малко става, но водата определено доста помага. Има и едни сокове на кока-кола тук - плодови с фибри, те също ми помагат.

# 272
  • Мнения: 1
Момичета, току-що съобщих на шефката си, че ще ставам мама!
Тя милата много се зарадва, а аз два пъти повече! Много ме беше страх как ще реагира!
Дори се съгласи да ме осигуряват на по-висока заплата, а аз да си доплащам осигуровките, за да мога да получавам по-голямо майчинство! Толкова съм й благодарна!  Hug

# 273
  • Мнения: 141
Браво Ianita, много се радвам за теб  Hug Наистина много позитивна и насърчителна постъпка от страна на шефката ти.
Пожелавам ти да ти предстоят още по- хубави моменти Simple Smile

# 274
  • Мнения: 1
Горска Китка, благодаря ти! Пожелавам на всички вас само положителни емоции! Heart Eyes

# 275
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Честито Янита Hug. Една страхотна новина на фона на неразбраните шефове

# 276
  • Мнения: 1 024
Благодаря за отговорите! Значи другата седмица съм на БХС. Сега се връщам от консултация. Отчета: не съм мръднала нито грам, което ме учудва, защото отдавна не закопчавам дънките си, с бебчо всичко е наред, ще си продължавам хапчетата и така... Определено съм доволна, че избрах да си плащам и допълнителни прегледи. Не мога да сравня прегледа по ЗК днес със този, който ми правят в частната клиника.
Поздрави на всички!

# 277
  • София
  • Мнения: 54
Kalitea, и аз съм все още на -1 кг спрямо януари месец, но вече нося панталони за бременни, защото иначе ме боли корема, аз работя на компютър цял ден, т.е. сядам на стол, и няма друг начин, иначе е неудобно. С тези панталони направо се родих, взех си два чифта преди 3 седмици и ми е много добре. Корема си расте и без да наддаваме килограми. Моята майка ми каза да не се притеснявам за килограмите защото бебето си взима първо това, което му е нужно, т.е.  по вероятно е моят организъм да е лишен от нужните нутриенти а не неговият. Това поне в първите месеци. Не знам дали е вярно, но мен успя да ме успокои с това Simple Smile
Аз днес цял ден се разправям с тъпите служителки от фирмата, от която си купихме апартамента, искаме да си пускаме трифазен ток и ни трябват някакви чертежи от ел. инсталацията, а тези женици дето работят там все ми подготвят грешни схеми #Cussing out Утре ще ходя трети ден по ред в техния офис, дано е за последно. Писна ми от проблеми покрай апартамента, просто наистина новото стройтелство е много зле  Confused Дано успеем да правим всичко необходимо преди да се ражда бебето  Tired Просто си се представям как ще се занимавам с майстори до последно.  ooooh!

# 278
  • Мнения: 1
Аз вече съм с 5 кг. нагоре и започвам да се притеснявам... Хапвам колкото и преди, не се тъпча, по 1 филийка хляб на ядене, не прекалявам със сладкото...  newsm78
И аз вече не мога да си закопчавам дънките, направо се чудя какво да обличам вече! Ходих в халите в Пловдив, има 1 магазин за бременни, ама то още ми е рано да купувам такива дрехи... да му се не види, освен анцунзи да купувам, но те пък стават само за вкъщи!

При вас как е положението?

# 279
  • Мнения: 141
Ianita, може ако искаш да си купиш дрехи с 1-2 номера по- големи. Или ако искаш си купи някой и друг панталон, чийто колан е в комбинация с ластик...
А по- нататък като ти нарастне повече коремчето ще си купуваш дрехи за бременни Simple Smile

# 280
  • София
  • Мнения: 54
Аз вече съм с 5 кг. нагоре и започвам да се притеснявам... Хапвам колкото и преди, не се тъпча, по 1 филийка хляб на ядене, не прекалявам със сладкото...  newsm78
И аз вече не мога да си закопчавам дънките, направо се чудя какво да обличам вече! Ходих в халите в Пловдив, има 1 магазин за бременни, ама то още ми е рано да купувам такива дрехи... да му се не види, освен анцунзи да купувам, но те пък стават само за вкъщи!

При вас как е положението?
Аз пък реших, че тези панталони са прекалено скъпи, за да ги нося само в края на бременността, така че си ги нося от сега  Laughing А те имат един ластик, което се регулира, и можеш да си го пускаш по широко, когато има нужда. Не знам, аз съм много доволна, много ми е добре така. А си взех българска марка, Рени, и даже изглеждат добре.

# 281
  • София
  • Мнения: 462
При мен положението с дрехите е зле ooooh! И аз като pocahontas80 съм все още на -2, -3кг от януари, но си купих едни дънки и един панталон за бременни. Иначе и моите дрехи си ми стават, но като стоя по цял ден в офиса пред компютъра и ме заболява коремът. А с тези новите дрехи съм днес за пръв път и се чувствам още по-ужасно. Не знам, като стана си ги придърпвам нагоре и ми идва долната част на "пояса" до средата на корема. Като седна си ги смъквам обратно надолу, защото ми притискат. Та не знам, нещо аз ли не уцелих, не знам. В магазина ми казаха, че така трябва да ми седят, ама съм си направо като прищипана. Дано да посвикна малко.

# 282
  • Мнения: 5 026
Аз вече нося бременни панталони.Имам си коремче и са ми супер удобни.

# 283
  • София
  • Мнения: 54
Ето сайта http://www.reni-fashion.com/bg/catalogue-01.php
Само, че не всичките модели са тук, аз си купих едни кадифени панталони дето ги няма. Не че са не знам какво, ама са удобни, поне за мен.

# 284
  • Мнения: 1
Аз засега ви казвам ЧАО, тръгвам си, отивам да почивам най-сетне след този тежък работен ден!

Приятна вечер на всички!

 newsm44

Общи условия

Активация на акаунт