Отговори
# 75
  • Мнения: 87
радвам се че избора ми е добър

# 76
  • Мнения: 13
Добро утро, сладурани!

Добре дошли на двете нови мамчета  welcome

geribg   да ти е жив и здрав рожденника, много да се обичате и да е най-добрия татко  Heart Eyes

При мен нищо ново - отбелязахме подобаващо рожденния ден на милия и вчера той реанимира почти цял ден  Mr. Green и ето, че започна пак нова седмица. Аз в четвъртък съм на ЖК и нямам търпение да видя малкото  newsm32 акробатче.

Успешна седмица на всички.

# 77
  • Мнения: 336
Бонжур Дами!

И на мен започнаха да ми се подуват краката, а и съм метнала вече 17 кг. отгоре и дори бременните панталони вече не ми стават. Бях се подтиснала миналата седмица от факта, че чисто нов панталон за бременни, който купих специално за последните месеци изобщо не ми става, но ми мина вече.

С купуването на дрешките за бебешора вече приключих, чакам последно една редутска поръчка, а бабите като видяха как съм се развихрила му отпуснаха и те края и сега се чудя вече къде да натъпча всички тези дрешки.

Има ли някой за лекция в петък в ЦУМ, да се преброим? Аз ще ходя.

dave86 добре дошла при нас, но с най-добри чувства искам да те помоля като пускаш постинг да не е с по 1 изречение, защото имаш много лентички и пълниш страниците.

# 78
  • Мнения: 87
като стана дума за ЖК искам да поитам всеки пътли ви гледат на видеозон мен за цялата бременност са ме видяли  3 пъти а ходя всеки месец по 1 път платила съм си 1 и 1 4д дала ми е само една сника икам да ми сподели някой как е.Аз като отида ве ме мери и това е. До сега съм качила 12 килограма коремчето ми е малко като че ли незнам.Казват че тези които пушат през бременноста корема им е по голям защото развиват повече палцента аз не пуша  .Така е по добре нали.

Последна редакция: пн, 16 мар 2009, 11:41 от dave86

# 79
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 562
dave86,подписа ти е огромен и нарушаваш правилата на форума.Махни едната лента Peace

# 80
  • Мнения: 745
Добър ден и от мен Hug
Фелина ходя в Майчин дом при М.Яков на прегледи и там ще ми правят секциото. Оххх голям страх ме гони. Първият път отново със секцио раждах, ама тогава не знаех какво е, пък сега като знам......... ooooh! А датата си я определих сама - той ми каза да си избера дата от ..до.. и така. Исках да е на 10.05 /свекърът е роден тогава/, обаче то пък неделя се пада и затова 11 избрах.
Качила съм вече 13 кг. и ми е едно тежко такова, като мечка ходя Laughing
Вие пазарите ли дрешки вече? По колко комплекта ще трябват? / срам не срам ама съм забравила/

# 81
  • Мнения: 849
Привет, момичета!
Гери, да ти е жив и здрав рожденика!
За нас вчерашният ден беше дооооста изморителен, но и ползотворен  Grinning. Първо успяхме да поизчистим детската стая, остава да оправим зоната около прозореца и като сложим кошарките на бебките ще е напълно готова.
Освен това, след хилядите умувания и поредната смяна на концепцията, най-после направихме голямата крачка напред и поръчахме количката и шкафа с ваничката и повивалника и запазихме креватчетата на бебките. Спирам да ровя из нета по темата - КРАЙ!!! Голямо чудене беше, не мога повече  ooooh!.
В крайна сметка кошарките ни са ето тези - http://www.premaman.com/wapr/img/en/folderint2009_pdf/page124.pdf. Долу вдясно най-тъмната е нашата х2. Има три нива на подматрачната рамка, а решетката от едната страна може да се монтира по-ниско.
Количката ни последно е Hauck Duo Sunny Garden, ето я - http://www.premaman.com/wapr/img/en/folderint2009_pdf/page239.pdf. Съвсем малко по-скъпа е от тази на ABC Design, която бяхме харесали. Но има една съществена разлика - предното колело на триколката на ABC Design не се върти изобщо и за да се завие нанякъде трябва да се надигне цялата количка, а в количката на Hauck предните колела се въртят на 360 градуса. Аз малко след дъжд качулка, ама - Сиска, какво ти е мнението за Hauck по принцип?
Взехме и ето тази ваничка с повивалник, на четирите крака долу вляво - http://www.premaman.com/wapr/img/en/folderint2009_pdf/page89.pdf.
Изобщо, за половин час мъж ми сериозно поолекна  hahaha. Но като се замисля, сигурно и повече бихме наринали за подобни неща и ако беше само 1 бебе. А пък поне така знам, че сме им взели хубави, качествени неща.
Що се отнася до сгъваемите кошари, доскоро САМО хубави неща бях чувала за тях и първоначално си мислехме да вземем две такива. Почти всички около мен ги ползват и са изключително доволни. ОБАЧЕ преди 10тина дни племенника взел, че се преобърнал с неговата и направо си разбил щурата кратунка. Хлапето е на няма и 8 месеца. Ама е щуро. Изправя се от известно време, скача и ... накрая по глава барабар с кошарата. Майка му и баща му още не могат да проумеят как се е случило това... Кошарата е хубава, уж стабилна, ама на... Оттогава всичко живо около мен като ревна - не, в никакъв случай такива... Общо взето, зависи явно от детето. Повечето деца до 2рата си годинка ги ползват, други едва 7 месеца устискват. Ама знае ли човек какво диваненце ще му се падне...
Лек и хубав ден, момичета!

# 82
  • Мнения: 2 172
Аз пак не мога да заспя . Ще си гледкам сериалчетата дано поне мааалко ми се доспи.

Някоя от вас мами да е посещавала фирмените магазини на Чиполино?  Казаха ми , че на "Голямоконарско шосе"  на изхода на Пловдив към магистрала Тракия  , имало такъв. Цените били доста по-ниски в сравнение с тези в магазините - дистрибутори. А аз съм си харесала тяхната кошарка Цирк и ако там наистина е по-евтино да вземем да спестим някое друго левче.

Лека нощ

Добре дошла на новата мама   bouquet

Аз ходих във фирмения им магазин и наистина цените са малко по-ниски.Асортиментът на колички е огромен(има всичките модели).Конкретно за тази кошарка нямам отзиви,но самият магазин е доста голям и момичетата са много любезни.Пада се на изхода на Пловдив след ТХВП-то(до КАТ).

# 83
  • Мнения: 30
Здравейте  bye
Аз бях малко по провинцията, но сега наваксвам с четенето и се включвам Peace
Гери ЧРД на половинката Tada Да те слушка и да не те ядосва за нищо  bouquet
Зайче много готина кошарка coolcool Аз си имам, но ако трябваше да избирам това е и моят модел. Да те питам повивалника колко струва и какви са му габаритните размери? Само такова нямам, а ще ми е много необходимо, но мястото ми е доста ограничено та трябва да се съобразявам.
Да се пооплача  cry В петък разбрах, че съм контактна със скарлатина Rage Днес си пуснах изследвания, но ще са готови чак в четвъртък, а до тогава #Crazy Поради тази причина съм във болнични и ще се върна на работа чак когато бебо стане детето yes Таза ме боли зверски вече, но съм решила да търпя докато мога и чак тога да пия но-шпа (е първо ще трябва да говоря с док пък после ще ги пия Blush). В петък съм на консултация и нямам търпение да видя дивака #Silly. Вече му отеснява и май мисли да си разшири "квартирата" направо през корема Mr. Green

# 84
  • Мнения: 172
Ей, няма отърваване от тая скарлатина!На Алекс в ДГ не могат да я изчистят четвърти месец вече!А е много гадна и опасна, особенно за нас!Цяла София е пламнала!

# 85
  • Мнения: 849
idar, стискам палци за хубави резултати!!! Но не се шашкай, каквито и да са. Доколкото си спомням покрай случката с детенцето на Бейлис, скарлатината не е опасна в последните месеци... За шкафа ти пуснах ЛС.

# 86
  • Мнения: 367
Браво на мамите с пазарувките. Честито н всички  Hugскоро дребосъците да спинкат в кошарките и количките.
Зайче на Хаук нещата са здрави и хубави . Материите не избеляват. Ще си доволна.
Аз доскоро се окопавах в нета за сгъваема кошарка. Нали уж ще се местим и не ми се купуват още постоянни мебели.
Вижте какво си харесах.
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3054
Както е на снимката е на второ ниво , но в магазина ми обясниха че над това ниво се слага матрачето и бебето дори и на високото ниво си спи на матрак а не като на другите кошарки на тази висящата част .Накрая това по средата се маха и матрака се слага на дъното на кошарката. Сящата марка като количката е и същите цветове. Аз още имам да пазарувам . Хич не сме готови.
Днес казах на мъжа ми че ще направя списък и ще го чакам като си дойде с него двамата да донапазаруваме за да може и той да усети от тая тръпка Joy То за мен тръпка де ама за него не знам ... newsm78 Миличкия той.
Като гледам какво ни остава - ваничка за къпане, легълце, матраче, въртелешка за леглото с лампичка и мелодийки, 2 комплекта чаршафчета с обиколници и балдахинче (може да ни ушият едно със синьо куполче и прозрачен воал и да си става за легълцето)одеалце за вкъщи, одеалце за количка по-тъничко, спално чувалче тъничко, хавлийка за къпане, още дрешки бодита и панталончета, обувчици (те не че са като истински обувки ама да е завършен тоалета  hahaha) Ми не е толкова много като че ли.
И 2 малки шишенца за вода и чайчета.,бибки 2 , ножичка за ноктенца, термометър .
Сега ще го сметна в пари ама това няма да го пиша тук Joy Joy Joy
Абе май в 1000 лв ще се включим.
После на всяка разходка играчки и лигни всякакви  smile3503
И да гледаме да не гневим любимия хахахаах.Ама големи хубости по тия магазини...

Ах леле Идар стискам палци всичко да се рамине  newsm10

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 180
Това ще бъде моята кошарка - засега http://www.chipolino.com/showpop.php?product=1714

Фелина , прочетох ти списъка и ми хрумна нещо. Защо ти е обиколник като и ти ще си вземаш сгъваема кошарка? Аз мислех,че като е мекичко отстрани и ще имам едно разходче по-малко и смятах да не вземам комплект чаршафи с обиколници. Но пък съм много неориентирана и ще ми дойде добре едно съветче в това отношение.

# 88
  • Мнения: 70
Здравейте момичета!

Как сте в този мрачен и дъждовен ден? Завиждам (благородно, де) на всички, които не са на работа и могат да си полегнат на спокойствие вкъщи, че аз за съжаление не съм от тях Sad

Гери, да ти е жив и здрав рожденника, да се обичате и да сте щастливи заедно!

Бейлис, за желязото, нали знаеш, че трябва да се пие след хранене, точно защото дразни стомаха. Аз пиех Малтофер, нямах проблеми със стомаха.

Да ви се похваля - в събота бях на преглед - нашият младеж расте ли расте, отново е с 2 седмици напред с материала и вече е 2200 гр.  Grinning
За кошарките - и аз много се колебая сгъваема или дървена да е. Бяхме решили дървена, но пък наскоро моя позната ми разправя, че техния бебок като започнал да  се върти в леглото, се удрял в решетките и в таблите, освен това били по-ниски (май) и се прекатурил през леглото. Та започнах да мисля за сгъваема, но то ето, че и с нея има проблеми newsm78

# 89
  • Мнения: 367
Mirayes само защото са красивички.
Не че без него не става. харесах си едно комплектче с обиколник в Премаман с едно зайче и мече - шаренки такива и едни с жаби и водни лилии.
Отдоло и обикновенно чаршафче да сложиш пак е сладурско.
Аз затова искам и по-едноцветна кошарка - да не стане циганска каручка накрая hahahaче то от мерак кошарка,чаршафи въртелешка и всичкото шареноооо...

Mushinka мойта щерка я гледах в кошарка на Грако сгъваема с 2 нива. Никакъв проблем. На Зайчето племенника явно е диваче и се е катерил на кошарката за да я обърне. Ама то и на дървено легло да се увисерчи и него ще го обърне 10-15 кг човек - колко му е.

Допълвам си поста - някой знае ли дали има развитие с тия парички за майките редовни студентки?
                                  Ще ги бъде ли , няма ли да ги бъде ?Те са 2880 лв и чак не ми се вярва министерството да се бръкне            толкова много  newsm78 но пък знае ли се  Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 16 мар 2009, 14:19 от Felina

Общи условия

Активация на акаунт