Отговори
# 90
  • Мнения: 172
Момичета, имали някоя от вас счетоводителка?

# 91
  • Мнения: 849
Mushinka мойта щерка я гледах в кошарка на Грако сгъваема с 2 нива. Никакъв проблем. На Зайчето племенника явно е диваче и се е катерил на кошарката за да я обърне. Ама то и на дървено легло да се увисерчи и него ще го обърне 10-15 кг човек - колко му е.

Определено е диване!!! Страхотен сладур е и страшно го обичам, но наистина е луда калинка. Като го гледаме, на майка си се е метнал, а тя като моя кръщелница и по-малка братовчедка от раждането си попива ценен пример и от кака си (мен де). Та затова не ми се дава и да помисля дори за подобна кошарка, защото според родата поне едната бебка ще е луда за връзване, на майка си.  Joy Но иначе кошарите си струват. Ако при нас концепцията не се беше променила, и ние такива щяхме да вземем. Като ви разказах тази история, идеята ми беше, че може инвестицията да се окаже по-краткосрочна от очакваното. Просто от детето зависи. А че ще върши перфектна работа поне 6 месеца, това е сигурно. А и даже при подобни инциденти, както се вижда, последствията не са чааак толкова страшни.  Peace
А между другото - отказахме се от трансформируемите легла, защото стаичката ни е малка, а вижте на какви красоти има и биха ни паснали идеално на пространството, с което разполагаме - http://www.martineli.com/home-bg/home_index.html. Влюбена съм в детски стаи номера 15, 18, 27, 29, 35. Ама докато стигнем дотам колко вода ще изтече...

Аз също се чудя какво става с приетите увеличения за студентки и за близнаци? чудя се дали наистина ще ни дадат толкова пари? Щото нали скоро Орешарски се изцепи, че не бил планирал такива разходи и Масларова да се оправяла...  newsm78

Последна редакция: пн, 16 мар 2009, 14:56 от zaiobaio

# 92
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 978
Здравейте, момичета! Не съм писала от няколко дни, а вие вече втора тема сте подхванали  ooooh!  Laughing
Гери, честит ти рожденик! Да ти е жив и здрав и много да ви обича и помага вкъщи! newsm67
Идар, стискам палци скарлатината да се окаже лъжлива тревога  Praynig
Фелина, и моето списъче с покупки доста прилича на твоето.  hahaha Разликата е,че не сме купили още нищо, само набелязвам какво трябва да се вземе. Засега твърдо съм решила на първо време да вземем сгъваема кошара, ваничка, малко дрешки и кенгуру, а останалото - по-късно. Хем ще видя и какво ще ни подарят роднини и приятели  Mr. Green
Честито за придобивките на всички мами! И добре дошли на 2-те нови майчета!   bouquet

# 93
  • София
  • Мнения: 12 281
  Зайче количката е много хубава, доколкото си спомням Жабче от априлките си купи същата количка. Интересува ме в твоята включваше ли се и дъждобрана и нещо друго освен количка и чувалчета?

# 94
  • София
  • Мнения: 2
Здравейте,
И аз се поизгубих тия дни. Много работа и все неприятна - включително и през уикенда. Аман от финансови кризи, собственици и претенции... Дали моята нервна система се поизноси или наистина ме заливат повече простотии от обикновено, ми е трудно да кажа...
Дано не свърша някоя глупост в неправилния момент...

Аз направих някои промени и вече съм на консултация на друго място. От старото само ще си взема обменните неща другия месец. В резултат на направените промени вече знам например, че бебка се е обърнала главично smile3501, че вече е над 1500 грама и освен това я зърнах и ми се видя много сладка. Слушкахме и тонове, както и доплер. Много хубаво беше.   love001

За покупки не смея и да мисля - изобщо за бременност и раждане не ми остава време да се сетя, добре че беше днешната консултация. Изобщо не съм готова, дано не хукне да идва по-рано бебка, та дано се подготвя на финала поне.
Целувки на всички и добре дошли на новичките. Леко доизносване (в бременния смисъл)

# 95
  • Мнения: 849
  Зайче количката е много хубава, доколкото си спомням Жабче от априлките си купи същата количка. Интересува ме в твоята включваше ли се и дъждобрана и нещо друго освен количка и чувалчета?

В каталога пише, че дъждобрана бил включен в базовия модел. Т.е. количката е само с чувалчета и дъждобран, доколкото си спомням и от мацките в магазина... А портбебетата са отделен аксесоар, от който аз лично се отказах...

# 96
  • София
  • Мнения: 11
 Здравейте и от мен в този мрачен ден Simple Smile
Зайче много хубави неща си подбрала с здраве да си ги ползвате
Идар стискам палци всичко да се размине Hug
Гери да ти е жив и здрав рожденника и много да се радвате един друг!
Фелина и моита идея е подобна за кошарка -  едноцветна с весели обиколници  newsm07
Глъмче чудесно решение за консултациите, не заслужаваш някои да ти къса нервите Peace
Поздрави на всички

Допълнение : Мигла, Вайза и аз съм се записала за 20 Март, въпреки че любимия има РД тогава, а не е на работа и незнам дали ще ходя
Марморана как сте с бебчето, не си писала скоро?

Последна редакция: пн, 16 мар 2009, 16:57 от bubcheto

# 97
  • София
  • Мнения: 5 247
Здравейте всички! Hug
Гери да ти е жив и здрав любимият и да стане всеотдаен татко на пролет!
Идар! сигурна съм, че всичко еще е наред! Не се тревожи предварително!
Вайза и аз съм записана за 20 Март и планирам да ходя, ако  се чувствам добре!
Две думи и за мен - чувствам се до колкото е възможно добре, най-важното е бебчо да е добре! Усилено се подготвям психологически за големия ден, но ми се вижда трудна задача......тези дни ще избирам педиатър и планирам пореден разговор за да има кой да поеме моето бебче! При първа възможност ще продължа и с покупките......легълце, ваничка, гардеробче, шезлонг и доста дрешки имаме....остават количка, комплект за хранене и чаршафчета с обиколник, както и някои по-дребни принадлежности.....
Хубава седмица на всички, а на работещите - не се презорвайте!

# 98
  • Мнения: 79
Здравейте мадами   bouquet
Много поспалив ден днес, добре, че не бях на работа  Party и успях да си почина, защото уикенда беше доста натоварен и ползотворен. Вече си имаме количка, шезлонг и малко дрешки, но определено ни остава доста неща да накупим  Crazy
Аз бягам да  готвя, че днес ми е дошла музата   food002 и ще се развихря в кухнята.
Добре дошли на новите майчета, лека бременност и пишете на May2009baby за да ви включи в списъка.
Гери, честито на рожденика да ти е жив и здрав и много да ти помага  nbirthday

Хайде хубава вечер от мен   bouquet

# 99
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
Гери 4естит ти рожденник да те радва,слушка и много да те глези теб и бебо и МАЙ да е най-щастливият тати на света  Hug Немога да ви из4ета бе моми4ета не съм влизала от в4ера  а вие сте изписали света  ooooh! 4естито за покупките на ЗАЙ4ЕТО скоро малките кукли да се кипрят в тях.Фелина и твоята кошарка е страшна,но и аз като други мами съм се спряла на дървена само още не сме решили каква то4но с татито.....Как пазарите радвам ви се от сърце още немога да се пристраша не съм го по4увстала от вътре,но ве4е април мисля да по4ваме малко по малко,4е то няма време Heart EyesРоси как си мили4ка,къде се губиш малко остана и ще си по4ивате вкъщи с беба....Глум4е поздравления,4е си сменила доки имаш право на компетентно мнение а не да те държат в неведение все пак за тях сме мн бременни мами,а за нас не е така искаме да знаем какво става с нас и беб4етата ни радвам се ,4е ве4е си по-спокойна Hug Hug Hug Ние с бебо сме добре  спинкаме си ве4ер без проблеми сутрин си поспиваме до 9/10 не повръщам нямам киселини кръстът мн рядко ме боли,абе карам  лека бременност да 4укна на дърво  smile3538 ами лека ви ве4ер и пове4е усмивки  Hug Hug Hug

# 100
  • Мнения: 170
Здравейте мами!
  Честито на всички за новите  покупки!
  Днес времето в Русе беше прекрасно и преди малко се прибрах от 6-7 часова разходка-разбира се с болки в кръста,краката,и къде ли още не,ноооо нищо,дано поне да мога да спя довечера.
  Снимах си тумбачето днес(нали влизам в нова седмица) и реших да сложа и аз някоя снимка в албумчето,че то не остана,скоро може да нямаме вече тая възможност.Хайде слагайте и вие.
 

# 101
  • Мнения: 488
Здравейте майчетаааа!

Поздрави на всички за новите покупки. Със много здраве и любов да се ползват!  Hug

Поздрави и за добрите вести от всички, но аз ще ви кажа една малко неприятна вест.

Деси Горанова пак са я приели в Майчин дом при д-р  Дяволов по спешност. Пка с контракции и болки в кръста както преди, но сега и главичката на бебето е слязла доста надолу като за раждане и затова и по спешност е влязла.
Само това ми е  написала на скайп, доколкото е успяла, защото връзката не е много добра. Дано всичко да е наред и бебо да изчака поне да влезе в 9-ти месец.  Praynig

Вече започва и мен да ме хваща шубето и то доста. Иначе съм добре, освен качените ми 20 килограма и огромния ми корем, нали все пак водя класацията за най голяма обиколка на корема.  Crazy Mr. Green
Болките са невъобразими в кръста и около срамните устни, но си пия но-шпа като ме заболи доста и така преминава всеки ден.
На 23.03 съм на преглед и вече нямам търпение. Дано всичко е наред, че нещо пак започнах да се побърквам.  #Crazy Joy

Добре дошли на новите мами.   bouquet
Цитат
Казват че тези които пушат през бременноста корема им е по голям защото развиват повече палцента аз не пуша  .
dave86 може ли малко разяснеие, че аз съм от лошите майки  Crazy и всичко свързано с това ме интересува и чета.  Hug

П.П. Някой интересувал ли се е кой вид кенгуру е най добро?

Последна редакция: пн, 16 мар 2009, 19:09 от rali44ка

# 102
  • Мнения: 204
Милата Деси ,Рали ти нямаш ли й телефона?Дано вси4ко се оправи при нея. Praynig                                               Гери 4естито на съпругът ти,много здраве и вси4ко най най. Hug

# 103
  • Стара Загора
  • Мнения: 340
Лелееееее дано вси4ко е наред с Деси и удържи фронта още малко вси4ки сме с нея и я подкрепяме  Hug Hug Hug Рали4ка като имаш новини пиши пак  Praynig Praynig Praynig

# 104
  • Мнения: 488
Нямам телефон, но от време на време излиза на линия и ми пиши.
Не можеме за сега да се уцелим и двете да сме на скайп. Веднага след като ми пише ще пиша и аз.
Дано всичко е наред. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт