Тайната на дългата и здрава коса - 61

  • 28 541
  • 310
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 4 496

Слънчице, ти си червенокоса Laughing Не би ли искала да си блондинка, да си ходиш на ника Laughing, че така ми приличаш на тигрица Simple Smile Едно време се правех с Фуксин от аптеката ooooh! и червеното ми е слабост, ама като не ми стои Confused

Бях руса за около две минути- между обезцветителя и боята... Joy УжасТ. Mr. Green

# 256
  • Мнения: 965
Момичета, дали някоя от вас случайно знае лунният календар за тази седмица какво казва относно подстигването на косичката?  Flutter

Че съм се решила тази седмица да направя и това...

Сега лека нощ и сладки сънища   bouquet

# 257
  • София
  • Мнения: 547

постригване от 27ми натам Peace

# 258
  • Мнения: 159
Чета си аз темичката и си мисля, по колко много продукти за коса имате. И в един момент се сещам, че моите са значително повече. newsm09 Най-лошото обаче е, че не спирам да си купувам и купувам. Това определено е мания! smile3516

Слънчице, направо ме разтопи с този нов червен цвят. newsm62

# 259
  • Мнения: 2 110
Анелия85  на първа страница е качен лунният календар  !

# 260
  • Мнения: 743
Момичета,ето ви дом. маска за бърз растеж и много блясък-газ,мас и урина,2-3 лъжички,за тези,които могат да изтърпят не особено приятната миризма!Стои се 30-45 мин или час най-добре.и е важно да се завие главата с найлонова торбичка,отгоре с някаква кърпа.Абе ,това си е едновремешната маска при въшки Laughing.Гарантирам и за растежа(от урината) и за блясъка.Когато си живеех при мама,много често ми мажеше почти еднометровата коса.А след измиране,я обливаше с водичката от поврели копривени корени.Много си ме глезеше мама!Сега все по-рядко намирам време.Със сигурност ще има възмутени,но даже съм чувала,за бърз растеж,преди къпане се втриват корените само с урина,стои се колкото можеш да изтърпиш,но така ще е гадничко.Със сигурност,в урината има някакви полезни съставки,въпреки че се изхвърля от тялото!

Ако вече е ставало въпрос за тази маска,се извинявам за повторението,ама 60 теми....



"Момичета,някой пробвал ли е с урина? От баба ми знам,че навремето са я използвали за рани и други подобни, заради заздравителните и функции. Имала страхотен ефект и като маска за коса...Всички сме чували за бабината маска "газ,мас и урина" Very Happy Да си призная преодолях погнусата и няколко пъти съм слагала....ефекта е поразителен и моментален. Изчезна омазняването,косата ми се сгъсти и потъмня, и има обем, за който преди само мечтаех...
Знам, че звучи...странно, но наистина я препоръчвам. Ако някой все пак се престраши - успех!"

# 261
  • Мнения: 2 110
Пробвала съм и не е толкова ужасно ! Правих го преди време, за да ми падне поне един тон от цвета на косата, когато се изсветлявах ! Урината е с доказани качества от много години. Предполагам ,че е толкова полезна ,защото съдържа много урея !


Аз искам да питам за тази серия ?
http://zlatnaribka.com/index.php?cPath=102

И още , какви шампоан-оцветители и интензивни тонери ползвате ? От кои сте доволни ?
 

# 262
  • България <3
  • Мнения: 327
От 3-4 каталога на Ейвън нито един не съм пропускала и никъде не я видях тази маска с маслина! Толкова ли съм кьорсан не знам Grinning

# 263
  • Мнения: 4 496
Имам маската с маслина. Добра е. Мисля че я имаше в предпоследния каталог. За последния не знам.

Милената♥ , ползавал съм балсам от посочената от теб серия. Купих го от Ягодката, но не беше кой знае какво. Не оформяше добре къдриците, а уж беше за това.

# 264
  • Мнения: 2 110
Мерси Мис Арк!

Опс ..♥ слънчице ♥ ! Rolling Eyes

# 265
  • Мнения: 4 496
Няма проблем, наричайте ме както ви е удобно. Hug Hug

# 266
  • Мнения: 4 496
Ето новия ми цвят. Косата ми е на една страна, защото духаше доста. Joy
И пак личи обезцветителят... Confused

ЦЪК за по-голям размер

# 267
  • Мнения: 776
Страхотен цвят с много блясък, честито, наистина е невероятен цвета  smile3525

# 268
  • Мнения: 22
   Цветът е супер! Наситен, блестящ...поздравления за хубавата коса!  bouquet

# 269
  • Мнения: 4 496
 Hug Hug

Ще режа краища скоро. Много опърпани ми изглеждат. Sick

Общи условия

Активация на акаунт