Хайде да броим калории

  • 176 885
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • в колонките
  • Мнения: 510
hahaha Съвсем ме хвърли в тъча!!!

           Joy           Joy        Joy
      И не забравяй да прибавиш по 120-150кал.за суп.лъж.олио. hahaha
                love001

# 691
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Влизам да споделя, че вече направих първия си ''разтоварващ" ден. Вчера бяхме на гости и естествено попрекалих с яденето  Embarassed

# 692
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Момичета, хайде споделете за вашите РЕЗУЛТАТИ, възходи и падения, мерки и теглилки. Сваляте ли килца, стриктни ли сте в броенето, отпускате ли се понякога (като мен  Mr. Green) и т.н.

# 693
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
Така съм се отпуснала днес, че направо не ми се говори... Tired...почва да ме друса неравата, от стоенето в къщи и нямането на какво да правя, и ме избива на ядене...днес просто е ясно , че ще е ден без броене... Tired...утре сутрин ще видим , какъв е резултата...меря се през 2-3-4 дена , когато се сетя сутрин...

# 694
  • в колонките
  • Мнения: 510
          Здравейте, Hug
    Има ли празнуващи ? Честит им празник,здрави да са.  bouquet
            mimoza,миличка, Hug,при мен няма нищо за споделяне.От 2007г,когато свалих тези 36кг.съм на вълна "поддържане" на постигнатото.Сутринта бях 60.7кг,което не е мн.добре за мен,но пък днес вече съм добре,от сутринта усетих глаааад. Heart Eyes.Днес съм на добро и различно хапване,но не оливане /за компенсация на изгубеното  Joy/.За мен е чиитинг ден днес. Heart Eyes.
     Ееее,НеПоКоРнА-та,не се нервИ,намери си някаква занимавка,направи си и ти чийтинг-и диетолозите го разрешават. Hug
    Аз за вчера- 1.мандарини и киви - около 150кал.
                         2.омлет с 1 яйце, 2 белтъка и  100гр.извара-около 250кал.
                         3.сал.айсберг и домат - до 200кал.    Тотал: 600кал.
     Утре ще е мръднало кантарчето на горе,гаранция. Heart Eyes
          Хубава съботна вечер.  bouquet
                                         

# 695
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
УАУ, sivila , -36кг Shocked това не е "нищо за споделяне"! Как свали толкова много килограми, за колко време? Как успяваш да ги поддържаш вече 4 години ooooh!? Ти вече си моят герой  supermama !!!
а, и какво е "чиитинг"...?

# 696
  • в колонките
  • Мнения: 510
   mimoza, Hug,ами от толкова стрес и безразборно хранене получих диабет,през 2007г.ми го откриха,та за това трябваше бързо да се съвзема,щото нещата при мен бяха твърде зле.Ето ти една статийка ,може и да съм я пускала,не си спомням. newsm78
        http://lubomirivanov.com/1442/#comments   
     Днес наистина безразборно се храних,но по малко.
       Целувки на всички.  love001

# 697
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
 Hug

# 698
  • в колонките
  • Мнения: 510
           Здравейте, Hug
     И днес ли празнувате. newsm78.Бабин ден е. Laughing.Честито на празнуващите. newsm51 .
  Отчитам се за вчера,има леко завишаване на грамове,но не е фатално. Heart Eyes
         1.варена тиква с прясно мляко-около 200кал
         2.кестени печени - ок.1000кал.
         3.филе пуешко- ок. 300кал
         4.сал.айсберг и краст,дом. - ок. 200кал.
         5.маслини - ок.200кал.       Тотал: 1900-2000кал. Heart Eyes
    Днес нещата са по-мързеливи. Laughing
            Хубав следобед.  bouquet

# 699
  • Мнения: 3
Здравейте, мили мои  Hug

От днес пак съм в редиците на бройкаджиите + имам карта за фитнес за от утре и карта за басейн за от другия месец.  Mr. Green

Днес за сега: 2 филийки пълнозърнест с лютеница и сирене - 300 ккал. За обяд имам гъбена супа и салата зеле+моркови+целина - още 300 ккал.

Притеснява ме една ОГРОМНА купа с три вида сладки от бабините, които насила домъкнах от Пловдив. Преследвам мъж ми с тях - белким ги изяде, ама и той бил се бил "ограничавал" след празничното плюскане.  hahaha

Весел ден, успешен старт на работната седмица (и по-бързо да й се види края  Laughing)

  bouquet

# 700
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
Аз за днес съм доволона /за сега  Mr. Green/. Закуска - чисто кафе. Обяд  - пилешка супа със 100 гр. хляб. Сметнах общо - малко под 500 ккал. За вечеря пак супа ...и дано се огранича с това. Днес ми е първи ден /още е полуден  , де   Mr. Green/ без нищооо сладичко.

# 701
  • в колонките
  • Мнения: 510
                     wavey wavey wavey  Къде стеее
              Здравейте, newsm47
       Не писах вчера,щото връщайки се от офиса минах покрай една сладкарница /слабостта ми  Mr. Green/,отбих се и си купих 500гр.сладолед за в къщи. Laughing.Я познайте какво направих у дома след прибирането ми?  newsm62.Ами нахвърлих му се, Heart Eyes,пък той сладолед-тирамису,но с подсладител.Еее,хич не му простих,оставих и на съпруга,на него пък не му хареса,така,че си беше моооой.Даже лятото не съм яла толкова много сладолед за деня. Mr. Green.Но пък друго нищо не ядох,освен три мандаринки през денят.Та общите калории от плод и сладолед бяха около 1100.Сутринта имах минусче. Heart Eyes.Днес съм на протеини,мина ми мерака и за сладолед,и за сладко.  Crossing Arms
       А вие как я карате,драснете по едно редче. Hug
                    Хубав следобед и приятна вечер, newsm51

# 702
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Здравейтеее, да се похваля ,че вече имам минус 1кг за първата седмица броене newsm44 Не е много ,но не е и малко и напълно ме задоволява. Е, аз имам да свалям още доста де...
Днес бях на рожден ден и си хапнах 3 резенчета пица , някой има ли идея как да ги калкулирам  newsm78

# 703
  • Мнения: 24

Здравейте!

Аз залитнах малко към НВД тези дни.  Иначе 1200 - 1400 в последната седмица -- повече риба, яйца и зеленчуци и по-малко пица и сладки Simple Smile
Започнах пак със спорта и всичко е топ. 
Иначе, след празниците се измерих, не съм надебеляла и процентът мазнини не се е увлеичил.


Mimoza,
три резенчета пица са ОК, ако са ти заместили едно хранене, ако са били ей тъй, то поне да ти е било сладко.
Зависи колко са големи де, ама едно 400 калории мисля, че е минималната граница на засищане поне, когато аз ям пица. Mr. Green

Желая вдъхновение и хубави резултати на всички!

# 704
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Аз ги сметна х по 200к на парче -(100 за тестото и 100 за плънката) режима е в релси  Mr. Green
Хайде лек ден, успешна работа и добри резултати на всички  Hug !

Общи условия

Активация на акаунт