Топло слънце ще изгрее, ЮЛЧЕ вънка ще щурее!

  • 15 702
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 3 414
Колко време го пече в тавичката?
Къде е главния кексомафиноман?

# 271
  • Мнения: 384
Децата откачиха,Надина кара колело в хола,Никола се качил на неговата кола и се бутат.Само повтаря колко й е скучно,извадила съм й картинки за оцветяване,има нови фулмастри,пускам й филмче,братче й направих и пак скучае и все иска с някой да се вижда.Просто ме съсипва,ама нали на мен се е метнала я разбирам.Просто създава постоянно напрежение.
Албенче,сетих се да ти кажа за Калина.Тва че предпочита да бяга и да се катери,да играе повече с момчета незначи,че няма да е женствена.Надина на тази възраст не признаваше играчки,а само бягане,катерене и т.н.А те момчетата обичат такива неща.Да събират камъчета,пръчки.Всеки ден се прибирахме с по една пръчка и я оставяхме до входната врата.Била се е за пръчка от земята.Но си е типична жена,тип кокетка и танците й допадат повече от бойните изкуства,защото и с тях съм я запознала.Поне на този етап.
Никола яде млечните десерти на Хумана,а плодови два пъти хапна на Данон баланс по случайност-другите не ги одобрява.
Айде почвам да мисля програма за утре. Whistling

# 272
  • Мнения: 4 300
Колко време го пече в тавичката?
Къде е главния кексомафиноман?
Mr. Green Кой ме вика, кой ме чука, фото Мексико е тука  Joy
Не съм ги правила никога в тава, нямам идея колко трябва да се пече. Ама по принцип колкото е по голяма/дълбока тавата, толкова по голям е риска да станат глетави. Заради това- в малки чашки.
Иначе стават на шупли, да, такъв им е модела. Ей така горе долу изглеждат моите.

Днес купих пластилин, в резултат чорапогащника му има десет цвята:) Харесва му горе долу, ама засега само вади от кутийките и прибира. Формичките още не са му интересни.

# 273
  • София
  • Мнения: 3 414
"Днес купих пластилин, в резултат чорапогащника му има десет цвята:) Харесва му горе долу, ама засега само вади от кутийките и прибира. Формичките още не са му интересни"Разнообразяваш храненето на детето,а?
Интересно ми е защо в тана не стават,заради метала ли що ли?
Ради има някаква температура под 38,но едната буза  червена като на домат и беше отпуснат,хапна пие вода,ама и двамат се разкашляха. #Crazy
Пак се молим баба им да дойде да помогне ама тя не ще,защо ли продължава ме?
Лека,

# 274
  • Мнения: 616
Аз пека солен кекс във голямата форма за кекс но си имам доза за там и не става клисав ако искате ще ви напиша рецептата.
Все се каня да ви покажа една снимка ето я
http://www.hkirova.snimka.bg/album.php?album_id=321042&pid=11180209

Последна редакция: сб, 21 мар 2009, 21:45 от h.kirova

# 275
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Хриси, по този дует много мацки ще припадат  Grinning

Хриси, на каква Т ги печеш и колко време? Иве, пекох го 30-35мин, а в рецептата е дадено 20мин. Гледам го надуло се, отгоре приятно розово. Като го извадих спадна. Надуването е било балон въздух под коричката Mr. Green Пекох в тавичка, като в сурово състояние дебелината беше до 2см височина.
За вечеря на моите спретнах Кифлички калцоне и кифлички със сирене и яйца. Имам и снимки, ако искате да видите. Кати яде сама, като непрекъснато тъпчеше в устата и трябваше да я спирам, за да глътне. А на Лина й казах да изяде и тази половинка, а тя както винаги, за да изтъкне, че е яла повече, каза че е изяла вече 2бр, а всъщност беше изяла 3бр  Mr. Green Утре ще им ги правя с шоколад, мармалад и пак сирене.

# 276
  • Мнения: 1 098
Били, дано мъника оздравее бързо, бързо Hug
Ели, Коки лесно да изкара ангината  Hug Много сладко приказва  Heart Eyes
Иве, дано хомеопатията помогне Praynig
Хриси, снимката е много готина Heart Eyes
Аз тези дни не спирам да чистя, готвя, подреждам, направо се сбърквам. От 4 дни не съм излизала. Дели все някой друг ми го извежда. Обикновено след такива дни ме наляга як сдух, така че утре ще трябва да се поразмърдам.
Мъжът ми се спаси нанякъде с приятели. Мен ме каниха приятелки на кино, но аз явно съм решила да се довърша с този домашен арест.
Лека нощ на всички!

# 277
  • София
  • Мнения: 3 524
ее хрисиииииии, ама нямаш сърце с тия снимки с манджи ooooh!
а х.кирова двамата са страшни на тази снимка Laughing

# 278
  • Мнения: 1 877
Бубе, с пролетно почистване ли си се хванала? Всички това ни чака  ooooh!

Цитат
А моят мъж е явно като Десо на Марти, коя зодия е твоя мъж
водолей с асцендент телец

Иве, дано помогне хомеопатията  Praynig

Много сладки китаристите и щурчо

Ели, Мариса така кара ангини без температура. И даже е доста жизнена, няма вид да страда от болки в гърлото. Тяхната педиатърка им била казала, че децата по-леко я карат ангината  newsm78 Плодово мляко давам чатпат данонино...на принципа на Бубето, от толкова "лакомства" го лишавам, че това му го купувам един вид като компенсация. Той много обича, въпреки че не мога да разбера какво точно му харесва, има вкус на картон и нито мляко, нито плод има в него. Давала съм няколко пъти и борчвор плодово мляко. Най-доброто според мен е да си направиш домашно плодово мляко, като миксираш плод с кисело мляко  Peace  

# 279
  • Мнения: 1 098
Марти, не правя пролетно почистване, макар че скоро мих прозорци и прах пердета. Направо имам чувството, че съм се вманиачила, все си намирам по нещо. Мъжът ми дори заяви, че според него едва ли не чакам с нетърпение  те с детето да изцапат, за да извадя прахосмукачката и парцала  Mr. Green Но не е точно така, защото Дели непрестанно разнася храна из къщата или прави белички. Днес например изсипа един пакет с пудра захар. Любимо му е да разсипва сок и отгоре да маже с ръце и т.н. На всички ви е познато за какво става дума.
На Дели също му хареса да му сложа една лъжица сладко в киселото мляко и го яде като плодово.
Леле, нещо ми е кофти, че Вили е навън. Дори му звънях уж да го питам нещо, а това никога не съм го правила. Явно съм отвикнала да излиза. Само се ослушвам за асансьора, чакам си го  Laughing

# 280
  • Мнения: 43
Хмммм, Рокси, мойте мъфини /солените/ никога не стават по този начин. Все са си гладички  Rolling Eyes  Laughing
Иве, дано се оправят мъниците и не те тревожат...  Hug
Ели,  Hug за Коки и да му минава по-бързо ангината и без Т.
Китаристите са голям тандем  Heart Eyes
Янче, именно за това се бях много ядосала, защото рядко ни се случва да се наканим.Ама нейсе...  Simple Smile Нещо с времето не ни върви, миналата година за морето, сега със снега, дано за тази лятна почивка нямаме
проблем, че мислим пак в Турция да ходим...
Аааа Ками, чудесно. Пак ти завиждам  Blush Така ми се ходи на дискотека...  Rolling Eyes
Борянче, браво за ентусиазма. Хубаво е, че има кой да ти изведе детето, на спокойствие по-хубаво се чисти  Hug
Да се похваля и аз с готварско-сладкарските си умения. Ей тази монахиня правих  Wink : http://forum.fema-bg.com/viewtopic.php?t=6243&highlight=%E6% … ED%E0%F5%E8%ED%FF
 Много е вкусно  Peace

Последна редакция: сб, 21 мар 2009, 23:20 от mimoza_lolko

# 281
  • Мнения: 1 098
Нека първя честитя рождения ден на Рени. Ренка, бъди много, много здрава, щастлива и влюбена  bouquet

# 282
  • Мнения: 43

Добро утро!
За малко да бъда последна  и първа за деня  Grinning
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН РЕНИ Да си здрава и усмихната и много щастлива с двамат си мъже nbirthday

# 283
  • София
  • Мнения: 3 414
РЕНИ ЧРД   bouquet  bouquet  bouquet
Кирова давай рецептата градуси  и всички малки тайни.
Мимоза,ама точно като на картинката ли стана,ммммм
Т`ва по чистенето хич ме няма  Embarassed но като ме хванат бесните.

# 284
  • Мнения: 384
Добро утро!
Ренка,честит рожден ден!   bouquet Желая ти много позитивна енергия и светлина!  Hug
Хриси,правилно се ориентират момчетата ти,хихи!Много са сладки! Въпреки разликата са голям тандем,изглежда са си близки още от сега.  Grinning
Мимозка,яла съм я монахинята много вкусна.Бих си я направила,но като знам че сама ще я ям,ама вече няма накъде да качам.По-твърда съм станала,вчера бяхме в Била и не посегнах към тортите.Аз има ли торта в къщи само за това си мисля и докато не я изям не мога да се спра.
Борянче, и аз преди бях така.Все чаках мъжът ми да си дойде в напрежение бях.Сега изпитвам облекчение като излезе,не се караме,дистанционното е на мое разположение и компа също.Инъче като е тука само се скатавам из къщи и чистя или готвя,все дейност развивам,че нали според него съм мърла.Аз немога да сгъвам хубаво и в гардерба дрехите ми са почти винаги в хаус.Другото покрай лудницата в къщи има кой да го върши,но тая домакинска работа край няма,като в омагьосан кръг.Абсурд да искам някой да вземе децата за да чистя,това беше преди.Искам мен някой да ме вземе на разходка,ако ще тука да се зарине.Така ми се е свила душата с този домашен арест покрай децата.
Сега ги стягам,сутрин да не ме тормозят докато си изпия кафето.Имат си баща и при него да стоят.Те не оворяли очи,стават и почват да ми кривеят,като им съснах две сутрини да видиш колко са примерни.

Общи условия

Активация на акаунт