Топло слънце ще изгрее, ЮЛЧЕ вънка ще щурее!

  • 15 691
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 521
Честит рожден ден на Рени   bouquet   bouquet
Не се е мяркала май скоро
А заглавието е чудесно - преглъщам повече от 30 мин вече.
Бояна често закусва банан, овесени ябълки пасирани със сурова ябълка. На сандвичите не е голям фен. Обикновенно се разяжда привечер
Рокси, питай педито защо до май месец. Дали не е заради времето, че става топло?
Марти, и нашто педи ни каза за пентаксим на 1 10 м

# 286
  • София,
  • Мнения: 4 267
ЧЕстит РОжден ДЕн на РЕНИ! Здраве, щастие и само позитивни и прекрасни неща да и се случват!   bdbaloni hbday bdbaloni

Яна все едно за мене си писала,  Mr. Green и мен домакинската работа нещо в последно време страшно ми дотяга, ами то само в къщи, на мивката, на печката, от една седмица вървя постоянно след Вероника с метлата и лопата Sick и на мен ми писна, и то като се има в предвид, че прахосмукачката рядко я пускам, тя си е запазена марка на мъжо, както казваха на онази реклама"Който си цапа, ще си чисти" Mr. Green, само дето не цапа той де. НО добре, че моя мъж е разбран де и в къщи всички чистим и подреждаме заедно. Много рядко да изведе той децата, а аз да остана сама да се бъхтавя. Изчистваме заедно и излизаме всички  Hug.
Преди време майка ми ми беше дошла на гости да гледа уж Вероника и много ме издразни. Разбирате ли, нея някога са я възпитавали, че едва ли не мъжа трябва да го носиш на ръце, и баща ми в къщи е като бей, излиза от банята и стои и чака тя да му донесе дрехи, да му направи салата и да му сложи на масата, да му стопли яденето и т.н., не че няма да се справи и сам, но тя така си го е научила. При мен такова нещо няма. Всеки си знае къде му е шкафа, къде са му дрехите,намира си сам каквото му харесва. А пък салатата да го чака на масата като дойде от работа, абсурд. Ако иска сам ще си направи, и като му се яде сам ще си стопли и ще яде. Слагам вечер масата за всички и така, глезотии в къщи няма. Ами така де няма да ми разваля дисциплината. Всъщност свеки така го е възпитала и сега и аз Ицко се опитвам да го науча по същия начин, знае си шкафа, знае си дрехите, къпе се и се облича сам. Вчера сутринта беше станал пръв и даже си беше направил закуска и беше закусил. А и който си цапа ще си чисти, така че всеки си разтребва сам след себе си. Абе не мога да се оплача много ми помагат. Mr. Green А и аз вече така съм свикнала, че никога не се наемам да правя нещо сама - особено пък голямо почистване  Mr. Green, всички се включват. Даже и Вероника вече, чистница ще е и тя, почти не разхвърля, аз и изсипя коша с играчките да си играе и отивам след малко тя всичко събрала и прибрала, а като види и едно боклуче на земята го вдига и ми го носи. Mr. Green

Марти моя мъж е "ДЕВА", ама това май няма значение.
Иве как са малките разбойници днес! Дано се оправят вече.
КАми аз забравих да ти отговоря вчера на въпроса за счетоводството. ПО принцип и го работя и го уча едновременно, но сега си почивам и от двете де.  Mr. Green Преди години си намерих работа случайно в една счетоводна къща, като имаш в предивд, че нищо не отбирах, е научих се много бързо, а после шефката ми ме нави да уча, т. е. тя ми каза, че по добре да имам и диплома, та се записах и сега го бутам и училището някак си. НО и аз да кажа както някой беше казал по назад в темата, че това учене сега няма нищо общо с онова предишното /това ми е второ висше/. Сега отделям съвсем малко време за изпитите и то от нямане на време, не е лесно да тичаш на работа, да ходиш на лекции и упражнения, вечер се прибираш по никое време скапан и се чудиш да чистиш, да переш, да готвиш, да се занимаваш с детето или да пишеш курсови работи, реферати, да учиш за изпити. Абе кофти е и като си помисля, че септември омагьосаният кръг почва отново, направо не ми се мисли, ама ще се справим някак си.
КИрова големи са сладури малките китаристи. Обаче ми се струва, че Саши много е отслабнал милия.  Hug
ХАйде изпихме си кафетата с мъжо и ще почваме да чистим  Joy

# 287
  • Мнения: 616
Добър ден
Честит рожден ден на Рени .да си много обичана майка и съпруга   bouquet
Мойте музиканти ги екстрадирах у баба им .Сега имам само кака и се вихря в къщи .
Давам рецептата за солен кекс
1ч.ч кисело мляко
2 яйца ,
1/2 ч.ч олио ,
1ч.ч сирене натрушено (аз слагам на око)
1 бакпулвер ,
2 ч.ч брашо
Мокрите съставки се объркват добре с тел или миксер и към тях се прибавят сухите съставки пече се в кексовата форма на около 180-200гр според фурната .
последния път прибавих и пърченца салам .
изчезвам да си доразбия хайвера

# 288
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
нова тема


ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, РЕНИ!
Помни, че живота е като огледалото. Ако му се усмихнеш ти и той ще ти отвърне със същото. Остани си същото усмихнато момиче и празнува много, много весели рожденни дни!

Общи условия

Активация на акаунт