Бременни и майки от проблемното 2009 - втора част

  • 37 186
  • 750
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 765
Bean, стискам палци всичко да е наред с бебоците и въпреки това да ти дадат болнични Hug

Миналата седмица страдах от главоболие, но парацетамола свърши работа.... Grinning

# 721
  • Мнения: 4 764
Комикс, добре дошла макар и със закъснение Hug

Обикновен Парацетамол ли момичета? Имам на блистер, ако е такъв и аз е взема един Confused

# 722
  • Мнения: 4 589
комикс аз бях записала първа ФМ при д-р Сигридов в 12 г.с. и после в 17 г.с., а в 21 г.с. бях при д-р Марков.
БХС не съм правила, защото бях с близнаци, но наистина се иска снимка. БХС знаеш, че се прави само в МД.

Bean стискам палци всичко да е наред.

НВИ аз имах супер главоболие през всичките 6 месеца и не пиех нищо, просто бях свикнала с него. Дано се оправиш.

# 723
  • Мнения: 1 765
Комикс, добре дошла макар и със закъснение Hug

Обикновен Парацетамол ли момичета? Имам на блистер, ако е такъв и аз е взема един Confused

Благодаря, Касbouquet

Най-обикновен, на таблетки Peace

Мерси, Ники, че ми отговори, най-вероятно в Шейново ще ми вземат кръв и ще я пратят там, а док ще приложи и снимка...възможно е и да ме пратят в МД да ходя ...ще видим, нямам търпение да правя вече нещо по въпроса, ако не е утрогестана, съвсем ще забравя, че съм бремнна, след като и гаденето понамаля.... Crazy

# 724
  • Мнения: 3 294
Беан , съжалявам че ти се е наложило да преминеш през този ужас , дано всичко е наред на прегледа утре и наистина ако успееш да се примолош за болничен ще е най-добре  Hug

# 725
  • Мнения: 851
Беан, съжалявам за ужаса през който си минала. Стискам ти палци за утре. Пиши след прегледа
Комикс, добре дошла Simple Smile Не се притеснявай. мене не искаха да ме писхат за ЖК до миналиа петак - пална 12та гестационна седмица. Ранна фетална не са ми правили - доки гледа всичко необходимо на всеки преглед (аз ходех през седмица до 1ви април и после сам през 10 дни, но все пак съм с близнаци.
Така че не се притеснявай. И аз бях като теб в началото. Ние разбрахме началото на 5та седмица и се побарквах , че не правя нещо по-детайлно относно бременността ми. Радвах се на гаденето и главоболието, поне бяха ниакакви признаци и знаци че всичко е ок.... но като че ли напоследък се поуспокоих. При нормалнита ЖК прегледите са веднъж месечно....така че ние сме малко разлигавчени Wink
Сигурна съм че катос е видите пак с бебо съвсем скоро ще си далеч по-спокойна.

# 726
  • Мнения: 4 764
 Момичета, мислили ли сте след като родите каква контрацепция ще прилагате?
Може ли да се почнат веднага противозачатъчни, че ми е неудобно дапитам док за подобни неща Embarassed

# 727
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 836
Кас, не може. Пазите се с презервативи. Няма хапчета, съвместими с кърменето, все пак са хормонални препарати.

# 728
  • Мнения: 4 764
Боже, затова пък изобщо не се бях сетила Embarassed Гея, благодаря. Толкова съмнеадекватна в последно време.
 А ако все пак мине всичко със секцио, спирала поне мога ли да сложа?

# 729
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 836
До колкото знам поне до първите 6 месеца не се препоръчва нищо и затова предупреждават да се използват презервативи. Ти можеш да си попиташ док все пак, ама поне 40 дни няма да ти е до това Mr. Green
П.С. Аз и двата пъти съм със секцио, ама няма такива варианти.

# 730
  • Мнения: 4 764
Благодаря за отговора  bouquet.
Относно 40-то дни, не мисля да чакам толкова Mr. Green

# 731
  • Мнения: 3 294
Въобще не съм мислила досега как ще се пазим ...  Rolling Eyes може би няма да се пазим въобще ... както последните две години и половина  Mr. Green Whistling

# 732
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 836
Кас, ти може и да не искаш да чакаш, ама лохиите траят горе долу толкова Wink

# 733
  • Мнения: 315
Стана ми интересно,да се включа и аз.
Също мисля да не се пазя.Пет години не сме се пазили и нямаше бебе.Та нали затова правихме инвитро.Какъв е смисъла да се пазим?

# 734
  • Мнения: 1 062
Зависи какъв е проблема при отделните двойки.
При нас примерно е мъжки фактор.
Макар показателите на спермограмата да са лоши, има теоретична, макар и минимална вероятност за естествено забременяване. А на този етап е още рано за подобна игра със съдбата  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт