ДА СПРЕМ ЦИГАРИТЕ заедно!

  • 105 525
  • 932
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 38


Нищо не става,това се получава:Нямате права РґР° сваляте. Регистрацията РЅР° нашия сайт ще РІРё даде възможност РґР° сваляте, качвате торенти Рё РјРЅРѕРі РґСЂСѓРіРё допълнителни екстри..
Но мерси все пак

# 451
  • София
  • Мнения: 93
ами нормално да пушат в коридора,след като има малко дете.И аз бих постъпила така.Има прозорци в коридорите,винаги може да се проветри,докато да пушиш на главата на малко дете и после да го проветриш си е жив съдизъм.Те пък малко разбиране да проявяват тия хора,чули ли са за солидарност.Аз откакто не пуша,всички пушат в коридора и си проветряват.Предпочитам го пред това да ми димят по цял ден пред мене и да ми сълзят очите и да се чудя къде да се дяна.И аз бях пушач,а сега не съм,но не е редно пушачите да ги третираме като престъпници и да бъдт гонени отвсякъде,просто винаги може да има компромис и да се живее мирно и тихо.

# 452
# 453
  • Мнения: 2 099
Искаме да сме млади и красиви.
Искаме да имаме приятен дъх и красива кожа.
Искаме да сме здрави.
Искаме да сме щастливи!


Защо продължаваме да пушим тогава?

Хайде да откажем цигарите завинаги!


Колко е хубаво да не пушиш!  За да разбереш - опитай, не боли! Носи само радост, здраве и истинско щастие.


Да продължиш да пушиш или не - зависи само от теб.
 А ние сме готови да помогнем.
 

На ЖЕЛЕЗНИТЕ: Добре дошли в новата, чиста и бездимна темичка! 
newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51
Нека дишаме с пълни дробове-истински чист въздух!

Старите теми:

Тема №1
Тема №2
Тема №3
Тема №4
Тема №5
Тема №6
Тема №7
Тема №8
Тема №9
Тема №10

Полезни линкове:

Вредата от тютюнопушенето.Тютюнопушене или здраве!Изберете сами!
Никога не е късно за едно добро решение.
Заболявания,вредни навици и пороци.Отново за вредата.
Етапи на отказването
20 стъпки да откажем цигарите
Да откажем цигарите.
Как да откажа цигарите
10 начина да откажем цигарите
Спри цигарите!
Книгата на Алън Кар-"Не пуша вече"
В името на децата ни!Да ги откажем!



Последна редакция: ср, 09 юни 2010, 08:01 от Баба Здравка-Баба Мравка

# 454
  • Мнения: 2 099
Ха добре дошли, милички Hug  bouquet Hug
Я каква хубава дата за нова тема - 05.06.!  Two Hearts

# 455
  • Мнения: 371
Аз идвам първа  Hug
Надявам се днес е бил прекрасен ден за всички   bouquet
Баба Здравка - Баба Мравка, благодаря за новата тема, страхотна е, и се надявам да се съберем още по-голяма компания здрави и красиви, непушещи момичета   Mr. Green  Grinning Party 

# 456
  • Мнения: 0
 motor ето ме и мен, пристигаааааааам.
Благодарско за темичката  smile3501

# 457
  • Мнения: 56
И аз благодаря за новата темичка  Hug .и аз се цопкам в нея  Laughing

# 458
  • Мнения: 2 099
Vasencetto, тия двамката с малинките на снимката в подписа ти - е те заслужават не да спреш да пушиш, ами на Чомолунгма да се качиш заради тях sweating Kissing Heart
Сега виждам, че не пушиш вече от 2 месеца!!! Shocked Rolling Eyes Бравооооо   bouquet
liliqn, и твоята банда е чудна newsm63 Я хвърляй тутуна  #Sniper  comp03

Последна редакция: сб, 05 юни 2010, 22:46 от Баба Здравка-Баба Мравка

# 459
  • Мнения: 371
Да, знам, така е  Hug благодаря ти!
Децата ни заслужават всичко  Heart Eyes

П.П.  Тази снимка е от преди 3 години  Blush, но съм толкова влюбена в нея, че не ми се сменя.
Сега са не по-малко сладки, но големи беладжии  Crazy

# 460
  • Мнения: 418
Хайде и аз да се запиша, че да ви следя по изкъсо как се справяте с отказването на цигарите, а и да ми бъдете като коректив ако реша да сгафя без да искам  Peace

 Баба Здравка-Баба Мравка - браво на теб  Hug

И Честита да е новата темичка, само железни непушачки да влизат вътре   bouquet   bouquet   bouquet

# 461
  • Мнения: 608
 И аз тук да се разпиша  Grinning Днес бях на среща с 7 приятелки и те страшно ми се зарадваха, че не пуша.
Здравче, благодаря за новата тема, както и за това , че ни подрепяш всяка една от нас, поддържаш волята и след цели три години не се отказа.  Hug

# 462
  • Мнения: 2 099
Добрутро  smile3535  Kiss
Ели, браво, ама ти навъртя 2 месеца, супер си! Ох, виждаш ли колко грозен и без картинки докарах отварящия пост на тази тема. Дали не мога да те помоля да го разкрасиш - както визуално, така и съдържателно? Снощи много бързах, пък съм и некадърна ...
smile3555
Цитат на: klodia
Хайде и аз да се запиша, че да ви следя по изкъсо как се справяте с отказването на цигарите, а и да ми бъдете като коректив ако реша да сгафя без да искам  Peace

 И Честита да е новата темичка, само железни непушачки да влизат вътре   bouquet   bouquet   bouquet

Няма да гафиш, миличка. Ти колко устоя? Защото аз съм "за" броенето на дните и часовете без дим - основание за гордост bowuu
А, защо само непушачки да влизат тук? И пушачките-сестри по порок са  welcome

# 463
  • Мнения: 418
Цитат
Цитат на: klodia
Хайде и аз да се запиша, че да ви следя по изкъсо как се справяте с отказването на цигарите, а и да ми бъдете като коректив ако реша да сгафя без да искам 

 И Честита да е новата темичка, само железни непушачки да влизат вътре     

Няма да гафиш, миличка. Ти колко устоя? Защото аз съм "за" броенето на дните и часовете без дим - основание за гордост 
А, защо само непушачки да влизат тук? И пушачките-сестри по порок са 

1 г. и 1 месец -  Peace горе долу...от последната цигара  Simple Smile вече не ги броя, а и не съм си поставила за цел дата, от която съм спряла  Peace
Виж може да са пушачки но непушачки по дух, а от там е една крачка до спирането им. Това имах предвид  Peace Бабо Мравке Simple Smile

# 464
  • Мнения: 56
Ето ме -грешница съм пак  Embarassed .ставам и уж си казвам 'не днес няма да пуша' -е пак запалих.как издържахте периода със сутрешното кафе,ами вечерта с една биричка  Weary .хубав ден ви желая

Общи условия

Активация на акаунт