90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №41

  • 14 782
  • 464
  •   1
Отговори
# 15
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Айде и аз в новата темичка.
Дандулина страхотно изглеждаш и аз съм свалила 10 кг ,ама като имам още 20 излишни доста още ще съм сред вас.
промених си линииката,но актоализацията ще се види утре

# 16
  • Варна
  • Мнения: 37
Да питам може ли зелена салата през въглехидратния ден да се яде?
мисля,че може,но нека някой по-вещ да се изкаже

# 17
  • Мнения: 37
Дандулина, страхотно изглеждаш! Peace
Вече си фиданка, браво! На мен заветната цел са ми твоите килограми, дано ги стигна в края на диетата.
Като сте заговорили за това - аз мисля да си я изкарам докрай. Все пак както се видя смъквам бавно и най-вероятно, за да постигна целта си ще ми трябват точно 2 месеца. Няма да се предавам!
Хайде, който иска да види нов превод на рецептите от книгата - пуснах следващите 4 дни! Peace

# 18
  • Мнения: 99
Хайде, който иска да види нов превод на рецептите от книгата - пуснах следващите 4 дни! Peace[/color]
Благодаря мила за превода-Страхотна си  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 6 011
Дандолинка, изглеждаш чудесно! Вече наистина се чудя какво правите сите чирузи в тая диета!
Мелисита, благодаря ти за труда!
НаТи, дано се включи Елинор80 /къде се губиш, мила Ели?/, тя в момента кара диетата за втори път, но с тази диета, разделно хранене и лунуване е свалила невероятно много за около две години - на око ги преценявам поне 40-45 кг. и липсват. Има нейни снимки в сайта на фиданките.

# 20
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Хей, вие май спирка нямате, изписвате страници като за световно.  Heart Eyes
Дандулина, страхотна промяна.  Peace
НаТи, задържат се свалените килограми, особено ако имаш търпението и волята да изкараш 90-те дни. Мама на Викито, Елинор... има доста светли примери за стимул.
Птица, честита ти нова талия. Grinning

# 21
  • Мнения: 493
Благодаря ви момичета  Hug
Ники ...да не се обиждаме Mr. Green ...чироз не съм...ко прая ..задържам кг-те..ако почна да ям ...нямам спирка бе жена , окротявам прасето Peace

# 22
  • Мнения: 0
janeta* благодаря за чудесната темичка.   bouquet
Мелисита и за теб  newsm51. И аз смятам да си изкарам диетата докрай, в края на краищата зацикля, не зацикля - каквото стане  Flutter
Дандулина изглеждаш много добре, на мен също твоите килограми са ми крайна цел така като гледам, но... да видим какво ще стане.  Hug
От тази леща днес ми пристъргва нещо коремчето, ама ще се изтърпи  Blush. Аз хапнах следобяд и 2 ябълки на интервал около 2ч, дано да е позволено.  Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 6 011
Благодаря ви момичета  Hug
Ники ...да не се обиждаме Mr. Green ...чироз не съм...ко прая ..задържам кг-те..ако почна да ям ...нямам спирка бе жена , окротявам прасето Peace
 Peace
Между другото много добре си се насочила към такъв тип диета - бавна, но сигурна. За 3 месеца със сигурност ще се кротнеш, на мен поне ми се промени доста навика да ям когато ми скимне и каквото ми видят очите.  Laughing Имам чувството, че винаги след това ще се съобразявам.  Laughing

# 24
  • Мнения: 493
Чесно казано , преди месец бях същите кг-ми като сега ...никои не забелязва че съм отслабнала..
В последно време всеки Shocked и дрехите ми по широки стават ..значи см-те се свалят..
КОлкото и да съм стриктна не свалям..може би няма нужда повече ...радвам се че задържам Peace

# 25
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Мдаа, след диетата определено придобиваш навика да не дъвчеш нещо постоянно. А и порциите постепенно стават по-малки, явно стомахът се свива и се задоволява с по-малко количество храна. Супер полезни навици. Peace
Забравих вчера да ви кажа - зарибих по диетата и майка ми, та от вчера и тя е на режима. Но също като мен - за един цикъл. То не че тя има кой знае каква нужда от диета де - да има да сваля кило-кило и половина, не повече. Засега е доволна. Grinning

# 26
  • Мнения: 622
Дандулина, изглеждаш супер!
Момичета, аз съм бясна! Понеже баща ми има утре РД, реших да му направя торта. И защо реших да правя такава, която никога не съм пробвала, да ме пита човек... Изпекох блата и той стана корав като камък, едва го отделих от формата! Реших да го сиропирам малко, за да ми е по- лесно да го разделя на две, но се оказа мисия невъзможна! И в яда си, без въобще да се съобразя, налапах няколко парчета от вече натрошения  и съсипан блат... А ми е плодов ден и бях на един банан и няколко сушени кайсии...  #2gunfire #Cussing out
Сега изпекох друг блат, от друга рецепта, пък да видим дали ще е по- добър от предишния...  ooooh!

# 27
  • Мнения: 13 770
Eeeе, нищо няма да ти стане от малко натрошеното, спокойно. Виж, мен за блата повече щеше да ме е яд Blush

това е вместо "запис" Simple Smile

# 28
  • Мнения: 37
Реших да убия останалото до края на работния ден време и ви преведох още 4 дни Whistling
Вече имате рецептите до 16 ден включително. Чак ми текнаха лигите, докато ги превеждах Crazy

# 29
  • Мнения: 622
Браво Мелиситка!

Eeeе, нищо няма да ти стане от малко натрошеното, спокойно. Виж, мен за блата повече щеше да ме е яд Blush

Птица, това от твоята човка звучи невероятно! Като се има предвид, че ти си една от най- строгите тук...   Whistling

Общи условия

Активация на акаунт