Отговори
# 45
Брей, сега ще се окаже, че не само тартор има този форум ами е и доста страшен щом някои мами не смеят да си кажат мнението...

 Joy

# 46
  • Мнения: 399
Брей, сега ще се окаже, че не само тартор има този форум ами е и доста страшен щом някои мами не смеят да си кажат мнението...

 Joy
Joy И аз съм си спестявала мнението от "страх"! Laughing

# 47
  • Мнения: 616
Леле хора ще ме убиете  hahaha hahaha кви тартори кви страхове, тука да не е стадо овци всички да се водят по акъла на някого ooooh!...все едно сме на детската площадка Joy Joy стига глупости нали сме големи хора.

Само да не стане пак някой спор, написах го че ми стана смешно  Hug

# 48
  • Мнения: 20
Запис от мен , че пак пропуснах цяла тема!
Връщам се назад да чета Simple Smile

# 49
  • Мнения: 187
само влизам да ви кажа 4е си имаме зъб

# 50
  • Мнения: 187
ох място не си намирам от радост newsm44 newsm44 newsm44

# 51
  • Мнения: 386
Миленка, браво бе! Ама вие много сте бързи! Не знам какво се пожелава за първо зъбче,така че ме извинявай!   bouquet  bouquet  bouquet

# 52
  • Мнения: 616
Ех че прекрасна новина  newsm44 да са му бели и здрави всички зъбки   bouquet

# 53
  • Мнения: 551
Ихаааааа, ама големи бързаци сте  Laughing
Честито първо зъбче! Да са му белички и здравички всички зъбки от тук нататък  Hug

# 54
  • Мнения: 329
И от мен бели и здрави всички зъбчета на Марти! Ехааа, колко хубаво. Започна се...  Grinning

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Честито първо зъбче на порастналото момче  Миленка , страхотно  Laughing е това !

Писана аз май нямаше да мога да стърпя  Embarassed Laughing , такава страст ми е това моренце  Heart Eyes , но сега с бебка още се чудим де .Няма да може да пропуснем , а и не ни се иска да я оставяме в никакъв случай.Ще го мислим още има малко време  Hug

# 56
  • Мнения: 2 013
само влизам да ви кажа 4е си имаме зъб

Ехаа,Миленче браво на вас  smile3501
Днеска само хубави новини!!!Първо Данитка,сега и ти.
Много се радвам,честито ви зъбче!   bouquet

# 57
  • Мнения: 20
Миленче ти ме уби Shocked хайде да ви е честит и да се наредят като бисери едно до друго,без да разерете и вие и бебчо  Hug
В тоя ред на мисли,аз и таткото сме имали достатежко поникване на зъбите и направо ме хваща страх,майка ми чак в болница е влизала с мен и аз все си мислех че към 5-6 месец ама явно не е точно така,само се моля да няма проблеми защото тъкмо си починахме от коликите и сега ако почнат проблеми със зъби ще се гръмна
Данитка,в кр село е 20 поликлиника и питам защото много ме дразни сестрата на педиатъра ни.А Давид пак много е пораснал и направо не ми се ходи на 3 на преглед щото тая пак ще ми се прави на интересна.А като гледам за какви килограми говорите вие направо незнам,Диди минава 7.500 май(то моя кантар е от 2 световна)
Лека нощ момичета,аз отивам по раничко да си легна че да не изпусна Давид тая нощ от умора.

# 58
  • Мнения: 472
Честито зъбче Милена   bouquet
Да са здрави и бели и да избиват без проблеми ! Heart Eyes
Ние сега се връщаме от РД с таткото и си изкарахме много добре  Whistling
Бяхме в един много хубав ресторант с отлична кухня в Манастирските ливади.......
Баба и дядо се бяха справили с малчо  bowuu Само майка ме предупреди,че пампито може и да изпусне,ама здраве да е  hahaha Joy

# 59
  • Мнения: 65
Миленче честито ви зъбче.Аз знам от познато 4е като изникне първото зъбче на детето се раздават иглички,че да са му здрави и остри зъбките.

Общи условия

Активация на акаунт