Отговори
# 30
  • Мнения: 2 013
Момичета благодаря за отговорите.Ще звънна на педито да я питам все пак,че ми е притеснено!
Сега изчезвам,че дяволчето пак яхна метлата  afwitch
 ooooh!

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Илиянка   bouquet отменила си Инвизибъл  Hug  bouquet !Страхотна е темичката както и всички декемврийски такива  Heart Eyes !

Аз нещо не можах да се ориентирам  newsm78 до къде съм чела в едната и сега и новата, така че само се записвам , пък ще пиша после  Simple Smile !

# 32
Охо, някой си е добавил името към ника  smile3503!

# 33
  • Мнения: 63
Мимичета благодаря на всички за подкрепата   Hug
Нашия проблем с ушенцето се оказа че е вродена гънка на ухото която се появила чак сега,
уверихаме че не я боли и че не е нещо опасно но за съжаление няма да изчезне Sad
а вчерашния рев и писъщи са били заради много силни колики, а аз мислех че вече няма  Embarassed
Днес бяхме и на консултация, резултата е 6300 и 62см, а се родихме 3340 и 51см
лек ден на всички и много беззъби усмивчици от малките съкровища  Grinning

# 34
  • Мнения: 20
ето ме и мен в новата тема.
след дълго чудене отидох и купих пюре от моркови,не е истина каква веселба настана в къщи,Давид се радва,харесва му и от ръко-крако махане резултата беше повече пюре по дрехите отколкото в устата  Laughing но много му хареса,научих го да си отваря устата и той като видя че ако не я отвори няма пюре и да видите сега като за преглед на гърлото я отваря.Дадох му 1 лъжичка,довечера ще му дам още една.На това дете много бързо му се расте,гледа ме че пия вода от шише  и рита с карака и вика,давам му да пиине а той още малко и ще стане и ще си сипе сам  Shockedе естествено се улива ама си и пииваа иначе вода не близва,единствения начин да го излъжа е топъл чай  Crossing ArmsДано това че му давам пюре е инстинкт подсказан ми от него,че ако му стане нещо ще страдам много за своеволието си,даже не съм говорила с педи  Embarassed
Да попитам има ли някой в 20 поликлиника педиатър?

# 35
  • София
  • Мнения: 318
Еххххххх, момичета, не съм била чак такъв голям индианец -   newsm47  Wink Wink Wink
Дано ви бъде полезна!

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=381493.new#new

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Охо, някой си е добавил името към ника  smile3503!

 Embarassed Joy Ами като се регистрирах в БГ Мама използвах такъв имейл и вместо да мисля и ник използвах този и така една година  Embarassed.Брат ми ми направи забележка , че е гаден и аз това измислих  Rolling Eyes  Laughing !

Писана   Hug ти си от Бургас  Party ?Завиждам ти , ама благородно да знаеш  Hug !

# 37
  • Мнения: 472

Да попитам има ли някой в 20 поликлиника педиатър?

А къде е 20 поликлиника ? newsm78

# 38
  • Мнения: 42
[
[/quote]

А къде е 20 поликлиника ? newsm78
[/quote]
в Красно село

# 39
  • Мнения: 10
мимина много сте си добре ние се родихме се 3,130. Втория месец бяхме 4,400 , третия 5,100 ок сте си. По натам ще наваксаме

# 40
  • Мнения: 399
Много,много благодаря момичета!  Hug Hug Hug Бях се спекла... Confused Embarassed

Сисе,добре,че не я боли ушенцето,малката душичка!  Grinning Ушите са моя кошмар! ooooh!

# 41
  • Мнения: 16
Wondergirl, Sun   bouquet благодаря ви за бързата реакция (за столчето). Цялата серия е уникална и не ми се иска да се примиря, че я няма в Бг.
Преди това си бях харесала новото Chicco Polly Magic:
http://www.chiccopollymagic.com/0m1ING/tabid/70/Default.aspx , вече го има в новия каталог на Premaman. Но таткото не го иска това в къщи Confused
Активната ни гимнастика е тази: http://www.laredoute.fr/vente-tapis-d-eveil-geant-taftoys.aspx?p … &numberpage=2
Килимчето е 1х1,50 и ще става за игра и пълзене в детската стая по-нататък. Цветовете и играчките са невероятни.
Хайде, стига,че наистина го обърнах на пазар Blush

За сядането - Никола все още не се е сетил и аз няма да настоявам, че д-р Драганов вече веднъж ми се накара достатъчно Embarassed
Обаче нямам търпение и това да стане, защото искам да го слагам вече на гърне. Без да искам (по-скоро не съм се и надявала) само да не ми се смеете, но по малко взехме да упражняваме ЕБХ:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=296168.msg7565271#msg7565271
Оставих ги с майка ми сами и за 2 дни и Никола взе да се изхожда по команда (често обаче и извън графика Mr. Green). Ама те нашите родители като е трябвало да перат на ръка по 6 комплекта пелени всеки ден, имат в резерв 1000 номера за създаване на полезни навици у децата.

rrhh, - да и точно затова не ходя на плаж. Преди отскачах до Арапя да се покефя, а през последните години само в началото на септември ходим на Аполония - да съчетаем културата с моренцето. Тази година обаче ще сме там 2-3 месеца, но само там - в морската грдина.
Аз не бих пуснала Никола на плажа преди 2 годишна възраст - за това са категорични абсолютно всички дерматолози, независимо от наличната детска козметика и допустимите часове престой под слънчевите лъчи. Ама като ви четох, колко ентусиазирано си организирате тазгодишното моренце, не ми се искаше да ви развалям хатъра с моето мнение. grinning039

Последна редакция: чт, 19 мар 2009, 18:30 от nucaHa

# 42
  • Мнения: 56
Ради благодаря ти мила!  bouquet
Сисе, Hug

# 43
Аз не бих пуснала Никола на плажа преди 2 годишна възраст - за това са категорични абсолютно всички дерматолози, независимо от наличната детска козметика и допустимите часове престой под слънчевите лъчи. Ама като ви четох, колко ентусиазирано си организирате тазгодишното моренце, не ми се искаше да ви развалям хатъра с моето мнение. grinning039

И аз така съм чувала, ПисаНа, но не посмях да се обадя като се обсъждаха нещата ...  Thinking

# 44
  • Мнения: 329
Брей, сега ще се окаже, че не само тартор има този форум ами е и доста страшен щом някои мами не смеят да си кажат мнението...

Общи условия

Активация на акаунт